Portrett av Oumar Mickaël Solet Bomawoko
Spillerprofil · komplett datakort

Oumar Solet

Fullt navn: Oumar Mickaël Solet Bomawoko

ForsvarTilgjengelig
Født7. februar 2000 · 26 årNasjonalitetFrankrikeHøyde192 cmVekt88 kg
86Kamper
6 309Minutter
4Mål
4Målgivende
0,11Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
02,8
1,112,31
Brudd / 90
01,8
–1,46
Blokkeringer / 90
01
–0,58
Vunne dueller
0100
–59,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Lazio8.7Torino7.0Cagliar7.2Cremone6.6Napoli6.7Como6.7Monza6.5Lazio6.9Torino6.7Lecce
  1. Napoli6.6 vurdering
    24. mai 2026 · 90 min
  2. Como6.7 vurdering
    22. aug. 2026 · 96 min
  3. Monza6.7 vurdering
    29. aug. 2026 · 90 min
  4. Lazio6.5 vurdering
    7. sep. 2026 · 38 min
  5. Torino6.9 vurdering
    12. okt. 2026 · 90 min
  6. Lecce6.7 vurdering
    18. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,180,000,000,160,120,00MINUTTER602018-1982019-20902020-215092021-224482022-231552023-241 6742024-252 9612025-264042026-27
  1. 2021-220,18 målpoeng / 90
    509 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    448 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    155 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,16 målpoeng / 90
    1 674 min · 1 mål · 2 målgivende
  5. 2025-260,12 målpoeng / 90
    2 961 min · 3 mål · 1 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    404 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-191 kamper · 60 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-201 kamper · 8 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-212 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-227 kamper · 509 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,18/90
  • 2022-236 kamper · 448 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-243 kamper · 155 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2519 kamper · 1 674 min · 1 mål · 2 målgivende · 0,16/90
  • 2025-2635 kamper · 2 961 min · 3 mål · 1 målgivende · 0,12/90
  • 2026-275 kamper · 404 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Frankrike

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

14 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Udinese logoSerie AKlubb · Udinese · 2026-276.72
Kamper
5
Minutter
404
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
89.72602739726027
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 5 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie AUdinese
    404 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Serie AUdinese
1,11

Brudd / 90

Serie AUdinese
–

Blokkeringer / 90

Serie AUdinese
–

Vunne dueller

Serie AUdinese
–

Pasningspresisjon

Serie AUdinese
89,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Udinese · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
404
Kaptein
Nei
Vurdering
6,72

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
292
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
6

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89,7 %
Taklinger
5
Vunne dueller
20

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 35 kamper · 3 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie AUdinese
    2 961 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Serie AUdinese
2,31

Brudd / 90

Serie AUdinese
1,46

Blokkeringer / 90

Serie AUdinese
0,58

Vunne dueller

Serie AUdinese
59,7 %

Pasningspresisjon

Serie AUdinese
89 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Udinese · Defender · nr. 28

Spilletid

Draktnummer
28
Kamper
35
Fra start
34
Minutter
2 961
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,22

Angrep

Mål
3
Målgivende
1
Skudd
25
Skudd på mål
6
Pasninger
2 075
Nøkkelpasninger
23
Driblinger
59
Vellykkede driblinger
41
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89 %
Taklinger
76
Blokkeringer
19
Brudd
48
Dueller
325
Vunne dueller
194
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
29
Frispark begått
30
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 19 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AUdinese
    1 674 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Serie AUdinese
1,77
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
–

Brudd / 90

Serie AUdinese
0,91
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
–

Blokkeringer / 90

Serie AUdinese
1,02
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
–

Vunne dueller

Serie AUdinese
60,1 %
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
–

Pasningspresisjon

Serie AUdinese
51 %
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Udinese · Defender

Spilletid

Kamper
19
Fra start
19
Minutter
1 674
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,24

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
12
Skudd på mål
7
Pasninger
1 095
Nøkkelpasninger
17
Driblinger
30
Vellykkede driblinger
25
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
51 %
Taklinger
33
Blokkeringer
19
Brudd
17
Dueller
153
Vunne dueller
92
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
17
Gule kort
3
Røde kort
1
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Red Bull Salzburg · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
    155 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
0,58

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
0,58

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
0,58

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
27,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
42 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Red Bull Salzburg · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
155
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Pasninger
99
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %
Taklinger
1
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
11
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
    268 min · 59,8 %
  • UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
    180 min · 40,2 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
1,68
UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
1

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
1,01
UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
2

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
1,01
UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
0,5

