Portrett av Benjamin Kololli
Spillerprofil · komplett datakort

Benjamin Kololli

MidtbaneTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
17Kamper
1 363Minutter
2Mål
3Målgivende
0,33Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2020Forrige sesong 2018-19
Nøkkelpasninger / 90
02,6
1,172,11
Pasningspresisjon
0100
238,7 %425,7 %
Taklinger / 90
01,1
0,780,9

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Napoli6.2Bulgari6.6Montene7.6Bulgari7.1Montene6.4Tsjekki6.6England6.3FYR Mac6.2Sverige6.5Spania
  1. Montenegro7.1 vurdering
    14. okt. 2019 · 90 min
  2. Tsjekkia6.4 vurdering
    14. nov. 2019 · 90 min
  3. England6.6 vurdering
    17. nov. 2019 · 90 min
  4. FYR Macedonia6.3 vurdering
    8. okt. 2020 · 90 min
  5. Sverige6.2 vurdering
    28. mars 2021 · 90 min
  6. Spania6.5 vurdering
    31. mars 2021 · 57 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,600,13MINUTTER5972018-196952020
  1. 2018-190,60 målpoeng / 90
    597 min · 2 mål · 2 målgivende
  2. 20200,13 målpoeng / 90
    695 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20181 kamper · 71 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-197 kamper · 597 min · 2 mål · 2 målgivende · 0,60/90
  • 20209 kamper · 695 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,13/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Flagg: KosovoEuropamesterskapetLandslag · Kosovo · 20206.71
Kamper
7
Minutter
548
Mål
–
Målgivende
1
Pasning %
282.60869565217394
Flagg: KosovoVM-kvalifisering EuropaLandslag · Kosovo · 20206.32
Kamper
2
Minutter
147
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
84.90566037735849
FC Zurich logoEuropa LeagueKlubb · FC Zurich · 2018-196.85
Kamper
7
Minutter
597
Mål
2
Målgivende
2
Pasning %
425.7142857142857
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20202 turneringer · 9 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Europamesterskapet.

Spilletid fordelt på turneringer

  • EuropamesterskapetKosovo
    548 min · 78,8 %
  • VM-kvalifisering EuropaKosovo
    147 min · 21,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

EuropamesterskapetKosovo
–
VM-kvalifisering EuropaKosovo
–

Nøkkelpasninger / 90

EuropamesterskapetKosovo
1,48
VM-kvalifisering EuropaKosovo
–

Pasningspresisjon

EuropamesterskapetKosovo
282,6 %
VM-kvalifisering EuropaKosovo
84,9 %

Taklinger / 90

EuropamesterskapetKosovo
0,66
VM-kvalifisering EuropaKosovo
1,22

Vunne dueller

EuropamesterskapetKosovo
–
VM-kvalifisering EuropaKosovo
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europamesterskapet
  • Landslag · Kosovo · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
548
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
184
Nøkkelpasninger
9
Vellykkede driblinger
9

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
282,6 %
Taklinger
4
Vunne dueller
12

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · VM-kvalifisering Europa
  • Landslag · Kosovo · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
147
Kaptein
Nei
Vurdering
6,32

Angrep

Skudd
1
Pasninger
53
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,9 %
Taklinger
2
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 7 kamper · 2 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europa League.

Registrert spilletid

  • Europa LeagueFC Zurich
    597 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Europa LeagueFC Zurich
0,6

Nøkkelpasninger / 90

Europa LeagueFC Zurich
2,11

Pasningspresisjon

Europa LeagueFC Zurich
425,7 %

Taklinger / 90

Europa LeagueFC Zurich
0,9

Vunne dueller

Europa LeagueFC Zurich
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · FC Zurich · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
597
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
2
Målgivende
2
Skudd
13
Skudd på mål
6
Pasninger
105
Nøkkelpasninger
14
Vellykkede driblinger
7

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
425,7 %
Taklinger
6
Vunne dueller
36

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra VM-kvalifisering Europa.

Registrert spilletid

  • VM-kvalifisering EuropaKosovo
    71 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

VM-kvalifisering EuropaKosovo
–

Nøkkelpasninger / 90

VM-kvalifisering EuropaKosovo
0

Pasningspresisjon

VM-kvalifisering EuropaKosovo
520 %

Taklinger / 90

VM-kvalifisering EuropaKosovo
–

Vunne dueller

VM-kvalifisering EuropaKosovo
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · VM-kvalifisering Europa
  • Landslag · Kosovo · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
71
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
10
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
520 %
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →FC Basel 1893 → FC Sionons 15. januar 2025Permanent overgang
  2. →Shimizu S-pulse → FC Basel 1893man 1. januar 2024Fri overgang
  3. →FC Zurich → Shimizu S-pulselør 7. august 2021Fri overgang
  4. →Lausanne → FC Zurichlør 21. juli 2018Ikke oppgitt
  5. →Biel-Bienne → Lausannefre 1. juli 2016Fri overgang
  6. →Biel-Bienne → BSC Young Boysons 13. januar 2016Lån
  7. →FC Sion → Biel-Biennetir 7. juli 2015Fri overgang
  8. →FC Le Mont → FC Sionons 1. juli 2015Ikke oppgitt
  9. →FC Sion → FC Le Montlør 2. august 2014Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

17 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag31. mars · Kosovo–SpaniaVM-kvalifisering Europa · 2020576.5
Landslag28. mars · Kosovo–SverigeVM-kvalifisering Europa · 2020906.2
Landslag8. oktober · Kosovo–FYR MacedoniaEuropamesterskapet · 2020906.3
Landslag17. november · Kosovo–EnglandEuropamesterskapet · 2020906.6
Landslag14. november · Kosovo–TsjekkiaEuropamesterskapet · 2020906.4
Landslag14. oktober · Kosovo–MontenegroEuropamesterskapet · 2020907.1
Landslag10. juni · Kosovo–BulgariaEuropamesterskapet · 2020907.61
Landslag7. juni · Kosovo–MontenegroEuropamesterskapet · 2020206.6
Landslag25. mars · Kosovo–BulgariaEuropamesterskapet · 2020786.2
Klubb21. februar · FC Zurich–NapoliEuropa League · 2018-19826.6
Klubb14. februar · FC Zurich–NapoliEuropa League · 2018-19906.71
Klubb13. desember · FC Zurich–LudogoretsEuropa League · 2018-19767.01
Klubb8. november · FC Zurich–Bayer LeverkusenEuropa League · 2018-19906.8
Klubb25. oktober · FC Zurich–Bayer LeverkusenEuropa League · 2018-19797.3
Klubb4. oktober · FC Zurich–LudogoretsEuropa League · 2018-19906.51
Klubb20. september · FC Zurich–AEK LarnacaEuropa League · 2018-19907.11
Landslag3. september · Kosovo–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2018716.8
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 4 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Benjamin Kololli: statistikk, kamper og karriere | Coro