Portrett av Ada Martine Stolsmo Hegerberg
Spillerprofil · komplett datakort

Ada Stolsmo Hegerberg

Fullt navn: Ada Martine Stolsmo Hegerberg

AngrepTilgjengelig
Født10. juli 1995 · 31 årNasjonalitetNorgeHøyde177 cmVekt70 kg
337Kamper
23 010Minutter
288Mål
8Målgivende
1,16Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2025
Målpoeng / 90
01,2
0,510,92
Skudd / 90
03,9
2,173,22
Skudd på mål
0100
47,1 %57,1 %
Vellykkede driblinger
0100
66,7 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.5St. Pöl8.3VfL Wol6.2Juventu6.2Manches6.5Atletic6.2VfL Wol7.3VfL Wol6.3Arsenal6.3Arsenal6.3Barcelo
  1. Atletico Madrid W6.5 vurdering
    17. des. 2025 · 60 min
  2. VfL Wolfsburg W6.2 vurdering
    24. mars 2026 · 71 min
  3. VfL Wolfsburg W7.3 vurdering
    2. apr. 2026 · 69 min
  4. Arsenal W6.3 vurdering
    26. apr. 2026 · 65 min
  5. Arsenal W6.3 vurdering
    2. mai 2026 · 63 min
  6. Barcelona W6.3 vurdering
    23. mai 2026 · 66 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,781,270,571,271,770,981,640,980,952,610,870,860,921,201,391,031,080,680,920,51MINUTTER1 39020112 27220121 41320131 91020142 34320152 20520162 52620172 57920181 32520193102019-201 03720216262021-221952022752022-2384020234392023-2416720242632024-2539120257042025-26
  1. 20231,39 målpoeng / 90
    840 min · 12 mål · 1 målgivende
  2. 2023-241,03 målpoeng / 90
    439 min · 5 mål · 0 målgivende
  3. 20241,08 målpoeng / 90
    167 min · 1 mål · 1 målgivende
  4. 2024-250,68 målpoeng / 90
    263 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 20250,92 målpoeng / 90
    391 min · 1 mål · 3 målgivende
  6. 2025-260,51 målpoeng / 90
    704 min · 3 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 201120 kamper · 1 390 min · 12 mål · 0 målgivende · 0,78/90
  • 201234 kamper · 2 272 min · 32 mål · 0 målgivende · 1,27/90
  • 201320 kamper · 1 413 min · 9 mål · 0 målgivende · 0,57/90
  • 201426 kamper · 1 910 min · 27 mål · 0 målgivende · 1,27/90
  • 201530 kamper · 2 343 min · 46 mål · 0 målgivende · 1,77/90
  • 201630 kamper · 2 205 min · 24 mål · 0 målgivende · 0,98/90
  • 201729 kamper · 2 526 min · 46 mål · 0 målgivende · 1,64/90
  • 201831 kamper · 2 579 min · 28 mål · 0 målgivende · 0,98/90
  • 201915 kamper · 1 325 min · 14 mål · 0 målgivende · 0,95/90
  • 2019-204 kamper · 310 min · 9 mål · 0 målgivende · 2,61/90
  • 20200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 202116 kamper · 1 037 min · 10 mål · 0 målgivende · 0,87/90
  • 2021-2210 kamper · 626 min · 6 mål · 0 målgivende · 0,86/90
  • 20227 kamper · 195 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,92/90
  • 2022-231 kamper · 75 min · 0 mål · 1 målgivende · 1,20/90 · Lite datagrunnlag
  • 202315 kamper · 840 min · 12 mål · 1 målgivende · 1,39/90
  • 2023-247 kamper · 439 min · 5 mål · 0 målgivende · 1,03/90
  • 20246 kamper · 167 min · 1 mål · 1 målgivende · 1,08/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-258 kamper · 263 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,68/90
  • 202517 kamper · 391 min · 1 mål · 3 målgivende · 0,92/90
  • 2025-2611 kamper · 704 min · 3 mål · 1 målgivende · 0,51/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

