Portrett av Marc Gual Huguet
Spillerprofil · komplett datakort

Marc Gual

Fullt navn: Marc Gual Huguet

MidtbaneTilgjengelig
Født13. mars 1996 · 30 årNasjonalitetSpaniaHøyde184 cmVekt73 kg
26Kamper
1 714Minutter
6Mål
4Målgivende
0,53Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01,2
0,750,93
Pasningspresisjon
0100
76,9 %–
Taklinger / 90
01,9
1,510,7
Vellykkede driblinger
0100
–62,5 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2TSC Bac8.3Dinamo 7.0Omonia 7.3FC Luga7.2Djurgar6.7Molde7.5Molde7.2Levski 6.9Riga6.0Panathi
  1. Djurgardens IF7.2 vurdering
    19. des. 2024 · 90 min
  2. Molde6.7 vurdering
    6. mars 2025 · 90 min
  3. Molde7.5 vurdering
    13. mars 2025 · 120 min
  4. Levski Sofia7.2 vurdering
    11. aug. 2026 · 84 min
  5. Riga6.9 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  6. Panathinaikos6.0 vurdering
    22. okt. 2026 · 65 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,510,580,38MINUTTER7022023-247732024-252392026-27
  1. 2023-240,51 målpoeng / 90
    702 min · 2 mål · 2 målgivende
  2. 2024-250,58 målpoeng / 90
    773 min · 3 mål · 2 målgivende
  3. 2026-270,38 målpoeng / 90
    239 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2413 kamper · 702 min · 2 mål · 2 målgivende · 0,51/90
  • 2024-2510 kamper · 773 min · 3 mål · 2 målgivende · 0,58/90
  • 2026-273 kamper · 239 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,38/90
Landslagskarriere

Spania

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Kairat Almaty logoConference LeagueKlubb · Kairat Almaty · 2026-276.52
Kamper
2
Minutter
155
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
76.19047619047619
Kairat Almaty logoChampions LeagueKlubb · Kairat Almaty · 2026-277.20
Kamper
1
Minutter
84
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
78.26086956521739
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 3 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Conference LeagueKairat Almaty
    155 min · 64,9 %Lite datagrunnlag
  • Champions LeagueKairat Almaty
    84 min · 35,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Conference LeagueKairat Almaty
0,58
Champions LeagueKairat Almaty
–

Nøkkelpasninger / 90

Conference LeagueKairat Almaty
–
Champions LeagueKairat Almaty
2,14

Pasningspresisjon

Conference LeagueKairat Almaty
76,2 %
Champions LeagueKairat Almaty
78,3 %

Taklinger / 90

Conference LeagueKairat Almaty
0,58
Champions LeagueKairat Almaty
3,21

Vunne dueller

Conference LeagueKairat Almaty
–
Champions LeagueKairat Almaty
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Kairat Almaty · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
155
Kaptein
Nei
Vurdering
6,52

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
7
Skudd på mål
2
Pasninger
42
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76,2 %
Taklinger
1
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Kairat Almaty · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
84
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Skudd
3
Pasninger
46
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78,3 %
Taklinger
3
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 10 kamper · 3 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
    773 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
0,58

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
0,93

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
0,7

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
43,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Legia Warszawa · Attacker

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
773
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
3
Målgivende
2
Skudd
18
Skudd på mål
11
Pasninger
191
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
24
Vellykkede driblinger
15
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
88
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
11
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-241 turnering · 13 kamper · 2 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
    702 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
0,51

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
0,38

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
0,9

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
34,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Legia Warszawa · Attacker

Spilletid

Kamper
13
Fra start
10
Minutter
702
Innbytter
3
Byttet ut
10
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
2
Målgivende
2
Skudd
15
Skudd på mål
10
Pasninger
121
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
75
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSevilla
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSevilla
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSevilla
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSevilla
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSevilla
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSevilla
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sevilla · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Rio Ave → Kairat Almatytor 11. juni 2026Fri overgang
  2. →Legia Warszawa → Rio Avelør 9. august 2025Permanent overgang
  3. →Legia Warszawa → Rio Avetor 7. august 2025Permanent overgang
  4. →Dnipro-1 → Legia Warszawator 15. juni 2023Fri overgang
  5. →Dnipro-1 → Jagielloniaons 23. mars 2022Lån
  6. →Alcorcon → Dnipro-1tor 13. januar 2022Fri overgang
  7. →Sevilla → Alcorcontir 1. september 2020Ikke oppgitt
  8. →Sevilla → Gironaman 1. juli 2019Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

24 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb22. oktober · Kairat Almaty–PanathinaikosConference League · 2026-27656.0
Klubb15. oktober · Kairat Almaty–RigaConference League · 2026-27906.91
Klubb11. august · Kairat Almaty–Levski SofiaChampions League · 2026-27847.2
Klubb13. mars · Legia Warszawa–MoldeConference League · 2024-251207.51
Klubb6. mars · Legia Warszawa–MoldeConference League · 2024-25906.7
Klubb19. desember · Legia Warszawa–Djurgardens IFConference League · 2024-25907.2
Klubb12. desember · Legia Warszawa–FC LuganoConference League · 2024-25907.3
Klubb28. november · Legia Warszawa–Omonia NicosiaConference League · 2024-25857.01
Klubb7. november · Legia Warszawa–Dinamo MinskConference League · 2024-25608.321
Klubb24. oktober · Legia Warszawa–TSC Backa TopolaConference League · 2024-25697.2
Klubb3. oktober · Legia Warszawa–Real BetisConference League · 2024-25126.9
Klubb15. august · Legia Warszawa–BrondbyConference League · 2024-25766.7
Klubb8. august · Legia Warszawa–BrondbyConference League · 2024-25816.7
Klubb22. februar · Legia Warszawa–MoldeConference League · 2023-24706.2
Klubb14. desember · Legia Warszawa–AZ AlkmaarConference League · 2023-24686.6
Klubb30. november · Legia Warszawa–Aston VillaConference League · 2023-24556.3
Klubb9. november · Legia Warszawa–ZrinjskiConference League · 2023-24106.3
Klubb26. oktober · Legia Warszawa–ZrinjskiConference League · 2023-24266.6
Klubb5. oktober · Legia Warszawa–AZ AlkmaarConference League · 2023-24626.7
Klubb21. september · Legia Warszawa–Aston VillaConference League · 2023-24666.51
Klubb31. august · Legia Warszawa–FC MidtjyllandConference League · 2023-24616.7
Klubb24. august · Legia Warszawa–FC MidtjyllandConference League · 2023-24697.31
Klubb17. august · Legia Warszawa–Austria ViennaConference League · 2023-24628.011
Klubb10. august · Legia Warszawa–Austria ViennaConference League · 2023-24607.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Marc Gual: statistikk, kamper og karriere | Coro