Portrett av Guro Bergsvand
Spillerprofil · komplett datakort

Guro Bergsvand

Også registrert som G. Bergsvand

ForsvarTilgjengelig
Født3. mars 1994 · 32 årNasjonalitetNorgeHøyde175 cmVekt63 kg
203Kamper
16 223Minutter
14Mål
0Målgivende
0,08Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2025
Taklinger / 90
01,4
0,871,12
Brudd / 90
01,4
0,431,12
Blokkeringer / 90
01,1
0,870,32
Vunne dueller
0100
42,9 %62,1 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68105.9Leicest6.9Manches6.9Våleren6.6Lyon W6.9Real Ma6.2Chelsea6.9Juventu6.9Juventu6.9Lyon W6.2Lyon W
  1. Real Madrid W6.9 vurdering
    9. des. 2025 · 17 min
  2. Chelsea W6.2 vurdering
    17. des. 2025 · 98 min
  3. Juventus W6.9 vurdering
    12. feb. 2026 · 18 min
  4. Juventus W6.9 vurdering
    19. feb. 2026 · 12 min
  5. Lyon W6.9 vurdering
    24. mars 2026 · 10 min
  6. Lyon W6.2 vurdering
    2. apr. 2026 · 15 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,060,000,170,230,070,000,150,050,340,000,000,00MINUTTER28020141 50420181 98020191 62020201 56220212 40720221 0812022-2359320231 9802023-2452820241 9182024-2556320252072025-26
  1. 20230,15 målpoeng / 90
    593 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,05 målpoeng / 90
    1 980 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 20240,34 målpoeng / 90
    528 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    1 918 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20250,00 målpoeng / 90
    563 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    207 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20146 kamper · 280 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 201818 kamper · 1 504 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,06/90
  • 201922 kamper · 1 980 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202018 kamper · 1 620 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,17/90
  • 202118 kamper · 1 562 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,23/90
  • 202227 kamper · 2 407 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,07/90
  • 2022-2314 kamper · 1 081 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20237 kamper · 593 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,15/90
  • 2023-2422 kamper · 1 980 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,05/90
  • 20246 kamper · 528 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,34/90
  • 2024-2522 kamper · 1 918 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202516 kamper · 563 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-267 kamper · 207 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

19 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
VfL Wolfsburg W logoUEFA Champions League WomenKlubb · VfL Wolfsburg W · 2025-266.69
Kamper
7
Minutter
207
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
90
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 7 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
    207 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
0,87

Brudd / 90

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
0,43

Blokkeringer / 90

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
0,87

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
42,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
90 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Defender · nr. 20

Spilletid

Draktnummer
20
Kamper
7
Fra start
1
Minutter
207
Innbytter
6
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,69

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
113
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90 %
Taklinger
2
Blokkeringer
2
Brudd
1
Dueller
7
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 16 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Frauen Bundesliga.

Registrert spilletid

  • Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
    563 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
1,12

Brudd / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
1,12

Blokkeringer / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
0,32

Vunne dueller

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
62,1 %

Pasningspresisjon

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
92 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Frauen Bundesliga
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Defender · nr. 20

Spilletid

Draktnummer
20
Kamper
16
Fra start
10
Minutter
563
Innbytter
6
Byttet ut
3
På benken
12
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
617
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92 %
Taklinger
7
Blokkeringer
2
Brudd
7
Dueller
29
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 22 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra FA WSL.

Registrert spilletid

  • FA WSLBrighton W
    1 918 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

FA WSLBrighton W
0,33

Brudd / 90

FA WSLBrighton W
0,14

Blokkeringer / 90

FA WSLBrighton W
0,19

Vunne dueller

FA WSLBrighton W
73,1 %

Pasningspresisjon

FA WSLBrighton W
59 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · FA WSL
  • Klubb · Brighton W · Defender

Spilletid

Kamper
22
Fra start
22
Minutter
1 918
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
478
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
59 %
Taklinger
7
Blokkeringer
4
Brudd
3
Dueller
26
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20243 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • WSL CupBrighton W
    348 min · –
  • FA Women's CupBrighton W
    180 min · –
  • Supercup der FrauenVfL Wolfsburg W
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