35 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Lyon W logoUEFA Champions League WomenKlubb · Lyon W · 2025-266.71
Kamper
11
Minutter
704
Mål
3
Målgivende
1
Pasning %
76
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 11 kamper · 3 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenLyon W
    704 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
0,51

Skudd / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
2,17

Skudd på mål

UEFA Champions League WomenLyon W
47,1 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
0,89

Vellykkede driblinger

UEFA Champions League WomenLyon W
66,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Lyon W · Attacker · nr. 14

Spilletid

Draktnummer
14
Kamper
11
Fra start
10
Minutter
704
Innbytter
1
Byttet ut
9
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
3
Målgivende
1
Skudd
17
Skudd på mål
8
Pasninger
152
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
6
Brudd
2
Dueller
66
Vunne dueller
35
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
10
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 17 kamper · 1 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Feminine Division 1.

Registrert spilletid

  • Feminine Division 1Lyon W
    391 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Feminine Division 1Lyon W
0,92

Skudd / 90

Feminine Division 1Lyon W
3,22

Skudd på mål

Feminine Division 1Lyon W
57,1 %

Nøkkelpasninger / 90

Feminine Division 1Lyon W
1,38

Vellykkede driblinger

Feminine Division 1Lyon W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Feminine Division 1
  • Klubb · Lyon W · Attacker · nr. 14

Spilletid

Draktnummer
14
Kamper
17
Fra start
8
Minutter
391
Innbytter
9
Byttet ut
6
På benken
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,54

Angrep

Mål
1
Målgivende
3
Skudd
14
Skudd på mål
8
Pasninger
93
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Taklinger
2
Dueller
26
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
4
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 8 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenLyon W
    263 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
0,68

Skudd / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
3,76

Skudd på mål

UEFA Champions League WomenLyon W
54,5 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
0,68

Vellykkede driblinger

UEFA Champions League WomenLyon W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
6
Minutter
263
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,66

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
11
Skudd på mål
6
Pasninger
70
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Dueller
23
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 6 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Feminine Division 1.

Registrert spilletid

  • Feminine Division 1Lyon W
    167 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Feminine Division 1Lyon W
1,08

Skudd / 90

Feminine Division 1Lyon W
3,77

Skudd på mål

Feminine Division 1Lyon W
42,9 %

Nøkkelpasninger / 90

Feminine Division 1Lyon W
1,62

Vellykkede driblinger

Feminine Division 1Lyon W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Feminine Division 1
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
167
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
55
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
13
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 7 kamper · 5 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenLyon W
    439 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
1,03

Skudd / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
5,54

Skudd på mål

UEFA Champions League WomenLyon W
51,9 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
1,44

Vellykkede driblinger

UEFA Champions League WomenLyon W
63,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
439
Innbytter
1
Byttet ut
5
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,21

Angrep

Mål
5
Målgivende
0
Skudd
27
Skudd på mål
14
Pasninger
122
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
2
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
1
Dueller
52
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 15 kamper · 12 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Feminine Division 1.

Registrert spilletid

  • Feminine Division 1Lyon W
    840 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Feminine Division 1Lyon W
1,39

Skudd / 90

Feminine Division 1Lyon W
1,5

Skudd på mål

Feminine Division 1Lyon W
64,3 %

Nøkkelpasninger / 90

Feminine Division 1Lyon W
0,32

Vellykkede driblinger

Feminine Division 1Lyon W
25 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Feminine Division 1
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Spilletid

Kamper
15
Fra start
8
Minutter
840
Innbytter
7
Byttet ut
4
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
7,38

Angrep

Mål
12
Målgivende
1
Skudd
14
Skudd på mål
9
Pasninger
99
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
2
Dueller
34
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 1 kamp · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenLyon W
    75 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
–

Skudd / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
2,4

Skudd på mål

UEFA Champions League WomenLyon W
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
1,2

