Portrett av Emilie Bosshard Haavi
Spillerprofil · komplett datakort

Emilie Bosshard Haavi

Også registrert som E. Haavi

MidtbaneTilgjengelig
Født16. juni 1992 · 34 årNasjonalitetNorgeHøyde164 cmVekt54 kg
12Kamper
873Minutter
2Mål
2Målgivende
0,41Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01,2
–0,93
Pasningspresisjon
0100
76,2 %57 %
Taklinger / 90
01,5
–1,25

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Paris S6.3Bayern 6.9Ajax W7.2VfL Wol9.0Galatas6.6Lyon W6.3Lyon W7.3Real Ma6.2Barcelo6.7Våleren
  1. Galatasaray W9.0 vurdering
    17. okt. 2024 · 45 min
  2. Lyon W6.6 vurdering
    13. nov. 2024 · 90 min
  3. Lyon W6.3 vurdering
    20. nov. 2024 · 65 min
  4. Real Madrid W7.3 vurdering
    8. okt. 2025 · 60 min
  5. Barcelona W6.2 vurdering
    15. okt. 2025 · 66 min
  6. Vålerenga6.7 vurdering
    11. nov. 2025 · 20 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,210,620,62MINUTTER4382023-242892024-251462025-26
  1. 2023-240,21 målpoeng / 90
    438 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2024-250,62 målpoeng / 90
    289 min · 1 mål · 1 målgivende
  3. 2025-260,62 målpoeng / 90
    146 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-245 kamper · 438 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,21/90
  • 2024-254 kamper · 289 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,62/90
  • 2025-263 kamper · 146 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,62/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

3 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Roma W logoChampions League kvinnerKlubb · Roma W · 2025-266.72
Kamper
3
Minutter
146
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
76.19047619047619
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 3 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueRoma W
    146 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueRoma W
0,62

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueRoma W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueRoma W
76,2 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueRoma W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueRoma W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Roma W · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
146
Kaptein
Nei
Vurdering
6,72

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
21

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76,2 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueRoma W
    289 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueRoma W
0,62

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueRoma W
0,93

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueRoma W
57 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueRoma W
1,25

Vunne dueller

Women's Champions LeagueRoma W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Roma W · M

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
289
Kaptein
Nei
Vurdering
7,09

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
9
Skudd på mål
4
Pasninger
79
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
6

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
57 %
Taklinger
4
Vunne dueller
18

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 5 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueRoma W
    438 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueRoma W
–

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueRoma W
1,64

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueRoma W
60,3 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueRoma W
1,44

Vunne dueller

Women's Champions LeagueRoma W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Roma W · M

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
438
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Målgivende
1
Skudd
6
Pasninger
116
Nøkkelpasninger
8
Vellykkede driblinger
9

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60,3 %
Taklinger
7
Vunne dueller
28

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →LSK Kvinner → Roma Wlør 1. januar 2022Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

12 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
11. november · Roma W–VålerengaChampions League kvinner · 2025-26206.7
15. oktober · Roma W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26666.2
8. oktober · Roma W–Real Madrid WChampions League kvinner · 2025-26607.31
20. november · Roma W–Lyon WChampions League kvinner · 2024-25656.3
13. november · Roma W–Lyon WChampions League kvinner · 2024-25906.6
17. oktober · Roma W–Galatasaray WChampions League kvinner · 2024-25459.011
8. oktober · Roma W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2024-25897.2
30. januar · Roma W–Ajax WChampions League kvinner · 2023-24906.9
24. januar · Roma W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2023-24906.3
14. desember · Roma W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24907.2
23. november · Roma W–Ajax WChampions League kvinner · 2023-24787.21
15. november · Roma W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2023-24907.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 4 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Emilie Bosshard Haavi: statistikk, kamper og karriere | Coro