Portrett av Caroline Graham Hansen
Spillerprofil · komplett datakort

Caroline Graham Hansen

Også registrert som C. Graham Hansen

MidtbaneTilgjengelig
Født18. februar 1995 · 31 årNasjonalitetNorgeHøyde175 cmVekt62 kg
357Kamper
25 560Minutter
140Mål
23Målgivende
0,57Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2025Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
03,6
2,94–
Pasningspresisjon
0100
78 %–
Taklinger / 90
02,5
2,08–
Vellykkede driblinger
0100
57,5 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.2Roma W8.3OH Leuv6.3Chelsea8.5SL Benf7.3Paris F7.6Real Ma10.0Real Ma6.9Bayern 8.5Bayern 6.9Lyon W
  1. Paris FC W7.3 vurdering
    17. des. 2025 · 88 min
  2. Real Madrid W7.6 vurdering
    25. mars 2026 · 30 min
  3. Real Madrid W10.0 vurdering
    2. apr. 2026 · 90 min
  4. Bayern Munich W6.9 vurdering
    25. apr. 2026 · 73 min
  5. Bayern Munich W8.5 vurdering
    3. mai 2026 · 56 min
  6. Lyon W6.9 vurdering
    23. mai 2026 · 62 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,410,310,600,480,840,450,270,510,590,000,490,430,320,252,620,382,621,040,690,98MINUTTER1 75320112 02320121 95620132 46120141 17420151 61620162 33620172 46520181 07420194162019-201 48220206232020-211 71320217172021-2268620224722022-2334320238622023-246542024-257342025-26
  1. 20222,62 målpoeng / 90
    686 min · 12 mål · 8 målgivende
  2. 2022-230,38 målpoeng / 90
    472 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 20232,62 målpoeng / 90
    343 min · 6 mål · 4 målgivende
  4. 2023-241,04 målpoeng / 90
    862 min · 5 mål · 5 målgivende
  5. 2024-250,69 målpoeng / 90
    654 min · 3 mål · 2 målgivende
  6. 2025-260,98 målpoeng / 90
    734 min · 4 mål · 4 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20100 kamper · 0 min · 1 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 201121 kamper · 1 753 min · 8 mål · 0 målgivende · 0,41/90
  • 201224 kamper · 2 023 min · 7 mål · 0 målgivende · 0,31/90
  • 201326 kamper · 1 956 min · 13 mål · 0 målgivende · 0,60/90
  • 201436 kamper · 2 461 min · 13 mål · 0 målgivende · 0,48/90
  • 201519 kamper · 1 174 min · 11 mål · 0 målgivende · 0,84/90
  • 201623 kamper · 1 616 min · 8 mål · 0 målgivende · 0,45/90
  • 201731 kamper · 2 336 min · 7 mål · 0 målgivende · 0,27/90
  • 201833 kamper · 2 465 min · 14 mål · 0 målgivende · 0,51/90
  • 201914 kamper · 1 074 min · 7 mål · 0 målgivende · 0,59/90
  • 2019-206 kamper · 416 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202023 kamper · 1 482 min · 8 mål · 0 målgivende · 0,49/90
  • 2020-219 kamper · 623 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,43/90
  • 202125 kamper · 1 713 min · 6 mål · 0 målgivende · 0,32/90
  • 2021-229 kamper · 717 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,25/90
  • 202214 kamper · 686 min · 12 mål · 8 målgivende · 2,62/90
  • 2022-236 kamper · 472 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,38/90
  • 20237 kamper · 343 min · 6 mål · 4 målgivende · 2,62/90
  • 2023-2410 kamper · 862 min · 5 mål · 5 målgivende · 1,04/90
  • 20240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2510 kamper · 654 min · 3 mål · 2 målgivende · 0,69/90
  • 20250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-2611 kamper · 734 min · 4 mål · 4 målgivende · 0,98/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

42 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Barcelona W logoUEFA Champions League WomenKlubb · Barcelona W · 2025-267.79
Kamper
11
Minutter
734
Mål
4
Målgivende
4
Pasning %
78
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 11 kamper · 4 mål · 4 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenBarcelona W
    734 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
0,98

