Portrett av Ingrid Syrstad Engen
Spillerprofil · komplett datakort

Ingrid Syrstad Engen

Også registrert som I. Engen

ForsvarTilgjengelig
Født29. april 1998 · 28 årNasjonalitetNorgeHøyde177 cmVekt62 kg
326Kamper
21 351Minutter
21Mål
2Målgivende
0,1Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2025
Taklinger / 90
01
0,770,6
Brudd / 90
01
0,480,4
Blokkeringer / 90
01
0,290,2
Vunne dueller
0100
68,4 %72,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Arsenal6.9VfL Wol6.5Juventu7.3Manches7.6Atletic7.0VfL Wol7.7VfL Wol7.0Arsenal7.2Arsenal5.6Barcelo
  1. Atletico Madrid W7.6 vurdering
    17. des. 2025 · 90 min
  2. VfL Wolfsburg W7.0 vurdering
    24. mars 2026 · 90 min
  3. VfL Wolfsburg W7.7 vurdering
    2. apr. 2026 · 120 min
  4. Arsenal W7.0 vurdering
    26. apr. 2026 · 90 min
  5. Arsenal W7.2 vurdering
    2. mai 2026 · 100 min
  6. Barcelona W5.6 vurdering
    23. mai 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,080,050,000,080,190,360,090,210,150,320,190,000,000,100,050,000,200,10MINUTTER12220141 11520151 67720161 97820172 16820182 36620195072019-201 92420204262020-211 17720212792021-2295320223552022-231 36320239172023-241 68620249482024-2545020259402025-26
  1. 20230,00 målpoeng / 90
    1 363 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,10 målpoeng / 90
    917 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 20240,05 målpoeng / 90
    1 686 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    948 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20250,20 målpoeng / 90
    450 min · 1 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,10 målpoeng / 90
    940 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20143 kamper · 122 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 201516 kamper · 1 115 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,08/90
  • 201621 kamper · 1 677 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,05/90
  • 201722 kamper · 1 978 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 201826 kamper · 2 168 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,08/90
  • 201934 kamper · 2 366 min · 5 mål · 0 målgivende · 0,19/90
  • 2019-207 kamper · 507 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,36/90
  • 202026 kamper · 1 924 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 2020-216 kamper · 426 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,21/90
  • 202123 kamper · 1 177 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,15/90
  • 2021-229 kamper · 279 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,32/90
  • 202221 kamper · 953 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,19/90
  • 2022-2311 kamper · 355 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202322 kamper · 1 363 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2411 kamper · 917 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,10/90
  • 202425 kamper · 1 686 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,05/90
  • 2024-2520 kamper · 948 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202513 kamper · 450 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,20/90
  • 2025-2610 kamper · 940 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,10/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

25 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Lyon W logoUEFA Champions League WomenKlubb · Lyon W · 2025-266.97
Kamper
10
Minutter
940
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
93
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 10 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenLyon W
    940 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
0,77

Brudd / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
0,48

Blokkeringer / 90

UEFA Champions League WomenLyon W
0,29

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenLyon W
68,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenLyon W
93 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Lyon W · Defender · nr. 15

Spilletid

Draktnummer
15
Kamper
10
Fra start
10
Minutter
940
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
2
Pasninger
784
Nøkkelpasninger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
93 %
Taklinger
8
Blokkeringer
3
Brudd
5
Dueller
19
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 13 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Feminine Division 1.

Registrert spilletid

  • Feminine Division 1Lyon W
    450 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Feminine Division 1Lyon W
0,6

Brudd / 90

Feminine Division 1Lyon W
0,4

Blokkeringer / 90

Feminine Division 1Lyon W
0,2

Vunne dueller

Feminine Division 1Lyon W
72,7 %

Pasningspresisjon

Feminine Division 1Lyon W
94 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Feminine Division 1
  • Klubb · Lyon W · Defender · nr. 15

Spilletid

Draktnummer
15
Kamper
13
Fra start
12
Minutter
450
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
8,16

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
473
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
94 %
Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
11
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 20 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenBarcelona W · Lyon W
    948 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W · Lyon W
1,33

Brudd / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W · Lyon W
0,38

Blokkeringer / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W · Lyon W
0,76

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenBarcelona W · Lyon W
60 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenBarcelona W · Lyon W
58 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Barcelona W · Defender
  • Klubb · Lyon W · Defender

Spilletid

Kamper
20
Fra start
12
Minutter
948
Innbytter
8
Kaptein
Nei
Vurdering
7,06

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
1 104
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
58 %
Taklinger
14
Blokkeringer
8
Brudd
4
Dueller
40
Vunne dueller
24
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 25 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Primera División Femenina.

