Portrett av Al Moatasembellah Ali Mohamed Al Musrati
Spillerprofil · komplett datakort

Al Moatasembellah Ali Mohamed Al Musrati

Også registrert som Almoatasembellah Ali Mohamed

MidtbaneTilgjengelig
Født6. april 1996 · 30 årNasjonalitetLibyaHøyde189 cmVekt80 kg
81Kamper
3 894Minutter
4Mål
2Målgivende
0,14Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01
0,740,79
Pasningspresisjon
0100
82 %–
Taklinger / 90
03,2
1,482,61
Vellykkede driblinger
0100
–50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Torino6.3Lazio6.2Bologna6.5Cagliar7.3Pisa6.9Parma6.3Sassuol7.0Atalant6.9AC Mila6.7AS Roma
  1. Pisa7.3 vurdering
    6. feb. 2026 · 90 min
  2. Parma6.9 vurdering
    15. feb. 2026 · 90 min
  3. Sassuolo6.3 vurdering
    20. feb. 2026 · 85 min
  4. Atalanta7.0 vurdering
    22. mars 2026 · 24 min
  5. AC Milan6.9 vurdering
    19. apr. 2026 · 26 min
  6. AS Roma6.7 vurdering
    24. mai 2026 · 32 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 901,000,260,090,000,230,11MINUTTER902019-203432020-219772021-222542023-247942024-258542025-26
  1. 2019-201,00 målpoeng / 90
    90 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,26 målpoeng / 90
    343 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,09 målpoeng / 90
    977 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    254 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,23 målpoeng / 90
    794 min · 1 mål · 1 målgivende
  6. 2025-260,11 målpoeng / 90
    854 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-201 kamper · 90 min · 1 mål · 0 målgivende · 1,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-217 kamper · 343 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,26/90
  • 2021-2211 kamper · 977 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 2022-236 kamper · 492 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2023-245 kamper · 254 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2517 kamper · 794 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,23/90
  • 2025-2618 kamper · 854 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,11/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Hellas Verona logoSerie AKlubb · Hellas Verona · 2025-266.62
Kamper
18
Minutter
854
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
82
Beşiktaş logoConference LeagueKlubb · Beşiktaş · 2025-26–
Kamper
0
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-262 turneringer · 18 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AHellas Verona
    854 min · –
  • UEFA Europa Conference LeagueBeşiktaş
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Serie AHellas Verona
0,11
UEFA Europa Conference LeagueBeşiktaş
–

Nøkkelpasninger / 90

Serie AHellas Verona
0,74
UEFA Europa Conference LeagueBeşiktaş
–

Pasningspresisjon

Serie AHellas Verona
82 %
UEFA Europa Conference LeagueBeşiktaş
–

Taklinger / 90

Serie AHellas Verona
1,48
UEFA Europa Conference LeagueBeşiktaş
–

Vunne dueller

Serie AHellas Verona
37,8 %
UEFA Europa Conference LeagueBeşiktaş
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Hellas Verona · Midfielder · nr. 73

Spilletid

Draktnummer
73
Kamper
18
Fra start
8
Minutter
854
Innbytter
10
Byttet ut
4
På benken
21
Kaptein
Nei
Vurdering
6,62

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
479
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
14
Blokkeringer
8
Brudd
9
Dueller
82
Vunne dueller
31
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
15
Gule kort
5
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Beşiktaş · Midfielder · nr. 28

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
28
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 17 kamper · – mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Monaco
    388 min · 48,9 %
  • UEFA Europa LeagueBeşiktaş
    354 min · 44,6 %
  • UEFA Champions LeagueMonaco
    52 min · 6,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Monaco
0,46
UEFA Europa LeagueBeşiktaş
–
UEFA Champions LeagueMonaco
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Monaco
1,16
UEFA Europa LeagueBeşiktaş
0,51
UEFA Champions LeagueMonaco
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Monaco
–
UEFA Europa LeagueBeşiktaş
–
UEFA Champions LeagueMonaco
–

Taklinger / 90

Ligue 1Monaco
3,25
UEFA Europa LeagueBeşiktaş
1,53
UEFA Champions LeagueMonaco
5,19

Vunne dueller

Ligue 1Monaco
66,7 %
UEFA Europa LeagueBeşiktaş
60 %
UEFA Champions LeagueMonaco
57,1 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
8
Minutter
388
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,09

