Portrett av Karina Sævik
Spillerprofil · komplett datakort

Karina Sævik

Også registrert som K. Saevik

AngrepTilgjengelig
Født24. mars 1996 · 30 årNasjonalitetNorgeHøyde172 cmVekt58 kg
277Kamper
20 181Minutter
76Mål
1Målgivende
0,34Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2025
Målpoeng / 90
01
0,230,78
Skudd / 90
01
0,7–
Skudd på mål
0100
66,7 %–
Vellykkede driblinger
0100
18,2 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.6Arsenal7.2Bayern 7.3Bayern 6.6Arsenal7.0Juventu6.3Manches6.2VfL Wol6.3Roma W8.7St. Pöl5.2Paris F
  1. Juventus W7.0 vurdering
    18. des. 2024 · 78 min
  2. Manchester United W6.3 vurdering
    8. okt. 2025 · 83 min
  3. VfL Wolfsburg W6.2 vurdering
    15. okt. 2025 · 75 min
  4. Roma W6.3 vurdering
    11. nov. 2025 · 90 min
  5. St. Pölten W8.7 vurdering
    19. nov. 2025 · 90 min
  6. Paris FC W5.2 vurdering
    10. des. 2025 · 49 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,210,100,140,180,560,570,250,910,000,120,160,490,330,600,170,780,23MINUTTER256201384620141 76220151 96220161 98020171 44020181 09720193602019-2089220202822020-211 50720211 68820222 19420232702023-241 93420245202024-2580420253872025-26
  1. 20230,49 målpoeng / 90
    2 194 min · 12 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,33 målpoeng / 90
    270 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 20240,60 målpoeng / 90
    1 934 min · 13 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,17 målpoeng / 90
    520 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 20250,78 målpoeng / 90
    804 min · 7 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,23 målpoeng / 90
    387 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20139 kamper · 256 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 201420 kamper · 846 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,21/90
  • 201522 kamper · 1 762 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,10/90
  • 201622 kamper · 1 962 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,14/90
  • 201722 kamper · 1 980 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,18/90
  • 201816 kamper · 1 440 min · 9 mål · 0 målgivende · 0,56/90
  • 201921 kamper · 1 097 min · 7 mål · 0 målgivende · 0,57/90
  • 2019-204 kamper · 360 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,25/90
  • 202018 kamper · 892 min · 9 mål · 0 målgivende · 0,91/90
  • 2020-214 kamper · 282 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202117 kamper · 1 507 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,12/90
  • 202221 kamper · 1 688 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,16/90
  • 202327 kamper · 2 194 min · 12 mål · 0 målgivende · 0,49/90
  • 2023-243 kamper · 270 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,33/90
  • 202426 kamper · 1 934 min · 13 mål · 0 målgivende · 0,60/90
  • 2024-256 kamper · 520 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,17/90
  • 202511 kamper · 804 min · 7 mål · 0 målgivende · 0,78/90
  • 2025-268 kamper · 387 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,23/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

23 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Vålerenga logoUEFA Champions League WomenKlubb · Vålerenga · 2025-266.54
Kamper
8
Minutter
387
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
76
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 8 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenVålerenga
    387 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
0,23

Skudd / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
0,7

Skudd på mål

UEFA Champions League WomenVålerenga
66,7 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
1,16

Vellykkede driblinger

UEFA Champions League WomenVålerenga
18,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Vålerenga · Attacker · nr. 21

Spilletid

Draktnummer
21
Kamper
8
Fra start
8
Minutter
387
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,54

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
94
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
22
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
5
Brudd
1
Dueller
57
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
20251 turnering · 11 kamper · 7 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienVålerenga
    804 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienVålerenga
–

Skudd / 90

ToppserienVålerenga
–

Skudd på mål

ToppserienVålerenga
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienVålerenga
–

Vellykkede driblinger

ToppserienVålerenga
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Vålerenga · Attacker

Spilletid

Kamper
11
Fra start
10
Minutter
804
Innbytter
1
Byttet ut
5
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
7

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 6 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenVålerenga
    520 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Skudd / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
1,04

Skudd på mål

UEFA Champions League WomenVålerenga
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
2,77

Vellykkede driblinger

UEFA Champions League WomenVålerenga
47,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Vålerenga · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
520
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
2
Pasninger
124
Nøkkelpasninger
16
Driblinger
42
Vellykkede driblinger
20
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
1
Dueller
88
Vunne dueller
43
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
5
Gule kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 26 kamper · 13 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienVålerenga
    1 934 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienVålerenga
–