Registrert spilletid

  • Primera División FemeninaBarcelona W
    1 686 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Brudd / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Blokkeringer / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Vunne dueller

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Pasningspresisjon

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primera División Femenina
  • Klubb · Barcelona W · Defender

Spilletid

Kamper
25
Fra start
19
Minutter
1 686
Innbytter
6
Byttet ut
6
På benken
11
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 11 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenBarcelona W
    917 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
0,59

Brudd / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
0,39

Blokkeringer / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
0,1

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenBarcelona W
63,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenBarcelona W
76 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Barcelona W · Defender

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
917
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,99

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
744
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
33
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 22 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Primera División Femenina.

Registrert spilletid

  • Primera División FemeninaBarcelona W
    1 363 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
0,66

Brudd / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
0,33

Blokkeringer / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Vunne dueller

Primera División FemeninaBarcelona W
81,8 %

Pasningspresisjon

Primera División FemeninaBarcelona W
65 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primera División Femenina
  • Klubb · Barcelona W · Defender

Spilletid

Kamper
22
Fra start
14
Minutter
1 363
Innbytter
8
Byttet ut
5
På benken
15
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
483
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
65 %
Taklinger
10
Brudd
5
Dueller
22
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenBarcelona W
    355 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Brudd / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
0,25

Blokkeringer / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenBarcelona W
100 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Barcelona W · Defender

Spilletid

Kamper
11
Fra start
2
Minutter
355
Innbytter
9
Byttet ut
0
På benken
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
1
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20221 turnering · 21 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Primera División Femenina.

Registrert spilletid

  • Primera División FemeninaBarcelona W
    953 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Brudd / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Blokkeringer / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Vunne dueller

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Pasningspresisjon

Primera División FemeninaBarcelona W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primera División Femenina
  • Klubb · Barcelona W · Defender

Spilletid

Kamper
21
Fra start
9
Minutter
953
Innbytter
12
Byttet ut
5
På benken
14
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 9 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenBarcelona W
    279 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Brudd / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenBarcelona W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Barcelona W · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
3
Minutter
279
Innbytter
6
Byttet ut
2
På benken
8
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20212 turneringer · 23 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Primera División Femenina.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Primera División FemeninaBarcelona W
    1 177 min · 100 %
  • Women's International Champions CupBarcelona W
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–
Women's International Champions CupBarcelona W
–

Brudd / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–
Women's International Champions CupBarcelona W
–

Blokkeringer / 90

Primera División FemeninaBarcelona W
–
Women's International Champions CupBarcelona W
–

Vunne dueller

Primera División FemeninaBarcelona W
–
Women's International Champions CupBarcelona W
–

Pasningspresisjon

Primera División FemeninaBarcelona W
–
Women's International Champions CupBarcelona W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primera División Femenina
  • Klubb · Barcelona W · Defender

Spilletid

Kamper
23
Fra start
12
Minutter
1 177
Innbytter
11
Byttet ut
3
På benken
15
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
Vis alle tall · Women's International Champions Cup
  • Klubb · Barcelona W · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
    426 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
–

Brudd / 90

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
–

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
426
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 26 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Frauen Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
    1 474 min · 76,6 %
  • DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
    450 min · 23,4 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Brudd / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Blokkeringer / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Vunne dueller

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Pasningspresisjon

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Frauen Bundesliga
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Defender

Spilletid

Kamper
21
Fra start
19
Minutter
1 474
Innbytter
2
Byttet ut
10
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · DFB Pokal Women
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 7 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
    507 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
–

Brudd / 90

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
–

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
507
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20193 turneringer · 34 kamper · 5 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Frauen Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
    1 314 min · 55,5 %
  • ToppserienLSK Kvinner
    720 min · 30,4 %
  • DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
    332 min · 14 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
ToppserienLSK Kvinner
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Brudd / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
ToppserienLSK Kvinner
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Blokkeringer / 90

