Portrett av Stephen Pisani
Spillerprofil · komplett datakort

Stephen Pisani

MidtbaneTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
27Kamper
946Minutter
0Mål
1Målgivende
0,1Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2023Lite datagrunnlag
Pasningspresisjon
0100
77,8 %100 %
Taklinger / 90
04,5
3,75–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Slovaki6.3Kroatia7.0Cyprus6.7Sloveni6.6Russlan6.3Sloveni6.9Cyprus5.9Kroatia6.3Ukraina6.9Moldova
  1. Russland6.6 vurdering
    7. sep. 2021 · 66 min
  2. Slovenia6.3 vurdering
    8. okt. 2021 · 68 min
  3. Cyprus6.9 vurdering
    11. okt. 2021 · 45 min
  4. Kroatia5.9 vurdering
    11. nov. 2021 · 45 min
  5. Ukraina6.3 vurdering
    17. okt. 2023 · 9 min
  6. Moldova6.9 vurdering
    7. sep. 2024 · 71 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,220,00MINUTTER4152020722024-25
  1. 20200,22 målpoeng / 90
    415 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2024-250,00 målpoeng / 90
    72 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20185 kamper · 450 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 20209 kamper · 415 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,22/90
  • 20231 kamper · 9 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-252 kamper · 72 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Flagg: MaltaNations LeagueLandslag · Malta · 2024-256.90
Kamper
2
Minutter
72
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
77.77777777777777
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueMalta
    72 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueMalta
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueMalta
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueMalta
77,8 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueMalta
3,75

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueMalta
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Malta · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
72
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
18

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77,8 %
Taklinger
3
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra EM-kvalifisering.

Registrert spilletid

  • EM-kvalifiseringMalta
    9 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

EM-kvalifiseringMalta
–

Nøkkelpasninger / 90

EM-kvalifiseringMalta
–

Pasningspresisjon

EM-kvalifiseringMalta
100 %

Taklinger / 90

EM-kvalifiseringMalta
–

Vunne dueller

EM-kvalifiseringMalta
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · EM-kvalifisering
  • Landslag · Malta · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Pasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20201 turnering · 9 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra VM-kvalifisering Europa.

Registrert spilletid

  • VM-kvalifisering EuropaMalta
    415 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

VM-kvalifisering EuropaMalta
–

Nøkkelpasninger / 90

VM-kvalifisering EuropaMalta
1,08

Pasningspresisjon

VM-kvalifisering EuropaMalta
82,3 %

Taklinger / 90

VM-kvalifisering EuropaMalta
1,08

Vunne dueller

VM-kvalifisering EuropaMalta
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · VM-kvalifisering Europa
  • Landslag · Malta · M

Spilletid

Kamper
9
Fra start
4
Minutter
415
Kaptein
Nei
Vurdering
6,56

Angrep

Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
209
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,3 %
Taklinger
5
Vunne dueller
14

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 5 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra VM-kvalifisering Europa.

Registrert spilletid

  • VM-kvalifisering EuropaMalta
    450 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

VM-kvalifisering EuropaMalta
–

Nøkkelpasninger / 90

VM-kvalifisering EuropaMalta
0,2

Pasningspresisjon

VM-kvalifisering EuropaMalta
362,1 %

Taklinger / 90

VM-kvalifisering EuropaMalta
–

Vunne dueller

VM-kvalifisering EuropaMalta
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · VM-kvalifisering Europa
  • Landslag · Malta · M

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Kaptein
Nei
Vurdering
6,42

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
103
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
362,1 %
Vunne dueller
19

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Santa Lucía → Sliema Wandererstor 13. juni 2024Ikke oppgitt
  2. →Gzira United → Santa Lucíaons 5. juli 2023Ikke oppgitt
  3. →Floriana → Balzan FCtir 15. januar 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

27 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag7. juni · Malta–LitauenVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag24. mars · Malta–PolenVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag21. mars · Malta–FinlandVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag19. november · Malta–AndorraNations League · 2024-251–
Landslag10. september · Malta–AndorraNations League · 2024-25––
Landslag7. september · Malta–MoldovaNations League · 2024-25716.9
Landslag17. november · Malta–EnglandEM-kvalifisering · 2023––
Landslag17. oktober · Malta–UkrainaEM-kvalifisering · 202396.3
Landslag14. oktober · Malta–ItalyEM-kvalifisering · 2023––
Landslag19. juni · Malta–UkrainaEM-kvalifisering · 2023––
Klubb9. august · Gzira United–Wolfsberger ACConference League · 2022-23––
Klubb3. august · Gzira United–Wolfsberger ACConference League · 2022-23––
Landslag14. november · Malta–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag11. november · Malta–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020455.9
Landslag11. oktober · Malta–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020456.91
Landslag8. oktober · Malta–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2020686.3
Landslag7. september · Malta–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020666.6
Landslag4. september · Malta–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2020116.7
Landslag1. september · Malta–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020907.0
Landslag30. mars · Malta–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020636.3
Landslag27. mars · Malta–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020116.6
Landslag24. mars · Malta–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020166.7
Landslag8. oktober · Malta–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2018906.3
Landslag5. oktober · Malta–LitauenVM-kvalifisering Europa · 2018906.8
Landslag4. september · Malta–SkottlandVM-kvalifisering Europa · 2018907.1
Landslag1. september · Malta–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2018905.4
Landslag10. juni · Malta–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2018906.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 4 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Stephen Pisani: statistikk, kamper og karriere | Coro