Skudd / 90

ToppserienVålerenga
–

Skudd på mål

ToppserienVålerenga
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienVålerenga
–

Vellykkede driblinger

ToppserienVålerenga
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Vålerenga · Attacker

Spilletid

Kamper
26
Fra start
22
Minutter
1 934
Innbytter
4
Byttet ut
10
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
13

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 3 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenVålerenga
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Skudd / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Skudd på mål

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Vålerenga · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 27 kamper · 12 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienVålerenga
    2 194 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienVålerenga
–

Skudd / 90

ToppserienVålerenga
–

Skudd på mål

ToppserienVålerenga
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienVålerenga
–

Vellykkede driblinger

ToppserienVålerenga
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Vålerenga · Attacker

Spilletid

Kamper
27
Fra start
26
Minutter
2 194
Innbytter
1
Byttet ut
6
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
12

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20221 turnering · 21 kamper · 3 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienAvaldsnes · Vålerenga
    1 688 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienAvaldsnes · Vålerenga
–

Skudd / 90

ToppserienAvaldsnes · Vålerenga
–

Skudd på mål

ToppserienAvaldsnes · Vålerenga
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienAvaldsnes · Vålerenga
–

Vellykkede driblinger

ToppserienAvaldsnes · Vålerenga
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Avaldsnes · Attacker
  • Klubb · Vålerenga · Attacker

Spilletid

Kamper
21
Fra start
19
Minutter
1 688
Innbytter
2
Byttet ut
6
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20211 turnering · 17 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienAvaldsnes
    1 507 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienAvaldsnes
–

Skudd / 90

ToppserienAvaldsnes
–

Skudd på mål

ToppserienAvaldsnes
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienAvaldsnes
–

Vellykkede driblinger

ToppserienAvaldsnes
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Avaldsnes · Attacker

Spilletid

Kamper
17
Fra start
17
Minutter
1 507
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
    282 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
–

Skudd / 90

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
–

Skudd på mål

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
282
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20203 turneringer · 18 kamper · 9 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Frauen Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
    573 min · 64,2 %
  • 2. Bundesliga WomenWolfsburg II W
    169 min · 18,9 %Lite datagrunnlag
  • DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
    150 min · 16,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
2. Bundesliga WomenWolfsburg II W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Skudd / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
2. Bundesliga WomenWolfsburg II W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Skudd på mål

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
2. Bundesliga WomenWolfsburg II W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Nøkkelpasninger / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
2. Bundesliga WomenWolfsburg II W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Vellykkede driblinger

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
2. Bundesliga WomenWolfsburg II W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Frauen Bundesliga
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Attacker

Spilletid

Kamper
14
Fra start
6
Minutter
573
Innbytter
8
Byttet ut
4
På benken
9
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · 2. Bundesliga Women
  • Klubb · Wolfsburg II W · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
169
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
5

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · DFB Pokal Women
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
150
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenParis Saint Germain W
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenParis Saint Germain W
–

Skudd / 90

UEFA Champions League WomenParis Saint Germain W
–

Skudd på mål

UEFA Champions League WomenParis Saint Germain W
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenParis Saint Germain W
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions League WomenParis Saint Germain W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Paris Saint Germain W · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20192 turneringer · 21 kamper · 7 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Toppserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • ToppserienKolbotn
    900 min · 82 %
  • Feminine Division 1Paris Saint Germain W
    197 min · 18 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

ToppserienKolbotn
–
Feminine Division 1Paris Saint Germain W
–

Skudd / 90

ToppserienKolbotn
–
Feminine Division 1Paris Saint Germain W
–

Skudd på mål

ToppserienKolbotn
–
Feminine Division 1Paris Saint Germain W
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienKolbotn
–
Feminine Division 1Paris Saint Germain W
–

Vellykkede driblinger

ToppserienKolbotn
–
Feminine Division 1Paris Saint Germain W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Kolbotn · Attacker

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
7

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Feminine Division 1
  • Klubb · Paris Saint Germain W · Attacker

Spilletid

Kamper
11
Fra start
1
Minutter
197
Innbytter
10
Byttet ut
1
På benken
13
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 16 kamper · 9 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienKolbotn
    1 440 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienKolbotn
–

Skudd / 90

ToppserienKolbotn
–

Skudd på mål

ToppserienKolbotn
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienKolbotn
–

Vellykkede driblinger

ToppserienKolbotn
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Kolbotn · Attacker

Spilletid

Kamper
16
Fra start
16
Minutter
1 440
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
9