Vellykkede driblinger

UEFA Champions League WomenLyon W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
75
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Målgivende
1
Skudd
2
Pasninger
21
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
20
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
20222 turneringer · 7 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Feminine Division 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Feminine Division 1Lyon W
    167 min · 85,6 %Lite datagrunnlag
  • International Champions Cup - WomenLyon W
    28 min · 14,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Feminine Division 1Lyon W
1,08
International Champions Cup - WomenLyon W
–

Skudd / 90

Feminine Division 1Lyon W
3,77
International Champions Cup - WomenLyon W
–

Skudd på mål

Feminine Division 1Lyon W
42,9 %
International Champions Cup - WomenLyon W
–

Nøkkelpasninger / 90

Feminine Division 1Lyon W
1,62
International Champions Cup - WomenLyon W
–

Vellykkede driblinger

Feminine Division 1Lyon W
–
International Champions Cup - WomenLyon W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Feminine Division 1
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
167
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
55
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
13
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · International Champions Cup - Women
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
28
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 10 kamper · 6 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenLyon W
    626 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
–

Skudd / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
–

Skudd på mål

UEFA Champions League WomenLyon W
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions League WomenLyon W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Spilletid

Kamper
10
Fra start
7
Minutter
626
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
6

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20211 turnering · 16 kamper · 10 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Feminine Division 1.

Registrert spilletid

  • Feminine Division 1Lyon W
    1 037 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Feminine Division 1Lyon W
–

Skudd / 90

Feminine Division 1Lyon W
–

Skudd på mål

Feminine Division 1Lyon W
–

Nøkkelpasninger / 90

Feminine Division 1Lyon W
–

Vellykkede driblinger

Feminine Division 1Lyon W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Feminine Division 1
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Spilletid

Kamper
16
Fra start
12
Minutter
1 037
Innbytter
4
Byttet ut
4
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
10

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenLyon W
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
–

Skudd / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
–

Skudd på mål

UEFA Champions League WomenLyon W
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions League WomenLyon W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Feminine Division 1.

Registrert spilletid

  • Feminine Division 1Lyon W
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Feminine Division 1Lyon W
–

Skudd / 90

Feminine Division 1Lyon W
–

Skudd på mål

Feminine Division 1Lyon W
–

Nøkkelpasninger / 90

Feminine Division 1Lyon W
–

Vellykkede driblinger

Feminine Division 1Lyon W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Feminine Division 1
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 4 kamper · 9 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenLyon W
    310 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
–

Skudd / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
–

Skudd på mål

UEFA Champions League WomenLyon W
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions League WomenLyon W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
310
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
9

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20192 turneringer · 15 kamper · 14 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Feminine Division 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Feminine Division 1Lyon W
    1 145 min · 86,4 %
  • Women's International Champions CupLyon W
    180 min · 13,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Feminine Division 1Lyon W
–
Women's International Champions CupLyon W
–

Skudd / 90

Feminine Division 1Lyon W
–
Women's International Champions CupLyon W
–

Skudd på mål

Feminine Division 1Lyon W
–
Women's International Champions CupLyon W
–

Nøkkelpasninger / 90

Feminine Division 1Lyon W
–
Women's International Champions CupLyon W
–

Vellykkede driblinger

Feminine Division 1Lyon W
–
Women's International Champions CupLyon W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Feminine Division 1
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Spilletid

Kamper
13
Fra start
13
Minutter
1 145
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
14

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Women's International Champions Cup
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20183 turneringer · 31 kamper · 28 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Feminine Division 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Feminine Division 1Lyon W
    1 633 min · 63,3 %
  • UEFA Women's Champions LeagueLyon W
    810 min · 31,4 %
  • Women's International Champions CupLyon W
    136 min · 5,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Feminine Division 1Lyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–
Women's International Champions CupLyon W
–

Skudd / 90

Feminine Division 1Lyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–
Women's International Champions CupLyon W
–

Skudd på mål

Feminine Division 1Lyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–
Women's International Champions CupLyon W
–