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
68,4 %
UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
54,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
–
UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Red Bull Salzburg · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
268
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
132
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
3
Brudd
3
Dueller
19
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Red Bull Salzburg · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
107
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Taklinger
2
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
11
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 7 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
    509 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
0,71

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
1,24

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
1,06

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
33,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Red Bull Salzburg · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
509
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
292
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
6
Brudd
7
Dueller
36
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
–
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
1
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
–
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
40 %
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
44 %
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Red Bull Salzburg · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
56
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
44 %
Brudd
1
Dueller
5
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Red Bull Salzburg · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Lyon
    8 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Lyon
–

Brudd / 90

Ligue 1Lyon
–

Blokkeringer / 90

Ligue 1Lyon
11,25

Vunne dueller

Ligue 1Lyon
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Lyon
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lyon · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
8
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
1
Dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Lyon
    60 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueLyon
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Ligue 1Lyon
1,5
UEFA Champions LeagueLyon
–

Brudd / 90

Ligue 1Lyon
–
UEFA Champions LeagueLyon
–

Blokkeringer / 90

Ligue 1Lyon
–
UEFA Champions LeagueLyon
–

Vunne dueller

Ligue 1Lyon
50 %
UEFA Champions LeagueLyon
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Lyon
43 %
UEFA Champions LeagueLyon
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lyon · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
60
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
46
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
43 %
Taklinger
1
Dueller
4
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Lyon · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Lyon
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Lyon
–

Brudd / 90

Ligue 1Lyon
–

Blokkeringer / 90

Ligue 1Lyon
–

Vunne dueller

Ligue 1Lyon
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Lyon
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lyon · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Lyon → Red Bull Salzburgsøn 26. juli 2020€ 4.5M
  2. →Laval → Lyontir 3. juli 2018€ 550K
  3. →Lyon → Lavalsøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  4. →Laval → Lyontir 23. januar 2018Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