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
2,94

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenBarcelona W
78 %

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
2,08

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenBarcelona W
58,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Barcelona W · Attacker · nr. 10

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
11
Fra start
9
Minutter
734
Innbytter
2
Byttet ut
7
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,79

Angrep

Mål
4
Målgivende
4
Skudd
27
Skudd på mål
13
Pasninger
309
Nøkkelpasninger
24
Driblinger
40
Vellykkede driblinger
23
Straffer vunnet
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
17
Brudd
1
Dueller
87
Vunne dueller
51
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · – kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Primera División Femenina.

Registrert spilletid

  • Primera División FemeninaBarcelona W
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Nøkkelpasninger / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Pasningspresisjon

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Taklinger / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Vunne dueller

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primera División Femenina
  • Klubb · Barcelona W · Attacker

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2024-251 turnering · 10 kamper · 3 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenBarcelona W
    654 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
0,69

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
3,3

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
0,55

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenBarcelona W
41,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Barcelona W · Attacker

Spilletid

Kamper
10
Fra start
8
Minutter
654
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,70

Angrep

Mål
3
Målgivende
2
Skudd
11
Skudd på mål
6
Pasninger
377
Nøkkelpasninger
24
Driblinger
32
Vellykkede driblinger
16
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Dueller
68
Vunne dueller
28
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
9
Gule kort
1
Røde kort
0
20242 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Primera División FemeninaBarcelona W
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • Supercopa FemeninaBarcelona W
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–
Supercopa FemeninaBarcelona W
–

Nøkkelpasninger / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–
Supercopa FemeninaBarcelona W
–

Pasningspresisjon

Primera División FemeninaBarcelona W
–
Supercopa FemeninaBarcelona W
–

Taklinger / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–
Supercopa FemeninaBarcelona W
–

Vunne dueller

Primera División FemeninaBarcelona W
–
Supercopa FemeninaBarcelona W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primera División Femenina
  • Klubb · Barcelona W · Attacker

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

Vis alle tall · Supercopa Femenina
  • Klubb · Barcelona W · Attacker

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2023-241 turnering · 10 kamper · 5 mål · 5 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenBarcelona W
    862 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
1,04

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
2,92

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
1,67

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenBarcelona W
48,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Barcelona W · Attacker

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
862
Innbytter
0
Byttet ut
5
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
8,30

Angrep

Mål
5
Målgivende
5
Skudd
20
Skudd på mål
13
Pasninger
281
Nøkkelpasninger
28
Driblinger
42
Vellykkede driblinger
21
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
16
Brudd
2
Dueller
90
Vunne dueller
44
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 7 kamper · 6 mål · 4 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Primera División Femenina.

Registrert spilletid

  • Primera División FemeninaBarcelona W
    343 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
2,62

Nøkkelpasninger / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
3,41

Pasningspresisjon

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Taklinger / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
0,79

Vunne dueller

Primera División FemeninaBarcelona W
63,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primera División Femenina
  • Klubb · Barcelona W · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
4
Minutter
343
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
8,77

Angrep

Mål
6
Målgivende
4
Skudd
24
Skudd på mål
9
Pasninger
200
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
23
Vellykkede driblinger
18
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
33
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
4
Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 6 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenBarcelona W
    472 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
0,38

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
0,19

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenBarcelona W
61,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Barcelona W · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
472
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,70

Angrep

Mål
2
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
29
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
13
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20222 turneringer · 14 kamper · 12 mål · 8 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Primera División FemeninaBarcelona W
    343 min · 50 %
  • Supercopa FemeninaBarcelona W
    343 min · 50 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
2,62
Supercopa FemeninaBarcelona W
2,62

Nøkkelpasninger / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
3,41
Supercopa FemeninaBarcelona W
3,41

Pasningspresisjon

Primera División FemeninaBarcelona W
–
Supercopa FemeninaBarcelona W
–

Taklinger / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
0,79
Supercopa FemeninaBarcelona W
0,79

