Portrett av Tomáš Suslov
Spillerprofil · komplett datakort

Tomáš Suslov

MidtbaneTilgjengelig
Født7. juni 2002 · 24 årNasjonalitetSlovakiaHøyde173 cmVekt72 kg
40Kamper
2 051Minutter
3Mål
4Målgivende
0,31Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01,6
1,271
Pasningspresisjon
0100
86,5 %75,9 %
Taklinger / 90
02
0,761,63

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Azerbai6.9Sverige6.7Estonia7.9Sloveni7.2Sloveni6.6Kosovo7.4Moldova6.0Kazakhs7.2Faroe I8.2Moldova
  1. Slovenia7.2 vurdering
    23. mars 2025 · 120 min
  2. Kosovo6.6 vurdering
    26. mars 2026 · 46 min
  3. Moldova7.4 vurdering
    26. sep. 2026 · 90 min
  4. Kazakhstan6.0 vurdering
    29. sep. 2026 · 91 min
  5. Faroe Islands7.2 vurdering
    2. okt. 2026 · 90 min
  6. Moldova8.2 vurdering
    6. okt. 2026 · 82 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 901,190,180,000,130,51MINUTTER2262020499202325020247172024-253532026-27
  1. 20201,19 målpoeng / 90
    226 min · 0 mål · 3 målgivende
  2. 20230,18 målpoeng / 90
    499 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 20240,00 målpoeng / 90
    250 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,13 målpoeng / 90
    717 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,51 målpoeng / 90
    353 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20207 kamper · 226 min · 0 mål · 3 målgivende · 1,19/90
  • 20239 kamper · 499 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,18/90
  • 20247 kamper · 250 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-258 kamper · 717 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,13/90
  • 2026-274 kamper · 353 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,51/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: SlovakiaNations LeagueLandslag · Slovakia · 2026-277.17
Kamper
4
Minutter
353
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
86.45161290322581
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 4 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    353 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
0,51

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
1,27

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
86,5 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
0,76

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · M

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
353
Kaptein
Nei
Vurdering
7,17

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
2
Pasninger
155
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
11

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,5 %
Taklinger
3
Vunne dueller
25

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2024-251 turnering · 8 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    717 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
0,13

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
1

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
75,9 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
1,63

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · M

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
717
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
14
Skudd på mål
7
Pasninger
170
Nøkkelpasninger
8
Vellykkede driblinger
12

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75,9 %
Taklinger
13
Vunne dueller
46

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
20243 turneringer · 7 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipSlovakia
    122 min · 48,8 %Lite datagrunnlag
  • PrivatlandskamperSlovakia
    82 min · 32,8 %Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    46 min · 18,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipSlovakia
0
PrivatlandskamperSlovakia
–
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipSlovakia
2,21
PrivatlandskamperSlovakia
2,2
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,96

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipSlovakia
–
PrivatlandskamperSlovakia
68 %
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
55 %

Taklinger / 90

Euro ChampionshipSlovakia
2,95
PrivatlandskamperSlovakia
4,39
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipSlovakia
43,5 %
PrivatlandskamperSlovakia
–
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
70 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Midfielder · nr. 7

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
4
Fra start
0
Minutter
122
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
39
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
23
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovakia · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
82
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
25
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68 %
Taklinger
4
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Midfielder · nr. 7

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
1
Fra start
0
Minutter
46
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
18
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
55 %
Dueller
10
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 9 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovakia
    499 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
1,44

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
1,44

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSlovakia
43,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
4
Minutter
499
Innbytter
5
Byttet ut
2
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Mål
1
Skudd
11
Skudd på mål
1
Pasninger
119
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
26
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
2
Dueller
83
Vunne dueller
36
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
17
Frispark begått
12
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    202 min · 89,4 %
  • Euro ChampionshipSlovakia
    24 min · 10,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,34
Euro ChampionshipSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
3,56
Euro ChampionshipSlovakia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,78
Euro ChampionshipSlovakia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
61,8 %
Euro ChampionshipSlovakia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
2
Minutter
202
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Målgivende
3
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
77
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
18
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Dueller
34
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
24
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Groningen → Hellas Veronaons 31. januar 2024€ 1M
  2. →Groningen → Hellas Veronafre 1. september 2023Lån
Kamplogg

Siste kamper – landslag

24 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
6. oktober · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-27828.21
2. oktober · Slovakia–Faroe IslandsNations League · 2026-27907.2
29. september · Slovakia–KazakhstanNations League · 2026-27916.0
26. september · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-27907.41
26. mars · Slovakia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024466.6
23. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-251207.2
20. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-25907.9
19. november · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25776.7
16. november · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25906.9
14. oktober · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25907.0
11. oktober · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25896.5
8. september · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25716.6
5. september · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25908.01
30. juni · Slovakia–EnglandEuropamesterskapet · 2024596.2
26. juni · Slovakia–RomaniaEuropamesterskapet · 2024206.5
21. juni · Slovakia–UkrainaEuropamesterskapet · 2024236.6
17. juni · Slovakia–BelgiaEuropamesterskapet · 2024206.7
9. juni · Slovakia–WalesPrivatlandskamper · 2024197.0
23. mars · Slovakia–ØsterrikePrivatlandskamper · 2024637.2
19. november · Slovakia–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 2023856.7
16. november · Slovakia–IslandEM-kvalifisering · 2023256.5
16. oktober · Slovakia–LuxembourgEM-kvalifisering · 2023906.9
13. oktober · Slovakia–PortugalEM-kvalifisering · 2023456.9
8. september · Slovakia–PortugalEM-kvalifisering · 2023276.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.