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
9
Skudd på mål
3
Pasninger
290
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
14
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
54
Vunne dueller
36
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
5
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Beşiktaş · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
354
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
212
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
5
Brudd
7
Dueller
15
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Monaco · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
52
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
5,90

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
39
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
7
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
2
Røde kort
1
2023-242 turneringer · 5 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSC Braga
    254 min · 100 %
  • UEFA Europa LeagueSC Braga
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSC Braga
–
UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSC Braga
0,71
UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSC Braga
–
UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSC Braga
1,06
UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSC Braga
47,4 %
UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · SC Braga · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
254
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
225
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
7
Dueller
19
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · SC Braga · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 6 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSC Braga
    420 min · 85,4 %
  • UEFA Europa Conference LeagueSC Braga
    72 min · 14,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
–
UEFA Europa Conference LeagueSC Braga
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
0,21
UEFA Europa Conference LeagueSC Braga
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSC Braga
51 %
UEFA Europa Conference LeagueSC Braga
42 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
2,14
UEFA Europa Conference LeagueSC Braga
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSC Braga
62 %
UEFA Europa Conference LeagueSC Braga
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · SC Braga · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
420
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,34

Angrep

Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
305
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
51 %
Taklinger
10
Blokkeringer
3
Brudd
14
Dueller
50
Vunne dueller
31
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · SC Braga · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
72
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Pasninger
51
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %
Brudd
1
Dueller
2
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 11 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSC Braga
    977 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
0,92

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSC Braga
45 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
1,93

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSC Braga
57,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · SC Braga · Midfielder

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
977
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,06

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
597
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
45 %
Taklinger
21
Blokkeringer
4
Brudd
22
Dueller
109
Vunne dueller
63
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
12
Gule kort
2
Røde kort
0
2020-211 turnering · 7 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSC Braga
    343 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
0,52

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
1,57

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSC Braga
51,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · SC Braga · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
343
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
220
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
3
Brudd
10
Dueller
31
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
2
Røde kort
0
2019-201 turnering · 1 kamp · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGuimaraes
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGuimaraes
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGuimaraes
1

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGuimaraes
84 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGuimaraes
1

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGuimaraes
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Guimaraes · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
33
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
1

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
1
Gule kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Beşiktaş → Hellas Veronafre 29. august 2025Lån
  2. →Monaco → Beşiktaştir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  3. →Beşiktaş → Monacoman 3. februar 2025Lån
  4. →SC Braga → Beşiktaşfre 9. februar 2024€ 11M
  5. →Rio Ave → Guimaraesman 3. august 2020Ikke oppgitt
  6. →Guimaraes → SC Bragaman 3. august 2020Fri overgang
  7. →Guimaraes → Rio Aveons 29. januar 2020Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

