Portrett av Thea Bjelde
Spillerprofil · komplett datakort

Thea Bjelde

Også registrert som T. Bjelde

MidtbaneTilgjengelig
Født5. juni 2000 · 26 årNasjonalitetNorgeHøyde157 cmVektIkke oppgitt
184Kamper
12 278Minutter
16Mål
0Målgivende
0,12Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2025
Nøkkelpasninger / 90
01,1
0,840,19
Pasningspresisjon
0100
78 %82 %
Taklinger / 90
03,6
2,940,58
Vellykkede driblinger
0100
46,2 %75 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Juventu6.9Arsenal6.5Våleren6.3Lyon W6.2Real Ma6.7Chelsea6.9Juventu7.2Juventu7.2Lyon W7.3Lyon W
  1. Real Madrid W6.2 vurdering
    9. des. 2025 · 29 min
  2. Chelsea W6.7 vurdering
    17. des. 2025 · 15 min
  3. Juventus W6.9 vurdering
    12. feb. 2026 · 72 min
  4. Juventus W7.2 vurdering
    19. feb. 2026 · 63 min
  5. Lyon W7.2 vurdering
    24. mars 2026 · 84 min
  6. Lyon W7.3 vurdering
    2. apr. 2026 · 89 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,410,000,000,000,080,000,160,270,000,180,200,100,00MINUTTER50201621920171 419201830520191 59720201 11120213402021-221 66920222 02320232472023-241 50420244412024-2592520254282025-26
  1. 20230,27 målpoeng / 90
    2 023 min · 6 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    247 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20240,18 målpoeng / 90
    1 504 min · 3 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,20 målpoeng / 90
    441 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 20250,10 målpoeng / 90
    925 min · 1 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    428 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20162 kamper · 50 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20178 kamper · 219 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,41/90
  • 201822 kamper · 1 419 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20195 kamper · 305 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202018 kamper · 1 597 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202115 kamper · 1 111 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,08/90
  • 2021-224 kamper · 340 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202220 kamper · 1 669 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,16/90
  • 202326 kamper · 2 023 min · 6 mål · 0 målgivende · 0,27/90
  • 2023-243 kamper · 247 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202422 kamper · 1 504 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,18/90
  • 2024-255 kamper · 441 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,20/90
  • 202526 kamper · 925 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,10/90
  • 2025-268 kamper · 428 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

17 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
VfL Wolfsburg W logoUEFA Champions League WomenKlubb · VfL Wolfsburg W · 2025-266.79
Kamper
8
Minutter
428
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
78
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 8 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
    428 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
0,84

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
78 %

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
2,94

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenVfL Wolfsburg W
49,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Defender · nr. 2

Spilletid

Draktnummer
2
Kamper
8
Fra start
4
Minutter
428
Innbytter
4
Byttet ut
4
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,79

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
187
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
14
Blokkeringer
1
Brudd
7
Dueller
53
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20252 turneringer · 26 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Toppserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • ToppserienVålerenga
    633 min · 68,4 %
  • Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
    292 min · 31,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

ToppserienVålerenga
–
Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
0

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienVålerenga
–
Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
0,62

Pasningspresisjon

ToppserienVålerenga
–
Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
82 %

Taklinger / 90

ToppserienVålerenga
–
Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
1,85

Vunne dueller

ToppserienVålerenga
–
Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
64 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Vålerenga · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
633
Innbytter
0
Byttet ut
6
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Frauen Bundesliga
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Defender · nr. 2

Spilletid

Draktnummer
2
Kamper
17
Fra start
7
Minutter
292
Innbytter
10
Byttet ut
6
På benken
14
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
176
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
6
Brudd
6
Dueller
25
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 5 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenVålerenga
    441 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
0,2

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
0,61

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
1,22

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenVålerenga
37,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Vålerenga · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
441
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
53
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
5
Dueller
16
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • ToppserienVålerenga
    1 504 min · –
  • Supercup der FrauenVfL Wolfsburg W
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

ToppserienVålerenga
–
Supercup der FrauenVfL Wolfsburg W
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienVålerenga
–
Supercup der FrauenVfL Wolfsburg W
–

Pasningspresisjon

ToppserienVålerenga
–
Supercup der FrauenVfL Wolfsburg W
–

Taklinger / 90

ToppserienVålerenga
–
Supercup der FrauenVfL Wolfsburg W
–

Vunne dueller

ToppserienVålerenga
–
Supercup der FrauenVfL Wolfsburg W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Vålerenga · Defender

Spilletid

Kamper
22
Fra start
20
Minutter
1 504
Innbytter
2
Byttet ut
11
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Supercup der Frauen
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2023-241 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenVålerenga
    247 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Vålerenga · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
247
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 26 kamper · 6 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienVålerenga
    2 023 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienVålerenga
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienVålerenga
–

Pasningspresisjon

ToppserienVålerenga
–

Taklinger / 90

ToppserienVålerenga
–

Vunne dueller

ToppserienVålerenga
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Vålerenga · Defender

Spilletid

Kamper
26
Fra start
24
Minutter
2 023
Innbytter
2
Byttet ut
9
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
6

