Portrett av Vilde Bøe Risa
Spillerprofil · komplett datakort

Vilde Bøe Risa

Også registrert som V. Bøe Risa

MidtbaneTilgjengelig
Født13. juli 1995 · 31 årNasjonalitetNorgeHøyde166 cmVekt62 kg
235Kamper
17 221Minutter
32Mål
0Målgivende
0,17Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2025Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
03,8
3,1–
Pasningspresisjon
0100
80 %–
Taklinger / 90
01,9
1,55–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.0St. Pöl6.9Manches6.9Juventu6.9Twente 7.2Bayern 5.3Lyon W6.9Manches7.7Manches
  1. Juventus W6.9 vurdering
    12. nov. 2025 · 28 min
  2. Twente W6.9 vurdering
    20. nov. 2025 · 15 min
  3. Bayern Munich W7.2 vurdering
    10. des. 2025 · 64 min
  4. Lyon W5.3 vurdering
    17. des. 2025 · 66 min
  5. Manchester United W6.9 vurdering
    12. feb. 2026 · 90 min
  6. Manchester United W7.7 vurdering
    19. feb. 2026 · 58 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,300,000,170,140,000,290,090,000,260,500,130,260,670,000,000,000,39MINUTTER89720121 15420131 60020141 98020151 97720162 16420182 0242019902019-201 03920201802020-2169320216992021-2267320225292022-2352920235292024-254642025-26
  1. 2021-220,26 målpoeng / 90
    699 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 20220,67 målpoeng / 90
    673 min · 5 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    529 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20230,00 målpoeng / 90
    529 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    529 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,39 målpoeng / 90
    464 min · 2 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 201217 kamper · 897 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,30/90
  • 201318 kamper · 1 154 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 201422 kamper · 1 600 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,17/90
  • 201522 kamper · 1 980 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,14/90
  • 201622 kamper · 1 977 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 201826 kamper · 2 164 min · 7 mål · 0 målgivende · 0,29/90
  • 201924 kamper · 2 024 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 2019-201 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 202016 kamper · 1 039 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,26/90
  • 2020-212 kamper · 180 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,50/90
  • 202111 kamper · 693 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,13/90
  • 2021-2217 kamper · 699 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,26/90
  • 20227 kamper · 673 min · 5 mål · 0 målgivende · 0,67/90
  • 2022-237 kamper · 529 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20237 kamper · 529 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-257 kamper · 529 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-269 kamper · 464 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,39/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

28 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Atletico Madrid W logoUEFA Champions League WomenKlubb · Atletico Madrid W · 2025-266.98
Kamper
9
Minutter
464
Mål
2
Målgivende
0
Pasning %
80
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 9 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
    464 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
0,39

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
3,1

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
80 %

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
1,55

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
58,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Atletico Madrid W · Midfielder · nr. 6

Spilletid

Draktnummer
6
Kamper
9
Fra start
7
Minutter
464
Innbytter
2
Byttet ut
6
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
5
Pasninger
286
Nøkkelpasninger
16
Driblinger
2
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
8
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
36
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · – kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Primera División Femenina.

Registrert spilletid

  • Primera División FemeninaAtletico Madrid W
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
–

Nøkkelpasninger / 90

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
–

Pasningspresisjon

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
–

Taklinger / 90

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
–

Vunne dueller

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primera División Femenina
  • Klubb · Atletico Madrid W · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2024-251 turnering · 7 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
    529 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
1,87

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
45 %

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
1,53

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
56,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Atletico Madrid W · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
529
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,16

Angrep

Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
378
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
45 %
Taklinger
9
Blokkeringer
2
Dueller
44
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Primera División FemeninaAtletico Madrid W
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • Supercopa FemeninaAtletico Madrid W
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
–
Supercopa FemeninaAtletico Madrid W
–

Nøkkelpasninger / 90

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
–
Supercopa FemeninaAtletico Madrid W
–

Pasningspresisjon

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
–
Supercopa FemeninaAtletico Madrid W
–

Taklinger / 90

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
–
Supercopa FemeninaAtletico Madrid W
–

Vunne dueller

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
–
Supercopa FemeninaAtletico Madrid W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primera División Femenina
  • Klubb · Atletico Madrid W · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

Vis alle tall · Supercopa Femenina
  • Klubb · Atletico Madrid W · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2023-241 turnering · – kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra FA WSL.