86 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb18. oktober · Udinese–LecceSerie A · 2026-27906.7
Klubb12. oktober · Udinese–TorinoSerie A · 2026-27906.9
Klubb7. september · Udinese–LazioSerie A · 2026-27386.5
Klubb29. august · Udinese–MonzaSerie A · 2026-27906.7
Klubb22. august · Udinese–ComoSerie A · 2026-27966.7
Klubb24. mai · Udinese–NapoliSerie A · 2025-26906.6
Klubb17. mai · Udinese–CremoneseSerie A · 2025-26907.2
Klubb9. mai · Udinese–CagliariSerie A · 2025-26907.0
Klubb2. mai · Udinese–TorinoSerie A · 2025-26908.7
Klubb27. april · Udinese–LazioSerie A · 2025-26906.7
Klubb18. april · Udinese–ParmaSerie A · 2025-26907.9
Klubb11. april · Udinese–AC MilanSerie A · 2025-26907.3
Klubb6. april · Udinese–ComoSerie A · 2025-26908.2
Klubb20. mars · Udinese–GenoaSerie A · 2025-26907.3
Klubb14. mars · Udinese–JuventusSerie A · 2025-26––
Klubb23. februar · Udinese–BolognaSerie A · 2025-26106.6
Klubb15. februar · Udinese–SassuoloSerie A · 2025-26868.21
Klubb8. februar · Udinese–LecceSerie A · 2025-26907.21
Klubb2. februar · Udinese–AS RomaSerie A · 2025-26907.5
Klubb26. januar · Udinese–Hellas VeronaSerie A · 2025-26907.2
Klubb17. januar · Udinese–InterSerie A · 2025-26907.9
Klubb10. januar · Udinese–PisaSerie A · 2025-26907.3
Klubb7. januar · Udinese–TorinoSerie A · 2025-26906.2
Klubb3. januar · Udinese–ComoSerie A · 2025-26157.2
Klubb27. desember · Udinese–LazioSerie A · 2025-26906.3
Klubb21. desember · Udinese–FiorentinaSerie A · 2025-26906.51
Klubb14. desember · Udinese–NapoliSerie A · 2025-26906.6
Klubb8. desember · Udinese–GenoaSerie A · 2025-26906.9
Klubb29. november · Udinese–ParmaSerie A · 2025-26907.2
Klubb22. november · Udinese–BolognaSerie A · 2025-26906.9
Klubb9. november · Udinese–AS RomaSerie A · 2025-26906.6
Klubb1. november · Udinese–AtalantaSerie A · 2025-26907.7
Klubb29. oktober · Udinese–JuventusSerie A · 2025-26907.7
Klubb25. oktober · Udinese–LecceSerie A · 2025-26606.7
Klubb20. oktober · Udinese–CremoneseSerie A · 2025-26907.2
Klubb5. oktober · Udinese–CagliariSerie A · 2025-26907.91
Klubb28. september · Udinese–SassuoloSerie A · 2025-26906.7
Klubb20. september · Udinese–AC MilanSerie A · 2025-26906.9
Klubb14. september · Udinese–PisaSerie A · 2025-26907.3
Klubb31. august · Udinese–InterSerie A · 2025-26907.9
Klubb25. august · Udinese–Hellas VeronaSerie A · 2025-26907.2
Klubb25. mai · Udinese–FiorentinaSerie A · 2024-25906.91
Klubb18. mai · Udinese–JuventusSerie A · 2024-25906.2
Klubb11. mai · Udinese–MonzaSerie A · 2024-25907.0
Klubb3. mai · Udinese–CagliariSerie A · 2024-25907.3
Klubb28. april · Udinese–BolognaSerie A · 2024-25907.3
Klubb23. april · Udinese–TorinoSerie A · 2024-25906.9
Klubb11. april · Udinese–AC MilanSerie A · 2024-25907.0
Klubb4. april · Udinese–GenoaSerie A · 2024-25906.9
Klubb30. mars · Udinese–InterSerie A · 2024-25908.71
Klubb15. mars · Udinese–Hellas VeronaSerie A · 2024-25907.7
Klubb10. mars · Udinese–LazioSerie A · 2024-25907.2
Klubb1. mars · Udinese–ParmaSerie A · 2024-25907.9
Klubb21. februar · Udinese–LecceSerie A · 2024-25907.3
Klubb16. februar · Udinese–EmpoliSerie A · 2024-25907.9
Klubb9. februar · Udinese–NapoliSerie A · 2024-25817.2
Klubb1. februar · Udinese–VeneziaSerie A · 2024-25907.61
Klubb20. januar · Udinese–ComoSerie A · 2024-25636.2
Klubb11. januar · Udinese–AtalantaSerie A · 2024-25906.9
Klubb4. januar · Udinese–Hellas VeronaSerie A · 2024-25907.5
Klubb24. oktober · Red Bull Salzburg–InterChampions League · 2023-24906.7
Klubb3. oktober · Red Bull Salzburg–Real SociedadChampions League · 2023-24456.3
Klubb20. september · Red Bull Salzburg–BenficaChampions League · 2023-24186.9
Klubb23. februar · Red Bull Salzburg–AS RomaEuropa League · 2022-23906.9
Klubb16. februar · Red Bull Salzburg–AS RomaEuropa League · 2022-23907.2
Klubb2. november · Red Bull Salzburg–AC MilanChampions League · 2022-23456.5
Klubb11. oktober · Red Bull Salzburg–Dinamo ZagrebChampions League · 2022-23907.3
Klubb5. oktober · Red Bull Salzburg–Dinamo ZagrebChampions League · 2022-23907.5
Klubb6. september · Red Bull Salzburg–AC MilanChampions League · 2022-23426.7
Klubb8. mars · Red Bull Salzburg–Bayern MünchenChampions League · 2021-22455.9
Klubb16. februar · Red Bull Salzburg–Bayern MünchenChampions League · 2021-22907.2
Klubb8. desember · Red Bull Salzburg–SevillaChampions League · 2021-22906.9
Klubb23. november · Red Bull Salzburg–LilleChampions League · 2021-22––
Klubb2. november · Red Bull Salzburg–VfL WolfsburgChampions League · 2021-22136.7
Klubb14. september · Red Bull Salzburg–SevillaChampions League · 2021-22907.3
Klubb25. august · Red Bull Salzburg–BrondbyChampions League · 2021-22906.3
Klubb17. august · Red Bull Salzburg–BrondbyChampions League · 2021-22907.31
Klubb25. februar · Red Bull Salzburg–VillarrealEuropa League · 2020-211–
Klubb18. februar · Red Bull Salzburg–VillarrealEuropa League · 2020-21906.2
Klubb1. desember · Red Bull Salzburg–LokomotivChampions League · 2020-21––
Klubb25. november · Red Bull Salzburg–Bayern MünchenChampions League · 2020-21––
Klubb3. november · Red Bull Salzburg–Bayern MünchenChampions League · 2020-21––
Klubb27. oktober · Red Bull Salzburg–Atletico MadridChampions League · 2020-21––
Klubb21. oktober · Red Bull Salzburg–LokomotivChampions League · 2020-21––
Klubb13. september · Lyon–AmiensLigue 1 · 2019-2086.4
Klubb16. januar · Lyon–ToulouseLigue 1 · 2018-19606.4
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Oumar Solet: statistikk, kamper og karriere | Coro