WSL CupBrighton W
–
FA Women's CupBrighton W
–
Supercup der FrauenVfL Wolfsburg W
–

Brudd / 90

WSL CupBrighton W
–
FA Women's CupBrighton W
–
Supercup der FrauenVfL Wolfsburg W
–

Blokkeringer / 90

WSL CupBrighton W
–
FA Women's CupBrighton W
–
Supercup der FrauenVfL Wolfsburg W
–

Vunne dueller

WSL CupBrighton W
–
FA Women's CupBrighton W
–
Supercup der FrauenVfL Wolfsburg W
–

Pasningspresisjon

WSL CupBrighton W
–
FA Women's CupBrighton W
–
Supercup der FrauenVfL Wolfsburg W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · WSL Cup
  • Klubb · Brighton W · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
348
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · FA Women's Cup
  • Klubb · Brighton W · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Supercup der Frauen
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2023-241 turnering · 22 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra FA WSL.

Registrert spilletid

  • FA WSLBrighton W
    1 980 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

FA WSLBrighton W
0,68

Brudd / 90

FA WSLBrighton W
0,36

Blokkeringer / 90

FA WSLBrighton W
0,55

Vunne dueller

FA WSLBrighton W
65,1 %

Pasningspresisjon

FA WSLBrighton W
45 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · FA WSL
  • Klubb · Brighton W · Defender

Spilletid

Kamper
22
Fra start
22
Minutter
1 980
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,61

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
491
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
45 %
Taklinger
15
Blokkeringer
12
Brudd
8
Dueller
43
Vunne dueller
28
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20232 turneringer · 7 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i WSL Cup.

Spilletid fordelt på turneringer

  • WSL CupBrighton W
    323 min · 54,5 %
  • FA Women's CupBrighton W
    270 min · 45,5 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

WSL CupBrighton W
–
FA Women's CupBrighton W
–

Brudd / 90

WSL CupBrighton W
–
FA Women's CupBrighton W
–

Blokkeringer / 90

WSL CupBrighton W
–
FA Women's CupBrighton W
–

Vunne dueller

WSL CupBrighton W
–
FA Women's CupBrighton W
–

Pasningspresisjon

WSL CupBrighton W
–
FA Women's CupBrighton W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · WSL Cup
  • Klubb · Brighton W · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
323
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · FA Women's Cup
  • Klubb · Brighton W · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i FA WSL.

Spilletid fordelt på turneringer

  • FA WSLBrighton W
    742 min · 68,6 %
  • UEFA Champions League WomenBrann
    339 min · 31,4 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

FA WSLBrighton W
–
UEFA Champions League WomenBrann
–

Brudd / 90

FA WSLBrighton W
–
UEFA Champions League WomenBrann
–

Blokkeringer / 90

FA WSLBrighton W
–
UEFA Champions League WomenBrann
–

Vunne dueller

FA WSLBrighton W
–
UEFA Champions League WomenBrann
–

Pasningspresisjon

FA WSLBrighton W
–
UEFA Champions League WomenBrann
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · FA WSL
  • Klubb · Brighton W · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
742
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Brann · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
339
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20223 turneringer · 27 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Toppserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • ToppserienBrann
    2 017 min · 83,8 %
  • FA Women's CupBrighton W
    270 min · 11,2 %
  • WSL CupBrighton W
    120 min · 5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

ToppserienBrann
–
FA Women's CupBrighton W
–
WSL CupBrighton W
–

Brudd / 90

ToppserienBrann
–
FA Women's CupBrighton W
–
WSL CupBrighton W
–

Blokkeringer / 90

ToppserienBrann
–
FA Women's CupBrighton W
–
WSL CupBrighton W
–

Vunne dueller

ToppserienBrann
–
FA Women's CupBrighton W
–
WSL CupBrighton W
–

Pasningspresisjon

ToppserienBrann
–
FA Women's CupBrighton W
–
WSL CupBrighton W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Brann · Defender