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
ToppserienLSK Kvinner
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Vunne dueller

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
ToppserienLSK Kvinner
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Pasningspresisjon

Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–
ToppserienLSK Kvinner
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Frauen Bundesliga
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Defender

Spilletid

Kamper
21
Fra start
13
Minutter
1 314
Innbytter
8
Byttet ut
2
På benken
9
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · LSK Kvinner · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · DFB Pokal Women
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
332
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20182 turneringer · 26 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Toppserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • ToppserienLSK Kvinner
    1 808 min · 83,4 %
  • UEFA Women's Champions LeagueLSK Kvinner
    360 min · 16,6 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

ToppserienLSK Kvinner
–
UEFA Women's Champions LeagueLSK Kvinner
–

Brudd / 90

ToppserienLSK Kvinner
–
UEFA Women's Champions LeagueLSK Kvinner
–

Blokkeringer / 90

ToppserienLSK Kvinner
–
UEFA Women's Champions LeagueLSK Kvinner
–

Vunne dueller

ToppserienLSK Kvinner
–
UEFA Women's Champions LeagueLSK Kvinner
–

Pasningspresisjon

ToppserienLSK Kvinner
–
UEFA Women's Champions LeagueLSK Kvinner
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · LSK Kvinner · Defender

Spilletid

Kamper
22
Fra start
21
Minutter
1 808
Innbytter
1
Byttet ut
7
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Women's Champions League
  • Klubb · LSK Kvinner · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20171 turnering · 22 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienRosenborg
    1 978 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

ToppserienRosenborg
–

Brudd / 90

ToppserienRosenborg
–

Blokkeringer / 90

ToppserienRosenborg
–

Vunne dueller

ToppserienRosenborg
–

Pasningspresisjon

ToppserienRosenborg
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Rosenborg · Defender

Spilletid

Kamper
22
Fra start
22
Minutter
1 978
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20161 turnering · 21 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienRosenborg
    1 677 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

ToppserienRosenborg
–

Brudd / 90

ToppserienRosenborg
–

Blokkeringer / 90

ToppserienRosenborg
–

Vunne dueller

ToppserienRosenborg
–

Pasningspresisjon

ToppserienRosenborg
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Rosenborg · Defender

Spilletid

Kamper
21
Fra start
19
Minutter
1 677
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20151 turnering · 16 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienRosenborg
    1 115 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

ToppserienRosenborg
–

Brudd / 90

ToppserienRosenborg
–

Blokkeringer / 90

ToppserienRosenborg
–

Vunne dueller

ToppserienRosenborg
–

Pasningspresisjon

ToppserienRosenborg
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Rosenborg · Defender

Spilletid

Kamper
16
Fra start
14
Minutter
1 115
Innbytter
2
Byttet ut
8
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20141 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienRosenborg
    122 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

ToppserienRosenborg
–

Brudd / 90

ToppserienRosenborg
–

Blokkeringer / 90

ToppserienRosenborg
–

Vunne dueller

ToppserienRosenborg
–

Pasningspresisjon

ToppserienRosenborg
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Rosenborg · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
122
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

