Portrett av Răzvan Sergiu Sava
Spillerprofil · komplett datakort

Răzvan Sava

Fullt navn: Răzvan Sergiu Sava

KeeperTilgjengelig
Født21. juni 2002 · 24 årNasjonalitetRomaniaHøyde195 cmVekt84 kg
77Kamper
2 239Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Redninger / 90
03,6
2,043
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
02,5
2,041,31
Pasningspresisjon
0100
75 %–
Kampvurdering
510
6,606,99

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Napoli7.9Empoli7.0Lecce7.6Hellas 6.9Inter6.3Pisa6.3AC Mila6.6Sassuol6.5Cagliar6.0Fiorent
  1. Inter6.9 vurdering
    31. aug. 2025 · 90 min
  2. Pisa6.3 vurdering
    14. sep. 2025 · 90 min
  3. AC Milan6.3 vurdering
    20. sep. 2025 · 90 min
  4. Sassuolo6.6 vurdering
    28. sep. 2025 · 90 min
  5. Cagliari6.5 vurdering
    5. okt. 2025 · 90 min
  6. Fiorentina6.0 vurdering
    21. des. 2025 · 79 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,00MINUTTER1802023-241 4402024-256192025-26
  1. 2023-240,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,00 målpoeng / 90
    1 440 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2025-260,00 målpoeng / 90
    619 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-242 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2516 kamper · 1 440 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-267 kamper · 619 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Udinese logoSerie AKlubb · Udinese · 2025-266.60
Kamper
7
Minutter
619
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
75
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 7 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie AUdinese
    619 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Serie AUdinese
2,04

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Serie AUdinese
2,04

Pasningspresisjon

Serie AUdinese
75 %

Kampvurdering

Serie AUdinese
6,60

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Udinese · Goalkeeper · nr. 90

Spilletid

Draktnummer
90
Kamper
7
Fra start
6
Minutter
619
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
28
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
172
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Dueller
1
Redninger
14
Baklengsmål
14

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 16 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AUdinese
    1 080 min · 75 %
  • UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
    360 min · 25 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Serie AUdinese
3,17
UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
2,5

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Serie AUdinese
1,33
UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
1,25

Pasningspresisjon

Serie AUdinese
–
UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Kampvurdering

Serie AUdinese
7,07
UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
6,75

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Udinese · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 080
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
19
Kaptein
Nei
Vurdering
7,07

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
366
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
3
Vunne dueller
1
Redninger
38
Baklengsmål
16

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
106
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Redninger
10
Baklengsmål
5

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie ATorino
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Serie ATorino
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Serie ATorino
–

Pasningspresisjon

Serie ATorino
–

Kampvurdering

Serie ATorino
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Torino · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie ATorino
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Serie ATorino
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Serie ATorino
–

Pasningspresisjon

Serie ATorino
–

Kampvurdering

Serie ATorino
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Torino · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie ALecce
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Serie ALecce
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Serie ALecce
–

Pasningspresisjon

Serie ALecce
–

Kampvurdering

Serie ALecce
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Lecce · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
11
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →CFR 1907 Cluj → Udinesefre 23. august 2024€ 2.5M
  2. →Torino → CFR 1907 Clujfre 28. januar 2022Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