Spilletid

Kamper
23
Fra start
23
Minutter
2 017
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · FA Women's Cup
  • Klubb · Brighton W · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · WSL Cup
  • Klubb · Brighton W · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
120
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20211 turnering · 18 kamper · 4 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienSandviken
    1 562 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

ToppserienSandviken
–

Brudd / 90

ToppserienSandviken
–

Blokkeringer / 90

ToppserienSandviken
–

Vunne dueller

ToppserienSandviken
–

Pasningspresisjon

ToppserienSandviken
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Sandviken · Defender

Spilletid

Kamper
18
Fra start
18
Minutter
1 562
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
4

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 18 kamper · 3 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienSandviken
    1 620 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

ToppserienSandviken
–

Brudd / 90

ToppserienSandviken
–

Blokkeringer / 90

ToppserienSandviken
–

Vunne dueller

ToppserienSandviken
–

Pasningspresisjon

ToppserienSandviken
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Sandviken · Defender

Spilletid

Kamper
18
Fra start
18
Minutter
1 620
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20191 turnering · 22 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienStabæk
    1 980 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

ToppserienStabæk
–

Brudd / 90

ToppserienStabæk
–

Blokkeringer / 90

ToppserienStabæk
–

Vunne dueller

ToppserienStabæk
–

Pasningspresisjon

ToppserienStabæk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Stabæk · Defender

Spilletid

Kamper
22
Fra start
22
Minutter
1 980
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 18 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienStabæk
    1 504 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

ToppserienStabæk
–

Brudd / 90

ToppserienStabæk
–

Blokkeringer / 90

ToppserienStabæk
–

Vunne dueller

ToppserienStabæk
–

Pasningspresisjon

ToppserienStabæk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Stabæk · Defender

Spilletid

Kamper
18
Fra start
18
Minutter
1 504
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20141 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienStabæk
    280 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

ToppserienStabæk
–

Brudd / 90

ToppserienStabæk
–

Blokkeringer / 90

ToppserienStabæk
–

Vunne dueller

ToppserienStabæk
–

Pasningspresisjon

ToppserienStabæk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Stabæk · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
280
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
7
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

11 registrert
  1. ★Supercup der FrauenTyskland · 2025Andreplass
  2. ★ToppserienNorge · 2022Vinner
  3. ★NM Cupen WomenNorge · 2022Vinner
  4. ★ToppserienNorge · 2021Vinner
  5. ★NM Cupen WomenNorge · 2021Andreplass
  6. ★ToppserienNorge · 2014Andreplass
  7. ★ToppserienNorge · Sesong ikke oppgittVinner
  8. ★ToppserienNorge · Sesong ikke oppgittAndreplass
  9. ★NM Cupen WomenNorge · Sesong ikke oppgittVinner
  10. ★NM Cupen WomenNorge · Sesong ikke oppgittAndreplass
  11. ★Supercup der FrauenTyskland · Sesong ikke oppgittAndreplass
Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Brighton W → VfL Wolfsburg Wtir 1. juli 2025Fri overgang
  2. →Brighton W → VfL Wolfsburg Wman 30. juni 2025Permanent overgang
  3. →Brighton W → VfL Wolfsburg Wsøn 29. juni 2025Permanent overgang
  4. →Brann → Brighton Wtor 5. januar 2023Fri overgang
  5. →Sandviken → Brannons 9. februar 2022Ikke oppgitt
  6. →Stabæk → Ukjentons 8. januar 2020Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