81 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
24. mai · Hellas Verona–AS RomaSerie A · 2025-26326.7
17. mai · Hellas Verona–InterSerie A · 2025-26––
10. mai · Hellas Verona–ComoSerie A · 2025-26––
25. april · Hellas Verona–LecceSerie A · 2025-26––
19. april · Hellas Verona–AC MilanSerie A · 2025-26266.9
11. april · Hellas Verona–TorinoSerie A · 2025-26––
4. april · Hellas Verona–FiorentinaSerie A · 2025-26––
22. mars · Hellas Verona–AtalantaSerie A · 2025-26247.0
15. mars · Hellas Verona–GenoaSerie A · 2025-26––
8. mars · Hellas Verona–BolognaSerie A · 2025-261–
20. februar · Hellas Verona–SassuoloSerie A · 2025-26856.3
15. februar · Hellas Verona–ParmaSerie A · 2025-26906.9
6. februar · Hellas Verona–PisaSerie A · 2025-26907.3
31. januar · Hellas Verona–CagliariSerie A · 2025-26336.5
26. januar · Hellas Verona–UdineseSerie A · 2025-26––
15. januar · Hellas Verona–BolognaSerie A · 2025-26536.2
11. januar · Hellas Verona–LazioSerie A · 2025-2696.3
7. januar · Hellas Verona–NapoliSerie A · 2025-26––
4. januar · Hellas Verona–TorinoSerie A · 2025-26456.9
28. desember · Hellas Verona–AC MilanSerie A · 2025-26856.2
14. desember · Hellas Verona–FiorentinaSerie A · 2025-26756.91
6. desember · Hellas Verona–AtalantaSerie A · 2025-26907.0
29. november · Hellas Verona–GenoaSerie A · 2025-2696.3
23. november · Hellas Verona–ParmaSerie A · 2025-26456.3
8. november · Hellas Verona–LecceSerie A · 2025-26––
28. september · Hellas Verona–AS RomaSerie A · 2025-26––
20. september · Hellas Verona–JuventusSerie A · 2025-26––
15. september · Hellas Verona–CremoneseSerie A · 2025-26106.3
31. august · Hellas Verona–LazioSerie A · 2025-26456.6
7. august · Beşiktaş–St Patrick's Athl.Conference League · 2025-26––
3. mai · Monaco–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25267.21
26. april · Monaco–Le HavreLigue 1 · 2024-25457.6
12. april · Monaco–MarseilleLigue 1 · 2024-25––
5. april · Monaco–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25186.2
29. mars · Monaco–NiceLigue 1 · 2024-2596.5
15. mars · Monaco–AngersLigue 1 · 2024-25457.2
7. mars · Monaco–ToulouseLigue 1 · 2024-25907.3
28. februar · Monaco–ReimsLigue 1 · 2024-25887.9
22. februar · Monaco–LilleLigue 1 · 2024-25106.5
15. februar · Monaco–NantesLigue 1 · 2024-25297.71
12. februar · Monaco–BenficaChampions League · 2024-25525.9
7. februar · Monaco–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25286.9
30. januar · Beşiktaş–TwenteEuropa League · 2024-25907.2
22. januar · Beşiktaş–Athletic ClubEuropa League · 2024-25906.7
12. desember · Beşiktaş–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25646.6
28. november · Beşiktaş–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2024-25––
6. november · Beşiktaş–Malmo FFEuropa League · 2024-25186.7
24. oktober · Beşiktaş–LyonEuropa League · 2024-25107.2
26. september · Beşiktaş–AjaxEuropa League · 2024-25826.9
12. desember · SC Braga–NapoliChampions League · 2023-24226.9
8. november · SC Braga–Real MadridChampions League · 2023-24287.0
24. oktober · SC Braga–Real MadridChampions League · 2023-24786.9
3. oktober · SC Braga–Union BerlinChampions League · 2023-24907.0
20. september · SC Braga–NapoliChampions League · 2023-24908.2
23. august · SC Braga–PanathinaikosChampions League · 2023-24366.7
16. februar · SC Braga–FiorentinaConference League · 2022-23726.7
3. november · SC Braga–Malmo FFEuropa League · 2022-23607.3
27. oktober · SC Braga–Union BerlinEuropa League · 2022-23907.7
13. oktober · SC Braga–Union St. GilloiseEuropa League · 2022-23907.2
15. september · SC Braga–Union BerlinEuropa League · 2022-23907.3
8. september · SC Braga–Malmo FFEuropa League · 2022-23907.5
14. april · SC Braga–RangersEuropa League · 2021-221006.6
7. april · SC Braga–RangersEuropa League · 2021-22837.3
17. mars · SC Braga–MonacoEuropa League · 2021-22907.3
10. mars · SC Braga–MonacoEuropa League · 2021-22906.9
24. februar · SC Braga–Sheriff TiraspolEuropa League · 2021-221208.0
17. februar · SC Braga–Sheriff TiraspolEuropa League · 2021-22907.2
9. desember · SC Braga–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2021-22907.3
4. november · SC Braga–LudogoretsEuropa League · 2021-22627.21
21. oktober · SC Braga–LudogoretsEuropa League · 2021-22906.3
30. september · SC Braga–FC MidtjyllandEuropa League · 2021-22727.0
16. september · SC Braga–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2021-22906.7
25. februar · SC Braga–AS RomaEuropa League · 2020-21––
18. februar · SC Braga–AS RomaEuropa League · 2020-21907.2
10. desember · SC Braga–Zorya LuhanskEuropa League · 2020-21136.3
3. desember · SC Braga–AEK Athens FCEuropa League · 2020-21576.3
26. november · SC Braga–LeicesterEuropa League · 2020-21906.61
5. november · SC Braga–LeicesterEuropa League · 2020-21716.9
29. oktober · SC Braga–Zorya LuhanskEuropa League · 2020-21116.9
22. oktober · SC Braga–AEK Athens FCEuropa League · 2020-21116.7
12. desember · Guimaraes–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2019-20907.21
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 13 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Al Moatasembellah Ali Mohamed Al Musrati: statistikk, kamper og karriere | Coro