Registrert spilletid

  • FA WSLManchester United W
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

FA WSLManchester United W
–

Nøkkelpasninger / 90

FA WSLManchester United W
–

Pasningspresisjon

FA WSLManchester United W
–

Taklinger / 90

FA WSLManchester United W
–

Vunne dueller

FA WSLManchester United W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · FA WSL
  • Klubb · Manchester United W · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

20231 turnering · 7 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Primera División Femenina.

Registrert spilletid

  • Primera División FemeninaAtletico Madrid W
    529 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
–

Nøkkelpasninger / 90

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
1,87

Pasningspresisjon

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
45 %

Taklinger / 90

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
1,53

Vunne dueller

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
56,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primera División Femenina
  • Klubb · Atletico Madrid W · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
529
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,16

Angrep

Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
378
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
45 %
Taklinger
9
Blokkeringer
2
Dueller
44
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 7 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra FA WSL.

Registrert spilletid

  • FA WSLManchester United W
    529 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

FA WSLManchester United W
–

Nøkkelpasninger / 90

FA WSLManchester United W
1,87

Pasningspresisjon

FA WSLManchester United W
45 %

Taklinger / 90

FA WSLManchester United W
1,53

Vunne dueller

FA WSLManchester United W
56,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · FA WSL
  • Klubb · Manchester United W · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
529
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,16

Angrep

Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
378
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
45 %
Taklinger
9
Blokkeringer
2
Dueller
44
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
20222 turneringer · 7 kamper · 5 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i WSL Cup.

Spilletid fordelt på turneringer

  • WSL CupManchester United W
    420 min · 62,4 %
  • FA Women's CupManchester United W
    253 min · 37,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

WSL CupManchester United W
–
FA Women's CupManchester United W
–

Nøkkelpasninger / 90

WSL CupManchester United W
–
FA Women's CupManchester United W
–

Pasningspresisjon

WSL CupManchester United W
–
FA Women's CupManchester United W
–

Taklinger / 90

WSL CupManchester United W
–
FA Women's CupManchester United W
–

Vunne dueller

WSL CupManchester United W
–
FA Women's CupManchester United W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · WSL Cup
  • Klubb · Manchester United W · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
420
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · FA Women's Cup
  • Klubb · Manchester United W · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
253
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 17 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra FA WSL.

Registrert spilletid

  • FA WSLManchester United W
    699 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

FA WSLManchester United W
–

Nøkkelpasninger / 90

FA WSLManchester United W
–

Pasningspresisjon

FA WSLManchester United W
–

Taklinger / 90

FA WSLManchester United W
–

Vunne dueller

FA WSLManchester United W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · FA WSL
  • Klubb · Manchester United W · Midfielder

Spilletid

Kamper
17
Fra start
8
Minutter
699
Innbytter
9
Byttet ut
7
På benken
14
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20213 turneringer · 11 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i WSL Cup.