Vunne dueller

Primera División FemeninaBarcelona W
63,6 %
Supercopa FemeninaBarcelona W
63,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primera División Femenina
  • Klubb · Barcelona W · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
4
Minutter
343
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
8,77

Angrep

Mål
6
Målgivende
4
Skudd
24
Skudd på mål
9
Pasninger
200
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
23
Vellykkede driblinger
18
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
33
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
4
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Supercopa Femenina
  • Klubb · Barcelona W · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
4
Minutter
343
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
8,77

Angrep

Mål
6
Målgivende
4
Skudd
24
Skudd på mål
9
Pasninger
200
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
23
Vellykkede driblinger
18
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
33
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
4
Gule kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 9 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenBarcelona W
    717 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Barcelona W · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
717
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20212 turneringer · 25 kamper · 6 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Primera División Femenina.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Primera División FemeninaBarcelona W
    1 533 min · 89,5 %
  • Women's International Champions CupBarcelona W
    180 min · 10,5 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–
Women's International Champions CupBarcelona W
–

Nøkkelpasninger / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–
Women's International Champions CupBarcelona W
–

Pasningspresisjon

Primera División FemeninaBarcelona W
–
Women's International Champions CupBarcelona W
–

Taklinger / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–
Women's International Champions CupBarcelona W
–

Vunne dueller

Primera División FemeninaBarcelona W
–
Women's International Champions CupBarcelona W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primera División Femenina
  • Klubb · Barcelona W · Attacker

Spilletid

Kamper
23
Fra start
21
Minutter
1 533
Innbytter
2
Byttet ut
18
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
6

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Women's International Champions Cup
  • Klubb · Barcelona W · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 9 kamper · 3 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenBarcelona W
    623 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Barcelona W · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
623
Innbytter
1
Byttet ut
5
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 23 kamper · 8 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Primera División Femenina.

Registrert spilletid

  • Primera División FemeninaBarcelona W
    1 482 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Nøkkelpasninger / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Pasningspresisjon

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Taklinger / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Vunne dueller

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primera División Femenina
  • Klubb · Barcelona W · Attacker

Spilletid

Kamper
23
Fra start
19
Minutter
1 482
Innbytter
4
Byttet ut
14
På benken
8
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
8

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenBarcelona W
    416 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Barcelona W · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
416
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20191 turnering · 14 kamper · 7 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Primera División Femenina.

Registrert spilletid

  • Primera División FemeninaBarcelona W
    1 074 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Nøkkelpasninger / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Pasningspresisjon

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Taklinger / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Vunne dueller

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primera División Femenina
  • Klubb · Barcelona W · Attacker

Spilletid

Kamper
14
Fra start
14
Minutter
1 074
Innbytter
0
Byttet ut
8
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
7

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20183 turneringer · 33 kamper · 14 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Frauen Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
    1 603 min · 65 %
  • UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
    484 min · 19,6 %
  • DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
    378 min · 15,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Nøkkelpasninger / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Pasningspresisjon

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Taklinger / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Vunne dueller

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Frauen Bundesliga
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Attacker

Spilletid

Kamper
22
Fra start
20
Minutter
1 603
Innbytter
2
Byttet ut
13
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
8

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Women's Champions League
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
484
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · DFB Pokal Women
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
378
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
4

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20173 turneringer · 31 kamper · 7 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Frauen Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
    1 527 min · 65,4 %
  • UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
    526 min · 22,5 %
  • DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
    283 min · 12,1 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Nøkkelpasninger / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Pasningspresisjon

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Taklinger / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Vunne dueller

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Frauen Bundesliga
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Attacker

Spilletid

Kamper
20
Fra start
18
Minutter
1 527
Innbytter
2
Byttet ut
8
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Women's Champions League
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
526
Innbytter
1
Byttet ut
7
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · DFB Pokal Women
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
283
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20163 turneringer · 23 kamper · 8 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Frauen Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
    1 042 min · 64,5 %
  • UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
    304 min · 18,8 %
  • DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
    270 min · 16,7 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Nøkkelpasninger / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Pasningspresisjon

