Portrett av Adam Obert
Spillerprofil · komplett datakort

Adam Obert

ForsvarTilgjengelig
Født23. august 2002 · 24 årNasjonalitetSlovakiaHøyde188 cmVekt84 kg
22Kamper
1 309Minutter
1Mål
0Målgivende
0,07Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
03,7
1,373,01

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Sloveni6.9Luxembo7.3Norther7.6Luxembo7.2Norther6.0Tysklan6.6Kosovo7.1Moldova7.0Kazakhs7.5Moldova
  1. Northern Ireland7.2 vurdering
    14. nov. 2025 · 90 min
  2. Tyskland6.0 vurdering
    17. nov. 2025 · 90 min
  3. Kosovo6.6 vurdering
    26. mars 2026 · 90 min
  4. Moldova7.1 vurdering
    26. sep. 2026 · 90 min
  5. Kazakhstan7.0 vurdering
    29. sep. 2026 · 90 min
  6. Moldova7.5 vurdering
    6. okt. 2026 · 82 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,130,000,00MINUTTER71820243292024-252622026-27
  1. 20240,13 målpoeng / 90
    718 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,00 målpoeng / 90
    329 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2026-270,00 målpoeng / 90
    262 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 202411 kamper · 718 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,13/90
  • 2024-255 kamper · 329 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-273 kamper · 262 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: SlovakiaNations LeagueLandslag · Slovakia · 2026-277.18
Kamper
3
Minutter
262
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
94.0625
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    262 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
1,37

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
94,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
262
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
320
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
94,1 %
Taklinger
4
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 5 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    329 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
3,01

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
92,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
329
Kaptein
Nei
Vurdering
7,31

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
323
Nøkkelpasninger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92,3 %
Taklinger
11
Vunne dueller
14

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20243 turneringer · 11 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    495 min · 68,9 %
  • PrivatlandskamperSlovakia
    199 min · 27,7 %
  • Euro ChampionshipSlovakia
    24 min · 3,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,64
PrivatlandskamperSlovakia
0,9
Euro ChampionshipSlovakia
3,75

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,82
PrivatlandskamperSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–
PrivatlandskamperSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
59,6 %
PrivatlandskamperSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
75 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
85 %
PrivatlandskamperSlovakia
92,4 %
Euro ChampionshipSlovakia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Defender · nr. 4

Spilletid

Draktnummer
4
Kamper
6
Fra start
5
Minutter
495
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
368
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
9
Brudd
10
Dueller
52
Vunne dueller
31
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
199
Kaptein
Nei
Vurdering
7,92

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
170
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92,4 %
Taklinger
2
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Defender · nr. 4

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
4
Kamper
2
Fra start
0
Minutter
24
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
22
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
4
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovakia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovakia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

0 registrert

Ingen overganger registrert.

Kamplogg

Siste kamper – landslag

18 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
6. oktober · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-27827.5
29. september · Slovakia–KazakhstanNations League · 2026-27907.0
26. september · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-27907.1
26. mars · Slovakia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024906.6
17. november · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024906.0
14. november · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024907.2
13. oktober · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024907.61
10. oktober · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024907.3
7. september · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024456.9
4. september · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024––
20. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-25346.9
19. november · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25907.6
16. november · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25507.2
8. september · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25907.3
5. september · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25657.2
30. juni · Slovakia–EnglandEuropamesterskapet · 2024––
26. juni · Slovakia–RomaniaEuropamesterskapet · 2024––
21. juni · Slovakia–UkrainaEuropamesterskapet · 2024236.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.