Spilletid fordelt på turneringer

  • WSL CupManchester United W
    388 min · 56 %
  • ToppserienSandviken
    270 min · 39 %
  • FA Women's CupManchester United W
    35 min · 5,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

WSL CupManchester United W
–
ToppserienSandviken
–
FA Women's CupManchester United W
–

Nøkkelpasninger / 90

WSL CupManchester United W
–
ToppserienSandviken
–
FA Women's CupManchester United W
–

Pasningspresisjon

WSL CupManchester United W
–
ToppserienSandviken
–
FA Women's CupManchester United W
–

Taklinger / 90

WSL CupManchester United W
–
ToppserienSandviken
–
FA Women's CupManchester United W
–

Vunne dueller

WSL CupManchester United W
–
ToppserienSandviken
–
FA Women's CupManchester United W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · WSL Cup
  • Klubb · Manchester United W · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
388
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Sandviken · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · FA Women's Cup
  • Klubb · Manchester United W · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
35
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenGöteborg W
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenGöteborg W
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenGöteborg W
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenGöteborg W
–

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenGöteborg W
–

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenGöteborg W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Göteborg W · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 16 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Damallsvenskan.

Spilletid fordelt på turneringer

  • DamallsvenskanGöteborg W
    949 min · 91,3 %
  • Svenska Cupen - WomenGöteborg W
    90 min · 8,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

DamallsvenskanGöteborg W
–
Svenska Cupen - WomenGöteborg W
–

Nøkkelpasninger / 90

DamallsvenskanGöteborg W
–
Svenska Cupen - WomenGöteborg W
–

Pasningspresisjon

DamallsvenskanGöteborg W
–
Svenska Cupen - WomenGöteborg W
–

Taklinger / 90

DamallsvenskanGöteborg W
–
Svenska Cupen - WomenGöteborg W
–

Vunne dueller

DamallsvenskanGöteborg W
–
Svenska Cupen - WomenGöteborg W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Damallsvenskan
  • Klubb · Göteborg W · Midfielder

Spilletid

Kamper
15
Fra start
12
Minutter
949
Innbytter
3
Byttet ut
6
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Svenska Cupen - Women
  • Klubb · Göteborg W · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenGöteborg W
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenGöteborg W
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenGöteborg W
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenGöteborg W
–

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenGöteborg W
–

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenGöteborg W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Göteborg W · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20192 turneringer · 24 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Damallsvenskan.

Spilletid fordelt på turneringer

  • DamallsvenskanGöteborg W
    1 867 min · 92,2 %
  • Svenska Cupen WomenGöteborg W
    157 min · 7,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

DamallsvenskanGöteborg W
–
Svenska Cupen WomenGöteborg W
–

Nøkkelpasninger / 90

DamallsvenskanGöteborg W
–
Svenska Cupen WomenGöteborg W
–

Pasningspresisjon

DamallsvenskanGöteborg W
–
Svenska Cupen WomenGöteborg W
–

Taklinger / 90

DamallsvenskanGöteborg W
–
Svenska Cupen WomenGöteborg W
–

Vunne dueller

DamallsvenskanGöteborg W
–
Svenska Cupen WomenGöteborg W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Damallsvenskan
  • Klubb · Göteborg W · Midfielder

Spilletid

Kamper
22
Fra start
22
Minutter
1 867
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Svenska Cupen Women
  • Klubb · Göteborg W · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
157
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20182 turneringer · 26 kamper · 7 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Toppserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • ToppserienArna-Bjørnar
    1 684 min · 77,8 %
  • Svenska Cupen WomenGöteborg W
    480 min · 22,2 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–
Svenska Cupen WomenGöteborg W
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–
Svenska Cupen WomenGöteborg W
–

Pasningspresisjon

ToppserienArna-Bjørnar
–
Svenska Cupen WomenGöteborg W
–

Taklinger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–
Svenska Cupen WomenGöteborg W
–

Vunne dueller

ToppserienArna-Bjørnar
–
Svenska Cupen WomenGöteborg W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Arna-Bjørnar · Midfielder

Spilletid

Kamper
21
Fra start
19
Minutter
1 684
Innbytter
2
Byttet ut
8
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
6

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Svenska Cupen Women
  • Klubb · Göteborg W · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
480
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienArna-Bjørnar
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Pasningspresisjon

ToppserienArna-Bjørnar
–

Taklinger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Vunne dueller

ToppserienArna-Bjørnar
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Arna-Bjørnar · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20161 turnering · 22 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienArna-Bjørnar
    1 977 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Pasningspresisjon