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Taklinger / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Vunne dueller

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Frauen Bundesliga
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Attacker

Spilletid

Kamper
16
Fra start
11
Minutter
1 042
Innbytter
5
Byttet ut
5
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
6

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Women's Champions League
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
304
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · DFB Pokal Women
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20153 turneringer · 19 kamper · 11 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Frauen Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
    837 min · 71,3 %
  • UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
    219 min · 18,7 %
  • DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
    118 min · 10,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Nøkkelpasninger / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Pasningspresisjon

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Taklinger / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Vunne dueller

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Frauen Bundesliga
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Attacker

Spilletid

Kamper
13
Fra start
10
Minutter
837
Innbytter
3
Byttet ut
8
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
6

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Women's Champions League
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
219
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · DFB Pokal Women
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
118
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20144 turneringer · 36 kamper · 13 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Frauen Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
    1 049 min · 42,6 %
  • ToppserienStabæk
    631 min · 25,6 %
  • UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
    474 min · 19,3 %
  • DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
    307 min · 12,5 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
ToppserienStabæk
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Nøkkelpasninger / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
ToppserienStabæk
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Pasningspresisjon

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
ToppserienStabæk
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Taklinger / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
ToppserienStabæk
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Vunne dueller

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
ToppserienStabæk
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Frauen Bundesliga
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Attacker

Spilletid

Kamper
17
Fra start
11
Minutter
1 049
Innbytter
6
Byttet ut
6
På benken
8
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
7

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Stabæk · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
7
Minutter
631
Innbytter
2
Byttet ut
4
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Women's Champions League
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
474
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
Vis alle tall · DFB Pokal Women
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
307
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20134 turneringer · 26 kamper · 13 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Toppserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • ToppserienStabæk
    1 223 min · 62,5 %
  • DamallsvenskanTyresö W
    465 min · 23,8 %
  • UEFA Women's Champions LeagueTyresö W
    178 min · 9,1 %Lite datagrunnlag
  • Svenska Cupen WomenTyresö W
    90 min · 4,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

ToppserienStabæk
–
DamallsvenskanTyresö W
–
UEFA Women's Champions LeagueTyresö W
–
Svenska Cupen WomenTyresö W
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienStabæk
–
DamallsvenskanTyresö W
–
UEFA Women's Champions LeagueTyresö W
–
Svenska Cupen WomenTyresö W
–

Pasningspresisjon

ToppserienStabæk
–
DamallsvenskanTyresö W
–
UEFA Women's Champions LeagueTyresö W
–
Svenska Cupen WomenTyresö W
–

Taklinger / 90

ToppserienStabæk
–
DamallsvenskanTyresö W
–
UEFA Women's Champions LeagueTyresö W
–
Svenska Cupen WomenTyresö W
–

Vunne dueller

ToppserienStabæk
–
DamallsvenskanTyresö W
–
UEFA Women's Champions LeagueTyresö W
–
Svenska Cupen WomenTyresö W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Stabæk · Attacker

Spilletid

Kamper
14
Fra start
14
Minutter
1 223
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
10

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Damallsvenskan
  • Klubb · Tyresö W · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
465
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Women's Champions League
  • Klubb · Tyresö W · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
178
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Svenska Cupen Women
  • Klubb · Tyresö W · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20122 turneringer · 24 kamper · 7 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Toppserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • ToppserienStabæk
    1 753 min · 86,7 %
  • UEFA Women's Champions LeagueStabæk
    270 min · 13,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

ToppserienStabæk
–
UEFA Women's Champions LeagueStabæk
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienStabæk
–
UEFA Women's Champions LeagueStabæk
–

Pasningspresisjon

ToppserienStabæk
–
UEFA Women's Champions LeagueStabæk
–

Taklinger / 90

ToppserienStabæk
–
UEFA Women's Champions LeagueStabæk
–

Vunne dueller

ToppserienStabæk
–
UEFA Women's Champions LeagueStabæk
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Stabæk · Attacker

Spilletid

Kamper
21
Fra start
20
Minutter
1 753
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
7