48 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
2. april · VfL Wolfsburg W–Lyon WChampions League kvinner · 2025-26156.2
24. mars · VfL Wolfsburg W–Lyon WChampions League kvinner · 2025-26106.9
19. februar · VfL Wolfsburg W–Juventus WChampions League kvinner · 2025-26126.9
12. februar · VfL Wolfsburg W–Juventus WChampions League kvinner · 2025-26186.9
17. desember · VfL Wolfsburg W–Chelsea WChampions League kvinner · 2025-26986.2
9. desember · VfL Wolfsburg W–Real Madrid WChampions League kvinner · 2025-26176.9
19. november · VfL Wolfsburg W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26––
11. november · VfL Wolfsburg W–Lyon WChampions League kvinner · 2025-26116.6
15. oktober · VfL Wolfsburg W–VålerengaChampions League kvinner · 2025-26266.9
8. oktober · VfL Wolfsburg W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2025-26––
30. mars · Brighton W–Manchester City WFA Women's Super League · 2024-25456.9
23. mars · Brighton W–Leicester City FC WFA Women's Super League · 2024-25905.9
16. mars · Brighton W–Tottenham Hotspur WFA Women's Super League · 2024-25907.2
2. mars · Brighton W–Chelsea WFA Women's Super League · 2024-25906.6
16. februar · Brighton W–West Ham WFA Women's Super League · 2024-25725.7
2. februar · Brighton W–Crystal Palace WFA Women's Super League · 2024-25906.9
26. januar · Brighton W–Manchester United WFA Women's Super League · 2024-25906.7
17. januar · Brighton W–Liverpool WFA Women's Super League · 2024-25906.9
14. desember · Brighton W–Tottenham Hotspur WFA Women's Super League · 2024-25907.0
8. desember · Brighton W–Chelsea WFA Women's Super League · 2024-25907.2
16. november · Brighton W–West Ham WFA Women's Super League · 2024-25906.9
8. november · Brighton W–Arsenal WFA Women's Super League · 2024-25905.9
3. november · Brighton W–Leicester City FC WFA Women's Super League · 2024-25907.6
19. oktober · Brighton W–Manchester United WFA Women's Super League · 2024-25906.6
13. oktober · Brighton W–Crystal Palace WFA Women's Super League · 2024-25907.7
5. oktober · Brighton W–Aston Villa WFA Women's Super League · 2024-251016.7
29. september · Brighton W–Manchester City WFA Women's Super League · 2024-25906.9
21. september · Brighton W–Everton WFA Women's Super League · 2024-25907.2
18. mai · Brighton W–Arsenal WFA Women's Super League · 2023-24906.6
4. mai · Brighton W–Aston Villa WFA Women's Super League · 2023-24906.9
28. april · Brighton W–Tottenham Hotspur WFA Women's Super League · 2023-24907.0
19. april · Brighton W–Everton WFA Women's Super League · 2023-24906.5
31. mars · Brighton W–West Ham WFA Women's Super League · 2023-24906.9
24. mars · Brighton W–Leicester City FC WFA Women's Super League · 2023-24906.9
17. mars · Brighton W–Manchester City WFA Women's Super League · 2023-24907.3
3. mars · Brighton W–Bristol City WFA Women's Super League · 2023-24906.9
18. februar · Brighton W–Liverpool WFA Women's Super League · 2023-24907.0
4. februar · Brighton W–Manchester United WFA Women's Super League · 2023-24906.5
27. januar · Brighton W–Chelsea WFA Women's Super League · 2023-24906.6
21. januar · Brighton W–Bristol City WFA Women's Super League · 2023-24906.7
17. desember · Brighton W–Aston Villa WFA Women's Super League · 2023-24907.3
10. desember · Brighton W–Leicester City FC WFA Women's Super League · 2023-241026.2
26. november · Brighton W–Liverpool WFA Women's Super League · 2023-24906.2
19. november · Brighton W–Arsenal WFA Women's Super League · 2023-24976.9
12. november · Brighton W–Manchester City WFA Women's Super League · 2023-24908.3
5. november · Brighton W–Manchester United WFA Women's Super League · 2023-241017.51
22. oktober · Brighton W–Chelsea WFA Women's Super League · 2023-24906.2
15. oktober · Brighton W–Tottenham Hotspur WFA Women's Super League · 2023-24906.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 16 tilgjengelige sesonger, 33 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.1 registrerte fraværsperioder.