ToppserienArna-Bjørnar
–

Taklinger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Vunne dueller

ToppserienArna-Bjørnar
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Arna-Bjørnar · Midfielder

Spilletid

Kamper
22
Fra start
22
Minutter
1 977
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20151 turnering · 22 kamper · 3 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienArna-Bjørnar
    1 980 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Pasningspresisjon

ToppserienArna-Bjørnar
–

Taklinger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Vunne dueller

ToppserienArna-Bjørnar
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Arna-Bjørnar · Midfielder

Spilletid

Kamper
22
Fra start
22
Minutter
1 980
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20141 turnering · 22 kamper · 3 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienArna-Bjørnar
    1 600 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Pasningspresisjon

ToppserienArna-Bjørnar
–

Taklinger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Vunne dueller

ToppserienArna-Bjørnar
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Arna-Bjørnar · Midfielder

Spilletid

Kamper
22
Fra start
18
Minutter
1 600
Innbytter
4
Byttet ut
5
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20131 turnering · 18 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienArna-Bjørnar
    1 154 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Pasningspresisjon

ToppserienArna-Bjørnar
–

Taklinger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Vunne dueller

ToppserienArna-Bjørnar
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Arna-Bjørnar · Midfielder

Spilletid

Kamper
18
Fra start
12
Minutter
1 154
Innbytter
6
Byttet ut
2
På benken
8
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20121 turnering · 17 kamper · 3 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienArna-Bjørnar
    897 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Pasningspresisjon

ToppserienArna-Bjørnar
–

Taklinger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Vunne dueller

ToppserienArna-Bjørnar
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Arna-Bjørnar · Midfielder

Spilletid

Kamper
17
Fra start
9
Minutter
897
Innbytter
8
Byttet ut
6
På benken
13
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

12 registrert
  1. ★Copa de la ReinaSpania · 2024/2025Andreplass
  2. ★Women's Super LeagueEngland · 2022/2023Andreplass
  3. ★Women's FA CupEngland · 2022/2023Andreplass
  4. ★DamallsvenskanSverige · 2020Vinner
  5. ★DamallsvenskanSverige · 2019Andreplass
  6. ★Svenska Cupen WomenSverige · 2018/2019Vinner
  7. ★Svenska Cupen WomenSverige · Sesong ikke oppgittVinner
  8. ★DamallsvenskanSverige · Sesong ikke oppgittVinner
  9. ★DamallsvenskanSverige · Sesong ikke oppgittAndreplass
  10. ★Women's Super LeagueEngland · Sesong ikke oppgittAndreplass
  11. ★Women's FA CupEngland · Sesong ikke oppgittAndreplass
  12. ★Copa de la ReinaSpania · Sesong ikke oppgittAndreplass
Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Atletico Madrid W → Boe Risa Vildeman 29. juni 2026Fri overgang
  2. →Manchester United W → Atletico Madrid Wtir 12. september 2023Ikke oppgitt
  3. →Sandviken → Manchester United Wtir 20. juli 2021Fri overgang
  4. →Arna-Bjørnar → Göteborg Wtir 8. januar 2019Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

8 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
19. februar · Atletico Madrid W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26587.7
12. februar · Atletico Madrid W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26906.9
17. desember · Atletico Madrid W–Lyon WChampions League kvinner · 2025-26665.3
10. desember · Atletico Madrid W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2025-26647.21
20. november · Atletico Madrid W–Twente WChampions League kvinner · 2025-26156.9
12. november · Atletico Madrid W–Juventus WChampions League kvinner · 2025-26286.9
16. oktober · Atletico Madrid W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26876.9
8. oktober · Atletico Madrid W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2025-26568.01
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 22 tilgjengelige sesonger, 57 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Vilde Bøe Risa: statistikk, kamper og karriere | Coro