Portrett av Wéndèleine Thérèse Renard
Spillerprofil · komplett datakort

Wéndèleine Renard

Fullt navn: Wéndèleine Thérèse Renard

ForsvarTilgjengelig
Født20. juli 1990 · 36 årNasjonalitetFrankrikeHøyde187 cmVekt72 kg
30Kamper
2 312Minutter
7Mål
1Målgivende
0,31Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
02,1
1,750,8

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Arsenal8.3St. Pöl7.6VfL Wol7.5Juventu9.5Atletic7.2VfL Wol8.3VfL Wol7.2Arsenal7.2Arsenal5.6Barcelo
  1. Atletico Madrid W9.5 vurdering
    17. des. 2025 · 90 min
  2. VfL Wolfsburg W7.2 vurdering
    24. mars 2026 · 90 min
  3. VfL Wolfsburg W8.3 vurdering
    2. apr. 2026 · 120 min
  4. Arsenal W7.2 vurdering
    26. apr. 2026 · 90 min
  5. Arsenal W7.2 vurdering
    2. mai 2026 · 100 min
  6. Barcelona W5.6 vurdering
    23. mai 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,170,340,41MINUTTER5302023-247862024-258762025-26
  1. 2023-240,17 målpoeng / 90
    530 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2024-250,34 målpoeng / 90
    786 min · 3 mål · 0 målgivende
  3. 2025-260,41 målpoeng / 90
    876 min · 4 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-231 kamper · 120 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-246 kamper · 530 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,17/90
  • 2024-259 kamper · 786 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,34/90
  • 2025-2610 kamper · 876 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,41/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Lyon W logoChampions League kvinnerKlubb · Lyon W · 2025-267.51
Kamper
10
Minutter
876
Mål
4
Målgivende
0
Pasning %
86.48255813953489
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 10 kamper · 4 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueLyon W
    876 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
1,75

Brudd / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueLyon W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueLyon W
86,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
876
Kaptein
Ja
Vurdering
7,51

Angrep

Mål
4
Målgivende
0
Skudd
17
Skudd på mål
8
Pasninger
688
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,5 %
Taklinger
17
Vunne dueller
46

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2024-251 turnering · 9 kamper · 3 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueLyon W
    786 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
0,8

Brudd / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueLyon W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueLyon W
88,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
786
Kaptein
Ja
Vurdering
7,51

Angrep

Mål
3
Målgivende
0
Skudd
9
Skudd på mål
4
Pasninger
536
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,8 %
Taklinger
7
Vunne dueller
29

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 6 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueLyon W
    530 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
2,04

Brudd / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueLyon W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueLyon W
86,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
530
Kaptein
Ja
Vurdering
7,44

Angrep

Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
2
Pasninger
359
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,1 %
Taklinger
12
Vunne dueller
27

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2022-231 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueLyon W
    120 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Brudd / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueLyon W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueLyon W
80,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
120
Kaptein
Ja
Vurdering
6,90

Angrep

Pasninger
62

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80,6 %
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

0 registrert

Ingen overganger registrert.

Kamplogg

Siste kamper – klubb

30 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
23. mai · Lyon W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26905.6
2. mai · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-261007.21
26. april · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26907.2
2. april · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-261208.3
24. mars · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-26907.2
17. desember · Lyon W–Atletico Madrid WChampions League kvinner · 2025-26909.51
10. desember · Lyon W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26––
19. november · Lyon W–Juventus WChampions League kvinner · 2025-26907.51
11. november · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-26907.61
15. oktober · Lyon W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2025-26268.3
7. oktober · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26907.0
27. april · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25756.9
19. april · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25––
26. mars · Lyon W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2024-25907.7
18. mars · Lyon W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2024-25907.2
17. desember · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2024-25907.0
11. desember · Lyon W–Galatasaray WChampions League kvinner · 2024-25908.21
20. november · Lyon W–Roma WChampions League kvinner · 2024-25907.71
13. november · Lyon W–Roma WChampions League kvinner · 2024-25907.2
17. oktober · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2024-25908.31
8. oktober · Lyon W–Galatasaray WChampions League kvinner · 2024-25817.3
25. mai · Lyon W–Barcelona WChampions League kvinner · 2023-24987.3
28. april · Lyon W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24906.7
20. april · Lyon W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24907.51
27. mars · Lyon W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2023-24––
19. mars · Lyon W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2023-24––
13. desember · Lyon W–BrannChampions League kvinner · 2023-24727.6
22. november · Lyon W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2023-24907.9
14. november · Lyon W–Slavia Praha WChampions League kvinner · 2023-24907.7
30. mars · Lyon W–Chelsea WChampions League kvinner · 2022-231206.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Wéndèleine Renard: statistikk, kamper og karriere | Coro