Nøkkelpasninger / 90

Feminine Division 1Lyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–
Women's International Champions CupLyon W
–

Vellykkede driblinger

Feminine Division 1Lyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–
Women's International Champions CupLyon W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Feminine Division 1
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Spilletid

Kamper
20
Fra start
18
Minutter
1 633
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
20

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
810
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
7

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Women's International Champions Cup
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
136
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20172 turneringer · 29 kamper · 46 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Première Ligue.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Première LigueLyon W
    1 715 min · 67,9 %
  • UEFA Women's Champions LeagueLyon W
    811 min · 32,1 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Première LigueLyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–

Skudd / 90

Première LigueLyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–

Skudd på mål

Première LigueLyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–

Nøkkelpasninger / 90

Première LigueLyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–

Vellykkede driblinger

Première LigueLyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Première Ligue
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Spilletid

Kamper
20
Fra start
20
Minutter
1 715
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
31

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
811
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
15

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20162 turneringer · 30 kamper · 24 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Première Ligue.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Première LigueLyon W
    1 635 min · 74,1 %
  • UEFA Women's Champions LeagueLyon W
    570 min · 25,9 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Première LigueLyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–

Skudd / 90

Première LigueLyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–

Skudd på mål

Première LigueLyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–

Nøkkelpasninger / 90

Première LigueLyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–

Vellykkede driblinger

Première LigueLyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Première Ligue
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Spilletid

Kamper
22
Fra start
20
Minutter
1 635
Innbytter
2
Byttet ut
6
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
20

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
570
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
4

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20152 turneringer · 30 kamper · 46 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Première Ligue.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Première LigueLyon W
    1 661 min · 70,9 %
  • UEFA Women's Champions LeagueLyon W
    682 min · 29,1 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Première LigueLyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–

Skudd / 90

Première LigueLyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–

Skudd på mål

Première LigueLyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–

Nøkkelpasninger / 90

Première LigueLyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–

Vellykkede driblinger

Première LigueLyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Première Ligue
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Spilletid

Kamper
21
Fra start
20
Minutter
1 661
Innbytter
1
Byttet ut
5
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
33

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
682
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
13

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20142 turneringer · 26 kamper · 27 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Première Ligue.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Première LigueLyon W
    1 655 min · 86,6 %
  • UEFA Women's Champions LeagueLyon W
    255 min · 13,4 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Première LigueLyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–

Skudd / 90

Première LigueLyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–

Skudd på mål

Première LigueLyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–

Nøkkelpasninger / 90

Première LigueLyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–

Vellykkede driblinger

Première LigueLyon W
–
UEFA Women's Champions LeagueLyon W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Première Ligue
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Spilletid

Kamper
22
Fra start
21
Minutter
1 655
Innbytter
1
Byttet ut
8
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
26

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
255
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20133 turneringer · 20 kamper · 9 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Frauen Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Frauen BundesligaTurbine Potsdam W
    1 002 min · 70,9 %
  • UEFA Women's Champions LeagueTurbine Potsdam W
    336 min · 23,8 %
  • DFB Pokal WomenTurbine Potsdam W
    75 min · 5,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Frauen BundesligaTurbine Potsdam W
–
UEFA Women's Champions LeagueTurbine Potsdam W
–
DFB Pokal WomenTurbine Potsdam W
–

Skudd / 90

Frauen BundesligaTurbine Potsdam W
–
UEFA Women's Champions LeagueTurbine Potsdam W
–
DFB Pokal WomenTurbine Potsdam W
–

Skudd på mål

Frauen BundesligaTurbine Potsdam W
–
UEFA Women's Champions LeagueTurbine Potsdam W
–
DFB Pokal WomenTurbine Potsdam W
–

Nøkkelpasninger / 90

Frauen BundesligaTurbine Potsdam W
–
UEFA Women's Champions LeagueTurbine Potsdam W
–
DFB Pokal WomenTurbine Potsdam W
–

