Portrett av Martin Koscelník
Spillerprofil · komplett datakort

Martin Koscelník

ForsvarTilgjengelig
Født2. mars 1995 · 31 årNasjonalitetSlovakiaHøyde180 cmVekt74 kg
28Kamper
1 624Minutter
1Mål
1Målgivende
0,11Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023-24Lite datagrunnlagForrige sesong 2022-23
Taklinger / 90
02,7
–2,22
Brudd / 90
04,4
–3,61
Blokkeringer / 90
01
–0,28
Vunne dueller
0100
–47,2 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Sloveni6.9Kroatia8.2Cyprus6.7Kroatia6.9Malta7.3Lechia 6.7Lechia 6.3Neftchi7.2Neftchi6.2FC Vadu
  1. Malta6.9 vurdering
    14. nov. 2021 · 77 min
  2. Lechia Gdansk7.3 vurdering
    21. juli 2022 · 61 min
  3. Lechia Gdansk6.7 vurdering
    28. juli 2022 · 11 min
  4. Neftchi Baku6.3 vurdering
    4. aug. 2022 · 90 min
  5. Neftchi Baku7.2 vurdering
    11. aug. 2022 · 120 min
  6. FC Vaduz6.2 vurdering
    18. aug. 2022 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,180,110,00MINUTTER49020208102020-213242022-23
  1. 20200,18 målpoeng / 90
    490 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,11 målpoeng / 90
    810 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    324 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20209 kamper · 490 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,18/90
  • 2020-219 kamper · 810 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,11/90
  • 2022-235 kamper · 324 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Rapid Vienna logoConference LeagueKlubb · Rapid Vienna · 2023-24–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: SlovakiaVM-kvalifisering EuropaLandslag · Slovakia · 20206.96
Kamper
7
Minutter
389
Mål
1
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: SlovakiaEuro ChampionshipLandslag · Slovakia · 20206.25
Kamper
2
Minutter
101
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2023-241 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rapid Vienna · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
    324 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
2,22

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
3,61

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0,28

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
47,2 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rapid Vienna · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
324
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
140
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
1
Brudd
13
Dueller
53
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 9 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSlovan Liberec
    810 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlovan Liberec
1

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSlovan Liberec
1,11

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSlovan Liberec
0,22

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlovan Liberec
50,8 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlovan Liberec
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slovan Liberec · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
810
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
2
Pasninger
103
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
2
Brudd
10
Dueller
65
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
18
Frispark begått
8
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 9 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    389 min · 79,4 %
  • Euro ChampionshipSlovakia
    101 min · 20,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,85
Euro ChampionshipSlovakia
0,89

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,85
Euro ChampionshipSlovakia
0,89

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,23
Euro ChampionshipSlovakia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
56,3 %
Euro ChampionshipSlovakia
31,6 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
4
Minutter
389
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,96

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
177
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
1
Brudd
8
Dueller
48
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
101
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
35
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
19
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →NAC Breda → Slováckoons 29. januar 2025Fri overgang
  2. →Rapid Vienna → NAC Bredatir 29. august 2023Fri overgang
  3. →Slovan Liberec → Rapid Viennafre 1. juli 2022Fri overgang
  4. →Zemplín Michalovce → Slovan Liberecsøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

28 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb24. august · Rapid Vienna–FiorentinaConference League · 2023-24––
Klubb17. august · Rapid Vienna–Debreceni VSCConference League · 2023-24––
Klubb10. august · Rapid Vienna–Debreceni VSCConference League · 2023-24––
Klubb25. august · Rapid Vienna–FC VaduzConference League · 2022-23––
Klubb18. august · Rapid Vienna–FC VaduzConference League · 2022-23456.2
Klubb11. august · Rapid Vienna–Neftchi BakuConference League · 2022-231207.2
Klubb4. august · Rapid Vienna–Neftchi BakuConference League · 2022-23906.3
Klubb28. juli · Rapid Vienna–Lechia GdanskConference League · 2022-23116.7
Klubb21. juli · Rapid Vienna–Lechia GdanskConference League · 2022-23617.3
Landslag14. november · Slovakia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020776.9
Landslag11. november · Slovakia–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag11. oktober · Slovakia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020186.7
Landslag8. oktober · Slovakia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag7. september · Slovakia–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020908.21
Landslag4. september · Slovakia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020106.9
Landslag1. september · Slovakia–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2020146.7
Landslag23. juni · Slovakia–SpaniaEuropamesterskapet · 2020––
Landslag18. juni · Slovakia–SverigeEuropamesterskapet · 2020966.3
Landslag14. juni · Slovakia–PolenEuropamesterskapet · 2020166.3
Landslag30. mars · Slovakia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020906.2
Landslag27. mars · Slovakia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020906.9
Klubb10. desember · Slovan Liberec–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2020-21907.2
Klubb3. desember · Slovan Liberec–GentEuropa League · 2020-21906.3
Klubb26. november · Slovan Liberec–1899 HoffenheimEuropa League · 2020-21906.5
Klubb5. november · Slovan Liberec–1899 HoffenheimEuropa League · 2020-21906.2
Klubb29. oktober · Slovan Liberec–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2020-21905.9
Klubb22. oktober · Slovan Liberec–GentEuropa League · 2020-21907.21
Landslag8. oktober · Slovakia–Rep. Of IrelandEuropamesterskapet · 2020––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Martin Koscelník: statistikk, kamper og karriere | Coro