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Women's Champions League
  • Klubb · Stabæk · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20112 turneringer · 21 kamper · 8 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Toppserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • ToppserienStabæk
    1 573 min · 89,7 %
  • UEFA Women's Champions LeagueStabæk
    180 min · 10,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

ToppserienStabæk
–
UEFA Women's Champions LeagueStabæk
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienStabæk
–
UEFA Women's Champions LeagueStabæk
–

Pasningspresisjon

ToppserienStabæk
–
UEFA Women's Champions LeagueStabæk
–

Taklinger / 90

ToppserienStabæk
–
UEFA Women's Champions LeagueStabæk
–

Vunne dueller

ToppserienStabæk
–
UEFA Women's Champions LeagueStabæk
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Stabæk · Attacker

Spilletid

Kamper
19
Fra start
17
Minutter
1 573
Innbytter
2
Byttet ut
5
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
8

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Women's Champions League
  • Klubb · Stabæk · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20101 turnering · 0 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienStabæk
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienStabæk
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienStabæk
–

Pasningspresisjon

ToppserienStabæk
–

Taklinger / 90

ToppserienStabæk
–

Vunne dueller

ToppserienStabæk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Stabæk · Attacker

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Meritter

Trofeer og plasseringer

53 registrert
  1. ★Supercopa FemeninaSpania · 2025Vinner
  2. ★Primera División FemeninaSpania · 2024/2025Vinner
  3. ★Copa de la ReinaSpania · 2024/2025Vinner
  4. ★Copa Catalunya FemeninaSpania · 2024/2025Vinner
  5. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · 2024/2025Andreplass
  6. ★Supercopa FemeninaSpania · 2024Vinner
  7. ★Primera División FemeninaSpania · 2023/2024Vinner
  8. ★Copa de la ReinaSpania · 2023/2024Vinner
  9. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · 2023/2024Vinner
  10. ★Supercopa FemeninaSpania · 2023Vinner
  11. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · 2022/2023Vinner
  12. ★Primera División FemeninaSpania · 2022/2023Vinner
  13. ★Supercopa FemeninaSpania · 2022Vinner
  14. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · 2021/2022Andreplass
  15. ★Primera División FemeninaSpania · 2021/2022Vinner
  16. ★Copa de la ReinaSpania · 2021/2022Vinner
  17. ★Copa de la ReinaSpania · 2021Vinner
  18. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · 2020/2021Vinner
  19. ★Primera División FemeninaSpania · 2020/2021Vinner
  20. ★Copa de la ReinaSpania · 2020/2021Vinner
  21. ★Supercopa FemeninaSpania · 2020Vinner
  22. ★Copa Catalunya FemeninaSpania · 2019Vinner
  23. ★Frauen BundesligaTyskland · 2018/2019Vinner
  24. ★DFB Pokal WomenTyskland · 2018/2019Vinner
  25. ★Frauen BundesligaTyskland · 2017/2018Vinner
  26. ★DFB Pokal WomenTyskland · 2017/2018Vinner
  27. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · 2017/2018Andreplass
  28. ★DFB Pokal WomenTyskland · 2016/2017Vinner
  29. ★Frauen BundesligaTyskland · 2016/2017Vinner
  30. ★DFB Pokal WomenTyskland · 2015/2016Vinner
  31. ★Frauen BundesligaTyskland · 2015/2016Andreplass
  32. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · 2015/2016Andreplass
  33. ★DFB Pokal WomenTyskland · 2014/2015Vinner
  34. ★Frauen BundesligaTyskland · 2014/2015Andreplass
  35. ★DamallsvenskanSverige · 2013Andreplass
  36. ★NM Cupen WomenNorge · 2012Vinner
  37. ★ToppserienNorge · 2012Andreplass
  38. ★UEFA Women's ChampionshipEuropa · 2011/2013Andreplass
  39. ★ToppserienNorge · 2010Vinner
  40. ★Supercopa FemeninaSpania · Sesong ikke oppgittVinner
  41. ★Copa de la ReinaSpania · Sesong ikke oppgittVinner
  42. ★Primera División FemeninaSpania · Sesong ikke oppgittVinner
  43. ★Copa Catalunya FemeninaSpania · Sesong ikke oppgittVinner
  44. ★UEFA Women's ChampionshipEuropa · Sesong ikke oppgittAndreplass
  45. ★Frauen BundesligaTyskland · Sesong ikke oppgittAndreplass
  46. ★Frauen BundesligaTyskland · Sesong ikke oppgittVinner
  47. ★DFB Pokal WomenTyskland · Sesong ikke oppgittVinner
  48. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · Sesong ikke oppgittVinner
  49. ★DamallsvenskanSverige · Sesong ikke oppgittAndreplass
  50. ★NM Cupen WomenNorge · Sesong ikke oppgittVinner
  51. ★ToppserienNorge · Sesong ikke oppgittAndreplass
  52. ★ToppserienNorge · Sesong ikke oppgittVinner
  53. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · Sesong ikke oppgittAndreplass
Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →VfL Wolfsburg W → Barcelona Wman 1. juli 2019Ikke oppgitt
  2. →Stabæk → VfL Wolfsburg Wtir 1. juli 2014Ikke oppgitt
  3. →Tyresö W → Stabækfre 10. januar 2014Ikke oppgitt
  4. →Stabæk → Tyresö Wsøn 1. september 2013Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