Vellykkede driblinger

Frauen BundesligaTurbine Potsdam W
–
UEFA Women's Champions LeagueTurbine Potsdam W
–
DFB Pokal WomenTurbine Potsdam W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Frauen Bundesliga
  • Klubb · Turbine Potsdam W · Attacker

Spilletid

Kamper
14
Fra start
11
Minutter
1 002
Innbytter
3
Byttet ut
6
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
6

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Women's Champions League
  • Klubb · Turbine Potsdam W · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
336
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · DFB Pokal Women
  • Klubb · Turbine Potsdam W · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
75
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20124 turneringer · 34 kamper · 32 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Toppserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • ToppserienStabæk
    1 582 min · 69,6 %
  • Frauen BundesligaTurbine Potsdam W
    360 min · 15,8 %
  • UEFA Women's Champions LeagueStabæk
    259 min · 11,4 %
  • DFB Pokal WomenTurbine Potsdam W
    71 min · 3,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

ToppserienStabæk
–
Frauen BundesligaTurbine Potsdam W
–
UEFA Women's Champions LeagueStabæk
–
DFB Pokal WomenTurbine Potsdam W
–

Skudd / 90

ToppserienStabæk
–
Frauen BundesligaTurbine Potsdam W
–
UEFA Women's Champions LeagueStabæk
–
DFB Pokal WomenTurbine Potsdam W
–

Skudd på mål

ToppserienStabæk
–
Frauen BundesligaTurbine Potsdam W
–
UEFA Women's Champions LeagueStabæk
–
DFB Pokal WomenTurbine Potsdam W
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienStabæk
–
Frauen BundesligaTurbine Potsdam W
–
UEFA Women's Champions LeagueStabæk
–
DFB Pokal WomenTurbine Potsdam W
–

Vellykkede driblinger

ToppserienStabæk
–
Frauen BundesligaTurbine Potsdam W
–
UEFA Women's Champions LeagueStabæk
–
DFB Pokal WomenTurbine Potsdam W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Stabæk · Attacker

Spilletid

Kamper
18
Fra start
18
Minutter
1 582
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
25

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Frauen Bundesliga
  • Klubb · Turbine Potsdam W · Attacker

Spilletid

Kamper
11
Fra start
2
Minutter
360
Innbytter
9
Byttet ut
1
På benken
9
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
5

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Women's Champions League
  • Klubb · Stabæk · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
259
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · DFB Pokal Women
  • Klubb · Turbine Potsdam W · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
71
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20111 turnering · 20 kamper · 12 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienKolbotn
    1 390 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienKolbotn
–

Skudd / 90

ToppserienKolbotn
–

Skudd på mål

ToppserienKolbotn
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienKolbotn
–

Vellykkede driblinger

ToppserienKolbotn
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Kolbotn · Attacker

Spilletid

Kamper
20
Fra start
15
Minutter
1 390
Innbytter
5
Byttet ut
6
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
12

