Portrett av Ionuţ Nedelcearu
Spillerprofil · komplett datakort

Ionuţ Nedelcearu

ForsvarTilgjengelig
Født25. april 1996 · 30 årNasjonalitetRomaniaHøyde190 cmVekt80 kg
30Kamper
2 276Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024Lite datagrunnlagForrige sesong 2023Lite datagrunnlag
Brudd / 90
04,8
–4

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Zorya L6.2SC Brag6.7Leicest7.2Island6.9Liechte7.2FYR Mac7.5Armenia6.6Island6.3Bosnia-6.6Sveits
  1. Liechtenstein6.9 vurdering
    5. sep. 2021 · 79 min
  2. FYR Macedonia7.2 vurdering
    8. sep. 2021 · 90 min
  3. Armenia7.5 vurdering
    11. okt. 2021 · 90 min
  4. Island6.6 vurdering
    11. nov. 2021 · 90 min
  5. Bosnia-Hercegovina6.3 vurdering
    26. sep. 2022 · 10 min
  6. Sveits6.6 vurdering
    19. juni 2023 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,00MINUTTER1802017-185322018-1992420205402020-21902023
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,00 målpoeng / 90
    532 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20200,00 målpoeng / 90
    924 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2020-210,00 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20230,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-182 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-196 kamper · 532 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202011 kamper · 924 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-216 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-231 kamper · 10 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20231 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Flagg: RomaniaEuro ChampionshipLandslag · Romania · 2024–
Kamper
0
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Flagg: RomaniaVM-kvalifisering EuropaLandslag · Romania · 2024–
Kamper
0
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
AEK Athens FC logoEuropa LeagueKlubb · AEK Athens FC · 2020-216.53
Kamper
6
Minutter
540
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20242 turneringer · 0 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipRomania
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeRomania
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro ChampionshipRomania
–
World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Brudd / 90

Euro ChampionshipRomania
–
World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipRomania
–
World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipRomania
–
World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipRomania
–
World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Romania · Defender · nr. 5

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
5
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Romania · Defender · nr. 5

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
5
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationRomania
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationRomania
–

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationRomania
4

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationRomania
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationRomania
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationRomania
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Romania · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
30
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
4
Dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueRomania
    10 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueRomania
–

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueRomania
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueRomania
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueRomania
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueRomania
83,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Romania · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
10
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Pasninger
6

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,3 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAEK Athens FC
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueAEK Athens FC
1

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueAEK Athens FC
2,33

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueAEK Athens FC
0,83

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueAEK Athens FC
51,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueAEK Athens FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · AEK Athens FC · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
255
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
5
Brudd
14
Dueller
29
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipRomania
    485 min · 52,5 %
  • World Cup - Qualification EuropeRomania
    439 min · 47,5 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro ChampionshipRomania
0,56
World Cup - Qualification EuropeRomania
0,62

Brudd / 90

Euro ChampionshipRomania
2,04
World Cup - Qualification EuropeRomania
1,03

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipRomania
1,3
World Cup - Qualification EuropeRomania
0,21

Vunne dueller

Euro ChampionshipRomania
100 %
World Cup - Qualification EuropeRomania
59,3 %

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipRomania
84 %
World Cup - Qualification EuropeRomania
42 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Romania · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
485
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
184
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
3
Blokkeringer
7
Brudd
11
Dueller
4
Vunne dueller
4

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Romania · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
439
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
239
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %
Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
27
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC UFA
    532 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC UFA
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC UFA
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC UFA
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC UFA
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC UFA
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC UFA · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
532
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueDinamo Bucuresti
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Bucuresti
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Bucuresti
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Bucuresti
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueDinamo Bucuresti
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueDinamo Bucuresti
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dinamo Bucuresti · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Palermo → Akronfre 7. februar 2025Permanent overgang
  2. →Crotone → Palermoons 27. juli 2022Fri overgang
  3. →AEK Athens FC → Crotonelør 17. juli 2021€ 1.3M
  4. →FC UFA → AEK Athens FCman 5. oktober 2020€ 550K
  5. →Dinamo Bucuresti → FC UFAtor 15. februar 2018€ 700K
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

30 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag10. juni · Romania–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag2. juli · Romania–NederlandEuropamesterskapet · 2024––
Landslag26. juni · Romania–SlovakiaEuropamesterskapet · 2024––
Landslag22. juni · Romania–BelgiaEuropamesterskapet · 2024––
Landslag17. juni · Romania–UkrainaEuropamesterskapet · 2024––
Landslag19. juni · Romania–SveitsEM-kvalifisering · 2023906.6
Landslag16. juni · Romania–KosovoEM-kvalifisering · 2023––
Landslag25. mars · Romania–AndorraEM-kvalifisering · 2023––
Landslag26. september · Romania–Bosnia-HercegovinaNations League · 2022-23106.3
Landslag14. november · Romania–LiechtensteinVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag11. november · Romania–IslandVM-kvalifisering Europa · 2020906.6
Landslag11. oktober · Romania–ArmeniaVM-kvalifisering Europa · 2020907.5
Landslag8. september · Romania–FYR MacedoniaVM-kvalifisering Europa · 2020907.2
Landslag5. september · Romania–LiechtensteinVM-kvalifisering Europa · 2020796.9
Landslag2. september · Romania–IslandVM-kvalifisering Europa · 2020907.2
Landslag31. mars · Romania–ArmeniaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag28. mars · Romania–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag25. mars · Romania–FYR MacedoniaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Klubb10. desember · AEK Athens FC–LeicesterEuropa League · 2020-21906.7
Klubb3. desember · AEK Athens FC–SC BragaEuropa League · 2020-21906.2
Klubb26. november · AEK Athens FC–Zorya LuhanskEuropa League · 2020-21906.3
Klubb5. november · AEK Athens FC–Zorya LuhanskEuropa League · 2020-21907.0
Klubb29. oktober · AEK Athens FC–LeicesterEuropa League · 2020-21906.2
Klubb22. oktober · AEK Athens FC–SC BragaEuropa League · 2020-21906.7
Landslag18. november · Romania–SpaniaEuropamesterskapet · 2020906.5
Landslag15. november · Romania–SverigeEuropamesterskapet · 2020906.8
Landslag15. oktober · Romania–NorgeEuropamesterskapet · 2020907.0
Landslag12. oktober · Romania–Faroe IslandsEuropamesterskapet · 2020907.1
Landslag5. september · Romania–SpaniaEuropamesterskapet · 2020906.3
Landslag10. juni · Romania–MaltaEuropamesterskapet · 2020357.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.