Portrett av Nikolai Muscat
Spillerprofil · komplett datakort

Nikolai Muscat

MidtbaneTilgjengelig
Født13. juli 1996 · 30 årNasjonalitetMaltaHøyde174 cmVektIkke oppgitt
23Kamper
1 543Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2023
Nøkkelpasninger / 90
01,2
–0,93
Pasningspresisjon
0100
60 %–
Taklinger / 90
02,7
–2,18

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Norge6.3Russlan6.9Wolfsbe7.0Wolfsbe6.6Italy6.5England6.7Ukraina6.6Italy6.5Ukraina6.3Moldova
  1. Italy6.6 vurdering
    26. mars 2023 · 76 min
  2. England6.5 vurdering
    16. juni 2023 · 30 min
  3. Ukraina6.7 vurdering
    19. juni 2023 · 90 min
  4. Italy6.6 vurdering
    14. okt. 2023 · 24 min
  5. Ukraina6.5 vurdering
    17. okt. 2023 · 69 min
  6. Moldova6.3 vurdering
    7. sep. 2024 · 8 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,000,00MINUTTER1092018-193532019-202420202102021-225502022-23289202382024-25
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    353 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20200,00 målpoeng / 90
    24 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    210 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    550 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20230,00 målpoeng / 90
    289 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,00 målpoeng / 90
    8 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-193 kamper · 109 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-204 kamper · 353 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20202 kamper · 24 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-222 kamper · 210 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-236 kamper · 550 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20235 kamper · 289 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-251 kamper · 8 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: MaltaNations LeagueLandslag · Malta · 2024-256.30
Kamper
1
Minutter
8
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
60
Marsaxlokk logoConference LeagueKlubb · Marsaxlokk · 2024-25–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-252 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Nations LeagueMalta
    8 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueMarsaxlokk
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueMalta
–
UEFA Europa Conference LeagueMarsaxlokk
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueMalta
–
UEFA Europa Conference LeagueMarsaxlokk
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueMalta
60 %
UEFA Europa Conference LeagueMarsaxlokk
–

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueMalta
–
UEFA Europa Conference LeagueMarsaxlokk
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueMalta
–
UEFA Europa Conference LeagueMarsaxlokk
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Malta · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Marsaxlokk · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

20231 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationMalta
    289 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationMalta
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationMalta
0,93

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationMalta
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationMalta
2,18

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationMalta
43,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Malta · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
289
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,54

Angrep

Mål
0
Pasninger
83
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
5
Dueller
23
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueGzira United
    550 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueGzira United
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueGzira United
0,16

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueGzira United
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueGzira United
1,15

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueGzira United
70,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Gzira United · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
550
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Pasninger
42
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
2
Dueller
17
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueGzira United
    210 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueGzira United
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueGzira United
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueGzira United
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueGzira United
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueGzira United
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Gzira United · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipMalta
    20 min · 83,3 %Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeMalta
    4 min · 16,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipMalta
–
World Cup - Qualification EuropeMalta
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipMalta
0
World Cup - Qualification EuropeMalta
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipMalta
100 %
World Cup - Qualification EuropeMalta
–

Taklinger / 90

Euro ChampionshipMalta
–
World Cup - Qualification EuropeMalta
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipMalta
–
World Cup - Qualification EuropeMalta
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Malta · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
20
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
4
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Blokkeringer
0
Brudd
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Malta · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
4
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGzira United
    353 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGzira United
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGzira United
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGzira United
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGzira United
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGzira United
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Gzira United · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
353
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGzira United
    109 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGzira United
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGzira United
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGzira United
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGzira United
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGzira United
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Gzira United · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
109
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →Gzira United → Marsaxlokkfre 30. juni 2023Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

18 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag19. november · Malta–AndorraNations League · 2024-25––
Landslag13. oktober · Malta–MoldovaNations League · 2024-25––
Landslag10. september · Malta–AndorraNations League · 2024-25––
Landslag7. september · Malta–MoldovaNations League · 2024-2586.3
Landslag17. november · Malta–EnglandEM-kvalifisering · 2023––
Landslag17. oktober · Malta–UkrainaEM-kvalifisering · 2023696.5
Landslag14. oktober · Malta–ItalyEM-kvalifisering · 2023246.6
Landslag19. juni · Malta–UkrainaEM-kvalifisering · 2023906.7
Landslag16. juni · Malta–EnglandEM-kvalifisering · 2023306.5
Landslag26. mars · Malta–ItalyEM-kvalifisering · 2023766.6
Landslag23. mars · Malta–FYR MacedoniaEM-kvalifisering · 2023––
Klubb9. august · Gzira United–Wolfsberger ACConference League · 2022-23707.0
Klubb3. august · Gzira United–Wolfsberger ACConference League · 2022-23906.9
Landslag11. oktober · Malta–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag7. september · Malta–RusslandVM-kvalifisering Europa · 202086.3
Landslag1. september · Malta–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag30. mars · Malta–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag18. november · Malta–NorgeEuropamesterskapet · 2020206.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.