71 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
22. oktober · Universitatea Craiova–Inter Club d'EscaldesConference League · 2026-27––
15. oktober · Universitatea Craiova–GetafeConference League · 2026-27––
24. mai · Udinese–NapoliSerie A · 2025-26––
17. mai · Udinese–CremoneseSerie A · 2025-26––
9. mai · Udinese–CagliariSerie A · 2025-26––
2. mai · Udinese–TorinoSerie A · 2025-26––
27. april · Udinese–LazioSerie A · 2025-26––
18. april · Udinese–ParmaSerie A · 2025-26––
11. april · Udinese–AC MilanSerie A · 2025-26––
6. april · Udinese–ComoSerie A · 2025-26––
20. mars · Udinese–GenoaSerie A · 2025-26––
14. mars · Udinese–JuventusSerie A · 2025-26––
7. mars · Udinese–AtalantaSerie A · 2025-26––
2. mars · Udinese–FiorentinaSerie A · 2025-26––
8. februar · Udinese–LecceSerie A · 2025-26––
17. januar · Udinese–InterSerie A · 2025-26––
10. januar · Udinese–PisaSerie A · 2025-26––
7. januar · Udinese–TorinoSerie A · 2025-26––
3. januar · Udinese–ComoSerie A · 2025-26––
27. desember · Udinese–LazioSerie A · 2025-26––
21. desember · Udinese–FiorentinaSerie A · 2025-26796.0
14. desember · Udinese–NapoliSerie A · 2025-26––
8. desember · Udinese–GenoaSerie A · 2025-26––
29. november · Udinese–ParmaSerie A · 2025-26––
22. november · Udinese–BolognaSerie A · 2025-26––
9. november · Udinese–AS RomaSerie A · 2025-26––
1. november · Udinese–AtalantaSerie A · 2025-26––
29. oktober · Udinese–JuventusSerie A · 2025-26––
25. oktober · Udinese–LecceSerie A · 2025-26––
20. oktober · Udinese–CremoneseSerie A · 2025-26––
5. oktober · Udinese–CagliariSerie A · 2025-26906.5
28. september · Udinese–SassuoloSerie A · 2025-26906.6
20. september · Udinese–AC MilanSerie A · 2025-26906.3
14. september · Udinese–PisaSerie A · 2025-26906.3
31. august · Udinese–InterSerie A · 2025-26906.9
25. august · Udinese–Hellas VeronaSerie A · 2025-26907.6
25. mai · Udinese–FiorentinaSerie A · 2024-25––
18. mai · Udinese–JuventusSerie A · 2024-25––
11. mai · Udinese–MonzaSerie A · 2024-25––
3. mai · Udinese–CagliariSerie A · 2024-25––
28. april · Udinese–BolognaSerie A · 2024-25––
23. april · Udinese–TorinoSerie A · 2024-25––
11. april · Udinese–AC MilanSerie A · 2024-25––
21. februar · Udinese–LecceSerie A · 2024-25907.0
16. februar · Udinese–EmpoliSerie A · 2024-25907.9
9. februar · Udinese–NapoliSerie A · 2024-25907.0
1. februar · Udinese–VeneziaSerie A · 2024-25906.2
26. januar · Udinese–AS RomaSerie A · 2024-25907.9
20. januar · Udinese–ComoSerie A · 2024-25906.6
11. januar · Udinese–AtalantaSerie A · 2024-25906.9
4. januar · Udinese–Hellas VeronaSerie A · 2024-25907.6
29. desember · Udinese–TorinoSerie A · 2024-25906.9
23. desember · Udinese–FiorentinaSerie A · 2024-25907.2
14. desember · Udinese–NapoliSerie A · 2024-25906.2
9. desember · Udinese–MonzaSerie A · 2024-25906.9
1. desember · Udinese–GenoaSerie A · 2024-25––
25. november · Udinese–EmpoliSerie A · 2024-25––
10. november · Udinese–AtalantaSerie A · 2024-25––
2. november · Udinese–JuventusSerie A · 2024-25––
30. oktober · Udinese–VeneziaSerie A · 2024-25––
25. oktober · Udinese–CagliariSerie A · 2024-25––
19. oktober · Udinese–AC MilanSerie A · 2024-25––
5. oktober · Udinese–LecceSerie A · 2024-25––
28. september · Udinese–InterSerie A · 2024-25––
22. september · Udinese–AS RomaSerie A · 2024-25––
16. september · Udinese–ParmaSerie A · 2024-25––
1. september · Udinese–ComoSerie A · 2024-25––
15. mai · Torino–SpeziaSerie A · 2020-21––
12. mai · Torino–AC MilanSerie A · 2020-21––
9. mai · Torino–Hellas VeronaSerie A · 2020-21––
10. april · Torino–UdineseSerie A · 2020-21––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Răzvan Sava: statistikk, kamper og karriere | Coro