34 registrert
  1. ★Supercopa FemeninaSpania · 2025Vinner
  2. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · 2024/2025Andreplass
  3. ★Primera División FemeninaSpania · 2024/2025Vinner
  4. ★Copa de la ReinaSpania · 2024/2025Vinner
  5. ★Supercopa FemeninaSpania · 2024Vinner
  6. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · 2023/2024Vinner
  7. ★Primera División FemeninaSpania · 2023/2024Vinner
  8. ★Copa de la ReinaSpania · 2023/2024Vinner
  9. ★Supercopa FemeninaSpania · 2023Vinner
  10. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · 2022/2023Vinner
  11. ★Primera División FemeninaSpania · 2022/2023Vinner
  12. ★Supercopa FemeninaSpania · 2022Vinner
  13. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · 2021/2022Andreplass
  14. ★Primera División FemeninaSpania · 2021/2022Vinner
  15. ★Copa de la ReinaSpania · 2021/2022Vinner
  16. ★DFB Pokal WomenTyskland · 2020/2021Vinner
  17. ★Frauen BundesligaTyskland · 2020/2021Andreplass
  18. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · 2019/2020Andreplass
  19. ★DFB Pokal WomenTyskland · 2019/2020Vinner
  20. ★Frauen BundesligaTyskland · 2019/2020Vinner
  21. ★NM Cupen WomenNorge · 2018Vinner
  22. ★ToppserienNorge · 2018Vinner
  23. ★NM Cupen WomenNorge · 2014Andreplass
  24. ★Copa de la ReinaSpania · Sesong ikke oppgittVinner
  25. ★Primera División FemeninaSpania · Sesong ikke oppgittVinner
  26. ★Frauen BundesligaTyskland · Sesong ikke oppgittAndreplass
  27. ★Supercopa FemeninaSpania · Sesong ikke oppgittVinner
  28. ★Frauen BundesligaTyskland · Sesong ikke oppgittVinner
  29. ★DFB Pokal WomenTyskland · Sesong ikke oppgittVinner
  30. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · Sesong ikke oppgittVinner
  31. ★ToppserienNorge · Sesong ikke oppgittVinner
  32. ★NM Cupen WomenNorge · Sesong ikke oppgittAndreplass
  33. ★NM Cupen WomenNorge · Sesong ikke oppgittVinner
  34. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · Sesong ikke oppgittAndreplass
Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Barcelona W → Dinamo Tiranatir 1. juli 2025Fri overgang
  2. →VfL Wolfsburg W → LSK Kvinnerfre 1. mars 2019Lån
  3. →LSK Kvinner → VfL Wolfsburg Wtir 1. januar 2019Ikke oppgitt
  4. →Rosenborg → LSK Kvinnerfre 12. januar 2018Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

35 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
23. mai · Lyon W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26905.6
2. mai · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-261007.2
26. april · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26907.0
2. april · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-261207.7
24. mars · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-26907.0
17. desember · Lyon W–Atletico Madrid WChampions League kvinner · 2025-26907.6
10. desember · Lyon W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26907.31
19. november · Lyon W–Juventus WChampions League kvinner · 2025-26906.5
11. november · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-26906.9
15. oktober · Lyon W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2025-26––
7. oktober · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26906.9
24. mai · Barcelona W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25116.6
27. april · Barcelona W–Chelsea WChampions League kvinner · 2024-25456.6
20. april · Barcelona W–Chelsea WChampions League kvinner · 2024-25456.7
27. mars · Barcelona W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2024-25456.7
19. mars · Barcelona W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2024-25206.9
18. desember · Barcelona W–Manchester City WChampions League kvinner · 2024-25––
12. desember · Barcelona W–Hammarby WChampions League kvinner · 2024-25226.9
21. november · Barcelona W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2024-25908.2
12. november · Barcelona W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2024-25907.9
16. oktober · Barcelona W–Hammarby WChampions League kvinner · 2024-25666.6
9. oktober · Barcelona W–Manchester City WChampions League kvinner · 2024-25646.7
25. mai · Barcelona W–Lyon WChampions League kvinner · 2023-24986.7
27. april · Barcelona W–Chelsea WChampions League kvinner · 2023-24907.2
20. april · Barcelona W–Chelsea WChampions League kvinner · 2023-24636.9
28. mars · Barcelona W–BrannChampions League kvinner · 2023-24897.0
20. mars · Barcelona W–BrannChampions League kvinner · 2023-24907.2
31. januar · Barcelona W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2023-24906.5
25. januar · Barcelona W–Eintracht Frankfurt WChampions League kvinner · 2023-24907.0
21. desember · Barcelona W–Rosengård WChampions League kvinner · 2023-24697.2
13. desember · Barcelona W–Rosengård WChampions League kvinner · 2023-24667.2
22. november · Barcelona W–Eintracht Frankfurt WChampions League kvinner · 2023-24907.21
14. november · Barcelona W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2023-24906.9
3. juni · Barcelona W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2022-2396.7
27. april · Barcelona W–Chelsea WChampions League kvinner · 2022-23306.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 20 tilgjengelige sesonger, 48 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Ingrid Syrstad Engen: statistikk, kamper og karriere | Coro