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

44 registrert
  1. ★Première LigueFrankrike · 2024/2025Vinner
  2. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · 2023/2024Andreplass
  3. ★Première LigueFrankrike · 2023/2024Vinner
  4. ★Trophée des Championnes FémininFrankrike · 2023Vinner
  5. ★Première LigueFrankrike · 2022/2023Vinner
  6. ★Coupe de France FéminineFrankrike · 2022/2023Vinner
  7. ★Trophée des Championnes FémininFrankrike · 2022Vinner
  8. ★Première LigueFrankrike · 2021/2022Vinner
  9. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · 2021/2022Vinner
  10. ★Première LigueFrankrike · 2020/2021Andreplass
  11. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · 2019/2020Vinner
  12. ★Coupe de France FéminineFrankrike · 2019/2020Vinner
  13. ★Trophée des Championnes FémininFrankrike · 2019Vinner
  14. ★Coupe de France FéminineFrankrike · 2018/2019Vinner
  15. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · 2018/2019Vinner
  16. ★Première LigueFrankrike · 2018/2019Vinner
  17. ★Coupe de France FéminineFrankrike · 2018Andreplass
  18. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · 2017/2018Vinner
  19. ★Première LigueFrankrike · 2017/2018Vinner
  20. ★Coupe de France FéminineFrankrike · 2017Vinner
  21. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · 2016/2017Vinner
  22. ★Première LigueFrankrike · 2016/2017Vinner
  23. ★Coupe de France FéminineFrankrike · 2016Vinner
  24. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · 2015/2016Vinner
  25. ★Première LigueFrankrike · 2015/2016Vinner
  26. ★Coupe de France FéminineFrankrike · 2015Vinner
  27. ★Première LigueFrankrike · 2014/2015Vinner
  28. ★DFB Pokal WomenTyskland · 2012/2013Andreplass
  29. ★Frauen BundesligaTyskland · 2012/2013Andreplass
  30. ★ToppserienNorge · 2012Andreplass
  31. ★NM Cupen WomenNorge · 2012Vinner
  32. ★UEFA Women's ChampionshipEuropa · 2011/2013Andreplass
  33. ★Coupe de France FéminineFrankrike · Sesong ikke oppgittVinner
  34. ★Coupe de France FéminineFrankrike · Sesong ikke oppgittAndreplass
  35. ★Trophée des Championnes FémininFrankrike · Sesong ikke oppgittVinner
  36. ★UEFA Women's ChampionshipEuropa · Sesong ikke oppgittAndreplass
  37. ★Première LigueFrankrike · Sesong ikke oppgittAndreplass
  38. ★Première LigueFrankrike · Sesong ikke oppgittVinner
  39. ★Frauen BundesligaTyskland · Sesong ikke oppgittAndreplass
  40. ★DFB Pokal WomenTyskland · Sesong ikke oppgittAndreplass
  41. ★NM Cupen WomenNorge · Sesong ikke oppgittVinner
  42. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · Sesong ikke oppgittVinner
  43. ★ToppserienNorge · Sesong ikke oppgittAndreplass
  44. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · Sesong ikke oppgittAndreplass
Overganger

Klubbhistorikk

0 registrert

Ingen overganger registrert.

Kamplogg

Siste kamper – klubb

27 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
23. mai · Lyon W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26666.3
2. mai · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26636.3
26. april · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26656.3
2. april · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-26697.3
24. mars · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-26716.2
17. desember · Lyon W–Atletico Madrid WChampions League kvinner · 2025-26606.5
10. desember · Lyon W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26676.2
19. november · Lyon W–Juventus WChampions League kvinner · 2025-26636.21
11. november · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-26768.32
15. oktober · Lyon W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2025-26907.51
7. oktober · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26146.7
27. april · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25696.3
19. april · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25116.5
26. mars · Lyon W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2024-25297.61
18. mars · Lyon W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2024-25197.2
17. desember · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2024-25606.3
11. desember · Lyon W–Galatasaray WChampions League kvinner · 2024-25666.31
17. oktober · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2024-25––
8. oktober · Lyon W–Galatasaray WChampions League kvinner · 2024-2596.6
25. mai · Lyon W–Barcelona WChampions League kvinner · 2023-24176.2
31. januar · Lyon W–Slavia Praha WChampions League kvinner · 2023-24626.3
25. januar · Lyon W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2023-24458.92
21. desember · Lyon W–BrannChampions League kvinner · 2023-24897.31
13. desember · Lyon W–BrannChampions League kvinner · 2023-24667.21
22. november · Lyon W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2023-24766.7
14. november · Lyon W–Slavia Praha WChampions League kvinner · 2023-24908.01
30. mars · Lyon W–Chelsea WChampions League kvinner · 2022-23756.61
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 22 tilgjengelige sesonger, 63 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.1 registrerte fraværsperioder.
Ada Stolsmo Hegerberg: statistikk, kamper og karriere | Coro