Portrett av Sergiu Cătălin Hanca
Spillerprofil · komplett datakort

Sergiu Hanca

Fullt navn: Sergiu Cătălin Hanca

MidtbaneTilgjengelig
Født4. april 1992 · 34 årNasjonalitetRomaniaHøyde182 cmVekt80 kg
13Kamper
800Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2022-23
Nøkkelpasninger / 90
03,4
2,81–
Pasningspresisjon
0100
88,2 %60 %
Taklinger / 90
01,7
1,41–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Polen6.7Montene6.2Bosnia-7.5CFR 190
  1. Polen6.6 vurdering
    10. juni 2017 · 11 min
  2. Montenegro6.7 vurdering
    4. sep. 2017 · 9 min
  3. Bosnia-Hercegovina6.2 vurdering
    7. juni 2022 · 9 min
  4. CFR 1907 Cluj7.5 vurdering
    31. okt. 2026 · 64 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,00MINUTTER1452017-182020181852019-20902020-212962022-23642026
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    145 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20180,00 målpoeng / 90
    20 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2019-200,00 målpoeng / 90
    185 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2020-210,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2022-230,00 målpoeng / 90
    296 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 20260,00 målpoeng / 90
    64 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-182 kamper · 145 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20182 kamper · 20 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-202 kamper · 185 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-211 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-235 kamper · 296 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20261 kamper · 64 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Petrolul Ploiesti logoLiga IKlubb · Petrolul Ploiesti · 20267.50
Kamper
1
Minutter
64
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
88.23529411764706
Flagg: RomaniaNations LeagueLandslag · Romania · 2022-236.20
Kamper
1
Minutter
9
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
60
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Liga I.

Registrert spilletid

  • Liga IPetrolul Ploiesti
    64 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Liga IPetrolul Ploiesti
0

Nøkkelpasninger / 90

Liga IPetrolul Ploiesti
2,81

Pasningspresisjon

Liga IPetrolul Ploiesti
88,2 %

Taklinger / 90

Liga IPetrolul Ploiesti
1,41

Vunne dueller

Liga IPetrolul Ploiesti
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Liga I
  • Klubb · Petrolul Ploiesti · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
64
Kaptein
Nei
Vurdering
7,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd på mål
0
Pasninger
51
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,2 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 5 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
    287 min · 97 %
  • UEFA Nations LeagueRomania
    9 min · 3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
–
UEFA Nations LeagueRomania
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
–
UEFA Nations LeagueRomania
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
–
UEFA Nations LeagueRomania
60 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
–
UEFA Nations LeagueRomania
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
–
UEFA Nations LeagueRomania
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Universitatea Craiova · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
287
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Romania · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Pasninger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueCracovia Krakow
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueCracovia Krakow
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueCracovia Krakow
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueCracovia Krakow
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueCracovia Krakow
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueCracovia Krakow
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Cracovia Krakow · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipRomania
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeRomania
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipRomania
–
World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipRomania
–
World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipRomania
–
World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Taklinger / 90

Euro ChampionshipRomania
–
World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipRomania
–
World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Romania · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Romania · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueCracovia Krakow
    185 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueCracovia Krakow
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueCracovia Krakow
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueCracovia Krakow
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueCracovia Krakow
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueCracovia Krakow
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Cracovia Krakow · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
185
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeRomania
    20 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
4,5

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeRomania
68 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeRomania
75 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Romania · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
20
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
9
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68 %
Brudd
0
Dueller
4
Vunne dueller
3

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueDinamo Bucuresti
    145 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Bucuresti
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Bucuresti
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueDinamo Bucuresti
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Bucuresti
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueDinamo Bucuresti
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dinamo Bucuresti · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
145
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Universitatea Craiova → Petrolul Ploiestilør 1. juli 2023Fri overgang
  2. →Cracovia Krakow → Universitatea Craiovalør 30. juli 2022Ikke oppgitt
  3. →Dinamo Bucuresti → Cracovia Krakowfre 11. januar 2019Ikke oppgitt
  4. →ASA Targu Mures → Dinamo Bucurestitor 7. januar 2016Ikke oppgitt
  5. →Bihor Oradea → ASA Targu Muresons 15. august 2012Fri overgang
  6. →Ukjent → Bihor Oradeatir 1. mai 2012Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

6 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Petrolul Ploiesti–CFR 1907 ClujLiga I · 2026647.5
Landslag7. juni · Romania–Bosnia-HercegovinaNations League · 2022-2396.2
Landslag11. oktober · Romania–NorgeNations League · 2020-21––
Landslag8. oktober · Romania–IslandEuropamesterskapet · 2020––
Landslag4. september · Romania–MontenegroVM-kvalifisering Europa · 201896.7
Landslag10. juni · Romania–PolenVM-kvalifisering Europa · 2018116.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Sergiu Hanca: statistikk, kamper og karriere | Coro