Portrett av P. Peyraud-Magnin
Spillerprofil · komplett datakort

P. Peyraud-Magnin

KeeperTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
21Kamper
1 859Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2025
Pasningspresisjon
0100
75,6 %68 %
Kampvurdering
510
6,686,69

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2England6.9Wales6.3Nederla7.2Tysklan6.5SL Benf6.2Bayern 6.3Atletic7.3Lyon W6.9St. Pöl6.9Manches
  1. SL Benfica W6.5 vurdering
    7. okt. 2025 · 90 min
  2. Bayern Munich W6.2 vurdering
    16. okt. 2025 · 90 min
  3. Atletico Madrid W6.3 vurdering
    12. nov. 2025 · 90 min
  4. Lyon W7.3 vurdering
    19. nov. 2025 · 90 min
  5. St. Pölten W6.9 vurdering
    9. des. 2025 · 90 min
  6. Manchester United W6.9 vurdering
    17. des. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,00MINUTTER4502024-2539020255402025-26
  1. 2024-250,00 målpoeng / 90
    450 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20250,00 målpoeng / 90
    390 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2025-260,00 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20235 kamper · 479 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2024-255 kamper · 450 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20254 kamper · 390 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-266 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Juventus W logoChampions League kvinnerKlubb · Juventus W · 2025-266.68
Kamper
6
Minutter
540
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
75.57251908396947
Flagg: FrankrikeEuropamesterskapet kvinnerLandslag · Frankrike · 20256.69
Kamper
4
Minutter
390
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
68
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 6 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueJuventus W
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Women's Champions LeagueJuventus W
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Women's Champions LeagueJuventus W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueJuventus W
75,6 %

Kampvurdering

Women's Champions LeagueJuventus W
6,68

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Juventus W · G

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
131

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75,6 %

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20251 turnering · 4 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europamesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Europamesterskapet kvinnerFrankrike
    390 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Europamesterskapet kvinnerFrankrike
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Europamesterskapet kvinnerFrankrike
–

Pasningspresisjon

Europamesterskapet kvinnerFrankrike
68 %

Kampvurdering

Europamesterskapet kvinnerFrankrike
6,69

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europamesterskapet kvinner
  • Landslag · Frankrike · G

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Kaptein
Nei
Vurdering
6,69

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
75

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2024-251 turnering · 5 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueJuventus W
    450 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Women's Champions LeagueJuventus W
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Women's Champions LeagueJuventus W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueJuventus W
82,7 %

Kampvurdering

Women's Champions LeagueJuventus W
6,98

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Juventus W · G

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
98

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,7 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 5 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Verdensmesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Verdensmesterskapet kvinnerFrankrike
    479 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerFrankrike
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Verdensmesterskapet kvinnerFrankrike
–

Pasningspresisjon

Verdensmesterskapet kvinnerFrankrike
65,5 %

Kampvurdering

Verdensmesterskapet kvinnerFrankrike
6,81

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Verdensmesterskapet kvinner
  • Landslag · Frankrike · G

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
479
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Pasninger
145
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
65,5 %
Taklinger
1
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Juventus W → Denver Summit Wtor 12. februar 2026Permanent overgang
  2. →Atletico Madrid W → Juventus Wlør 3. juli 2021Fri overgang
  3. →Lyon W → Arsenal Wsøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  4. →Marseille W → Lyon Wlør 1. juli 2017Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

21 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb17. desember · Juventus W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26906.9
Klubb9. desember · Juventus W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2025-26906.9
Klubb19. november · Juventus W–Lyon WChampions League kvinner · 2025-26907.3
Klubb12. november · Juventus W–Atletico Madrid WChampions League kvinner · 2025-26906.3
Klubb16. oktober · Juventus W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2025-26906.2
Klubb7. oktober · Juventus W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2025-26906.5
Landslag19. juli · Frankrike–TysklandEuropamesterskapet kvinner · 20251207.2
Landslag13. juli · Frankrike–NederlandEuropamesterskapet kvinner · 2025906.3
Landslag9. juli · Frankrike–WalesEuropamesterskapet kvinner · 2025906.9
Landslag5. juli · Frankrike–EnglandEuropamesterskapet kvinner · 2025906.2
Klubb18. desember · Juventus W–VålerengaChampions League kvinner · 2024-25––
Klubb12. desember · Juventus W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2024-25906.6
Klubb21. november · Juventus W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25906.6
Klubb12. november · Juventus W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25907.2
Klubb16. oktober · Juventus W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2024-25906.3
Klubb9. oktober · Juventus W–VålerengaChampions League kvinner · 2024-25908.2
Landslag12. august · Frankrike–AustraliaVerdensmesterskapet kvinner · 20231196.9
Landslag8. august · Frankrike–Morocco WVerdensmesterskapet kvinner · 2023907.2
Landslag2. august · Frankrike–Panama WVerdensmesterskapet kvinner · 2023906.2
Landslag29. juli · Frankrike–BrasilVerdensmesterskapet kvinner · 2023906.5
Landslag23. juli · Frankrike–Jamaica WVerdensmesterskapet kvinner · 2023907.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 4 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
P. Peyraud-Magnin: statistikk, kamper og karriere | Coro