35 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
23. mai · Barcelona W–Lyon WChampions League kvinner · 2025-26626.9
3. mai · Barcelona W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2025-26568.52
25. april · Barcelona W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2025-26736.9
2. april · Barcelona W–Real Madrid WChampions League kvinner · 2025-269010.021
25. mars · Barcelona W–Real Madrid WChampions League kvinner · 2025-26307.61
17. desember · Barcelona W–Paris FC WChampions League kvinner · 2025-26887.31
10. desember · Barcelona W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2025-26908.5
20. november · Barcelona W–Chelsea WChampions League kvinner · 2025-26746.3
12. november · Barcelona W–OH Leuven WChampions League kvinner · 2025-26688.3
15. oktober · Barcelona W–Roma WChampions League kvinner · 2025-26308.21
7. oktober · Barcelona W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2025-26737.2
24. mai · Barcelona W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25907.0
27. april · Barcelona W–Chelsea WChampions League kvinner · 2024-25626.91
20. april · Barcelona W–Chelsea WChampions League kvinner · 2024-25666.6
27. mars · Barcelona W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2024-25––
19. mars · Barcelona W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2024-25908.2
18. desember · Barcelona W–Manchester City WChampions League kvinner · 2024-25––
12. desember · Barcelona W–Hammarby WChampions League kvinner · 2024-25897.9
21. november · Barcelona W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2024-25457.2
12. november · Barcelona W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2024-25328.01
16. oktober · Barcelona W–Hammarby WChampions League kvinner · 2024-259010.021
9. oktober · Barcelona W–Manchester City WChampions League kvinner · 2024-25907.2
25. mai · Barcelona W–Lyon WChampions League kvinner · 2023-24987.2
27. april · Barcelona W–Chelsea WChampions League kvinner · 2023-24867.3
20. april · Barcelona W–Chelsea WChampions League kvinner · 2023-24907.0
28. mars · Barcelona W–BrannChampions League kvinner · 2023-24908.5
20. mars · Barcelona W–BrannChampions League kvinner · 2023-24898.31
31. januar · Barcelona W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2023-249010.021
25. januar · Barcelona W–Eintracht Frankfurt WChampions League kvinner · 2023-24857.71
21. desember · Barcelona W–Rosengård WChampions League kvinner · 2023-24909.911
13. desember · Barcelona W–Rosengård WChampions League kvinner · 2023-24––
22. november · Barcelona W–Eintracht Frankfurt WChampions League kvinner · 2023-24747.3
14. november · Barcelona W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2023-24789.03
3. juni · Barcelona W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2022-23797.51
27. april · Barcelona W–Chelsea WChampions League kvinner · 2022-23907.71
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 23 tilgjengelige sesonger, 77 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.