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20171 turnering · 22 kamper · 4 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienKolbotn
    1 980 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienKolbotn
–

Skudd / 90

ToppserienKolbotn
–

Skudd på mål

ToppserienKolbotn
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienKolbotn
–

Vellykkede driblinger

ToppserienKolbotn
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Kolbotn · Attacker

Spilletid

Kamper
22
Fra start
22
Minutter
1 980
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
4

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20161 turnering · 22 kamper · 3 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienKolbotn
    1 962 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienKolbotn
–

Skudd / 90

ToppserienKolbotn
–

Skudd på mål

ToppserienKolbotn
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienKolbotn
–

Vellykkede driblinger

ToppserienKolbotn
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Kolbotn · Attacker

Spilletid

Kamper
22
Fra start
22
Minutter
1 962
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20151 turnering · 22 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienAvaldsnes · Kolbotn
    1 762 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienAvaldsnes · Kolbotn
–

Skudd / 90

ToppserienAvaldsnes · Kolbotn
–

Skudd på mål

ToppserienAvaldsnes · Kolbotn
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienAvaldsnes · Kolbotn
–

Vellykkede driblinger

ToppserienAvaldsnes · Kolbotn
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Avaldsnes · Attacker
  • Klubb · Kolbotn · Attacker

Spilletid

Kamper
22
Fra start
20
Minutter
1 762
Innbytter
2
Byttet ut
5
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20141 turnering · 20 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienAvaldsnes
    846 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienAvaldsnes
–

Skudd / 90

ToppserienAvaldsnes
–

Skudd på mål

ToppserienAvaldsnes
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienAvaldsnes
–

Vellykkede driblinger

ToppserienAvaldsnes
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Avaldsnes · Attacker

Spilletid

Kamper
20
Fra start
9
Minutter
846
Innbytter
11
Byttet ut
6
På benken
12
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20131 turnering · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienAvaldsnes
    256 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienAvaldsnes
–

Skudd / 90

ToppserienAvaldsnes
–

Skudd på mål

ToppserienAvaldsnes
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienAvaldsnes
–

Vellykkede driblinger

ToppserienAvaldsnes
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Avaldsnes · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
3
Minutter
256
Innbytter
6
Byttet ut
3
På benken
15
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

14 registrert
  1. ★NM Cupen WomenNorge · 2024Vinner
  2. ★ToppserienNorge · 2024Vinner
  3. ★NM Cupen WomenNorge · 2023Andreplass
  4. ★ToppserienNorge · 2023Vinner
  5. ★ToppserienNorge · 2022Andreplass
  6. ★Coupe de France FéminineFrankrike · 2019/2020Andreplass
  7. ★Trophée des Championnes FémininFrankrike · 2019Andreplass
  8. ★NM Cupen WomenNorge · 2013Andreplass
  9. ★NM Cupen WomenNorge · Sesong ikke oppgittVinner
  10. ★NM Cupen WomenNorge · Sesong ikke oppgittAndreplass
  11. ★Trophée des Championnes FémininFrankrike · Sesong ikke oppgittAndreplass
  12. ★Coupe de France FéminineFrankrike · Sesong ikke oppgittAndreplass
  13. ★ToppserienNorge · Sesong ikke oppgittVinner
  14. ★ToppserienNorge · Sesong ikke oppgittAndreplass
Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Avaldsnes → Vålerengatir 2. august 2022Ikke oppgitt
  2. →VfL Wolfsburg W → Avaldsnesman 17. mai 2021Ikke oppgitt
  3. →Paris Saint Germain W → VfL Wolfsburg Wlør 26. september 2020Ikke oppgitt
  4. →Kolbotn → Paris Saint Germain Wman 5. august 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

11 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
10. desember · Vålerenga–Paris FC WChampions League kvinner · 2025-26495.2
19. november · Vålerenga–St. Pölten WChampions League kvinner · 2025-26908.71
11. november · Vålerenga–Roma WChampions League kvinner · 2025-26906.3
15. oktober · Vålerenga–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-26756.2
8. oktober · Vålerenga–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26836.3
18. desember · Vålerenga–Juventus WChampions League kvinner · 2024-25787.0
12. desember · Vålerenga–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25846.6
21. november · Vålerenga–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2024-25907.3
12. november · Vålerenga–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2024-25897.2
16. oktober · Vålerenga–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25897.61
9. oktober · Vålerenga–Juventus WChampions League kvinner · 2024-25907.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 19 tilgjengelige sesonger, 47 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Karina Sævik: statistikk, kamper og karriere | Coro