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20221 turnering · 20 kamper · 3 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienVålerenga
    1 669 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienVålerenga
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienVålerenga
–

Pasningspresisjon

ToppserienVålerenga
–

Taklinger / 90

ToppserienVålerenga
–

Vunne dueller

ToppserienVålerenga
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Vålerenga · Defender

Spilletid

Kamper
20
Fra start
20
Minutter
1 669
Innbytter
0
Byttet ut
7
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenVålerenga
    340 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Taklinger / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Vunne dueller

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Vålerenga · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
340
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20211 turnering · 15 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienArna-Bjørnar · Vålerenga
    1 111 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienArna-Bjørnar · Vålerenga
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienArna-Bjørnar · Vålerenga
–

Pasningspresisjon

ToppserienArna-Bjørnar · Vålerenga
–

Taklinger / 90

ToppserienArna-Bjørnar · Vålerenga
–

Vunne dueller

ToppserienArna-Bjørnar · Vålerenga
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Arna-Bjørnar · Defender
  • Klubb · Vålerenga · Defender

Spilletid

Kamper
15
Fra start
13
Minutter
1 111
Innbytter
2
Byttet ut
7
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 18 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienArna-Bjørnar
    1 597 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Pasningspresisjon

ToppserienArna-Bjørnar
–

Taklinger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Vunne dueller

ToppserienArna-Bjørnar
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Arna-Bjørnar · Defender

Spilletid

Kamper
18
Fra start
18
Minutter
1 597
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20191 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienArna-Bjørnar
    305 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Pasningspresisjon

ToppserienArna-Bjørnar
–

Taklinger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Vunne dueller

ToppserienArna-Bjørnar
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Arna-Bjørnar · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
305
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 22 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienArna-Bjørnar
    1 419 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Pasningspresisjon

ToppserienArna-Bjørnar
–

Taklinger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Vunne dueller

ToppserienArna-Bjørnar
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Arna-Bjørnar · Defender

Spilletid

Kamper
22
Fra start
15
Minutter
1 419
Innbytter
7
Byttet ut
7
På benken
7
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20171 turnering · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienArna-Bjørnar
    219 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Pasningspresisjon

ToppserienArna-Bjørnar
–

Taklinger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Vunne dueller

ToppserienArna-Bjørnar
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Arna-Bjørnar · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
2
Minutter
219
Innbytter
6
Byttet ut
2
På benken
15
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20161 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienArna-Bjørnar
    50 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Pasningspresisjon

ToppserienArna-Bjørnar
–

Taklinger / 90

ToppserienArna-Bjørnar
–

Vunne dueller

ToppserienArna-Bjørnar
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Arna-Bjørnar · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
50
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

12 registrert
  1. ★Supercup der FrauenTyskland · 2025Andreplass
  2. ★NM Cupen WomenNorge · 2024Vinner
  3. ★ToppserienNorge · 2024Vinner
  4. ★NM Cupen WomenNorge · 2023Andreplass
  5. ★ToppserienNorge · 2023Vinner
  6. ★ToppserienNorge · 2022Andreplass
  7. ★NM Cupen WomenNorge · 2021Vinner
  8. ★NM Cupen WomenNorge · Sesong ikke oppgittVinner
  9. ★NM Cupen WomenNorge · Sesong ikke oppgittAndreplass
  10. ★ToppserienNorge · Sesong ikke oppgittVinner
  11. ★ToppserienNorge · Sesong ikke oppgittAndreplass
  12. ★Supercup der FrauenTyskland · Sesong ikke oppgittAndreplass
Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Vålerenga → VfL Wolfsburg Wtir 1. juli 2025Fri overgang
  2. →Vålerenga → VfL Wolfsburg Wman 30. juni 2025Fri overgang
  3. →Vålerenga → VfL Wolfsburg Wsøn 29. juni 2025Fri overgang
  4. →Arna-Bjørnar → Vålerengasøn 18. juli 2021Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

11 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
2. april · VfL Wolfsburg W–Lyon WChampions League kvinner · 2025-26897.3
24. mars · VfL Wolfsburg W–Lyon WChampions League kvinner · 2025-26847.2
19. februar · VfL Wolfsburg W–Juventus WChampions League kvinner · 2025-26637.2
12. februar · VfL Wolfsburg W–Juventus WChampions League kvinner · 2025-26726.9
17. desember · VfL Wolfsburg W–Chelsea WChampions League kvinner · 2025-26156.7
9. desember · VfL Wolfsburg W–Real Madrid WChampions League kvinner · 2025-26296.2
11. november · VfL Wolfsburg W–Lyon WChampions League kvinner · 2025-26116.3
15. oktober · VfL Wolfsburg W–VålerengaChampions League kvinner · 2025-26646.5
8. oktober · VfL Wolfsburg W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2025-261–
16. oktober · Vålerenga–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25896.9
9. oktober · Vålerenga–Juventus WChampions League kvinner · 2024-25907.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 15 tilgjengelige sesonger, 33 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.