Portrett av Norbert Gyömbér
Spillerprofil · komplett datakort

Norbert Gyömbér

ForsvarTilgjengelig
Født3. juli 1992 · 34 årNasjonalitetSlovakiaHøyde189 cmVekt77 kg
41Kamper
2 001Minutter
0Mål
1Målgivende
0,04Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2024
Taklinger / 90
02,3
1,870,9
Brudd / 90
01
–0,39
Blokkeringer / 90
01
–0,13
Vunne dueller
0100
–52 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Sverige7.5Estonia6.9Sloveni6.3Sloveni7.3Tysklan6.3Luxembo6.3Norther6.9Luxembo6.5Norther5.9Tysklan
  1. Tyskland7.3 vurdering
    4. sep. 2025 · 90 min
  2. Luxembourg6.3 vurdering
    7. sep. 2025 · 90 min
  3. Northern Ireland6.3 vurdering
    10. okt. 2025 · 90 min
  4. Luxembourg6.9 vurdering
    13. okt. 2025 · 90 min
  5. Northern Ireland6.5 vurdering
    14. nov. 2025 · 88 min
  6. Tyskland5.9 vurdering
    17. nov. 2025 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,130,00MINUTTER107201616620181882020361202369720244822024-25
  1. 20160,00 målpoeng / 90
    107 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20180,00 målpoeng / 90
    166 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20200,00 målpoeng / 90
    188 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20230,00 målpoeng / 90
    361 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20240,13 målpoeng / 90
    697 min · 0 mål · 1 målgivende
  6. 2024-250,00 målpoeng / 90
    482 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20162 kamper · 107 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20184 kamper · 166 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20204 kamper · 188 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20236 kamper · 361 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202410 kamper · 697 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,13/90
  • 2024-257 kamper · 482 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: SlovakiaNations LeagueLandslag · Slovakia · 2024-256.81
Kamper
7
Minutter
482
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
84.18367346938776
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 7 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    482 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
1,87

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
84,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
482
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
198
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,2 %
Taklinger
10
Vunne dueller
24

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20243 turneringer · 10 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    493 min · 70,7 %
  • PrivatlandskamperSlovakia
    173 min · 24,8 %Lite datagrunnlag
  • Euro ChampionshipSlovakia
    31 min · 4,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,91
PrivatlandskamperSlovakia
1,04
Euro ChampionshipSlovakia
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,37
PrivatlandskamperSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
2,9

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,18
PrivatlandskamperSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
50 %
PrivatlandskamperSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
16,7 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
66 %
PrivatlandskamperSlovakia
86,9 %
Euro ChampionshipSlovakia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Defender · nr. 6

Spilletid

Draktnummer
6
Kamper
6
Fra start
6
Minutter
493
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
170
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
44
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovakia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
173
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Pasninger
107
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,9 %
Taklinger
2
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Defender · nr. 6

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
6
Kamper
2
Fra start
0
Minutter
31
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
35
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
6
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovakia
    361 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
0,75

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
1

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSlovakia
78,3 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovakia
51 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
361
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,96

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
306
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
51 %
Taklinger
3
Brudd
4
Dueller
23
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship.

Registrert spilletid

  • Euro ChampionshipSlovakia
    188 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro ChampionshipSlovakia
1,44

Brudd / 90

Euro ChampionshipSlovakia
0,96

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipSlovakia
0,96

Vunne dueller

Euro ChampionshipSlovakia
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipSlovakia
60 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
188
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
174
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60 %
Taklinger
3
Blokkeringer
2
Brudd
2
Dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
20181 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    166 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,08

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
92,3 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
79 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
166
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
76
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79 %
Brudd
2
Dueller
13
Vunne dueller
12

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20161 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship.

Registrert spilletid

  • Euro ChampionshipSlovakia
    107 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro ChampionshipSlovakia
–

Brudd / 90

Euro ChampionshipSlovakia
–

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipSlovakia
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipSlovakia
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
107
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Salernitana → Al Kholoodman 1. juli 2024Fri overgang
  2. →Perugia → Salernitanalør 12. september 2020Ikke oppgitt
  3. →AS Roma → Baritor 31. august 2017Lån
  4. →Akhmat → AS Romalør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  5. →AS Roma → Akhmattor 16. februar 2017Lån
  6. →AS Roma → Pescarafre 12. august 2016Lån
  7. →Catania → AS Romafre 1. juli 2016€ 1.5M
  8. →Catania → AS Romator 20. august 2015Lån
Kamplogg

Siste kamper – landslag

32 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
26. mars · Slovakia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024––
17. november · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024455.9
14. november · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024886.5
13. oktober · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
10. oktober · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024906.3
7. september · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024906.3
4. september · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024907.31
23. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-251206.3
20. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-25906.9
19. november · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25907.5
16. november · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25906.6
14. oktober · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25––
11. oktober · Slovakia–SverigeNations League · 2024-251–
8. september · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25906.9
5. september · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-251–
30. juni · Slovakia–EnglandEuropamesterskapet · 2024306.5
26. juni · Slovakia–RomaniaEuropamesterskapet · 20241–
21. juni · Slovakia–UkrainaEuropamesterskapet · 2024––
17. juni · Slovakia–BelgiaEuropamesterskapet · 2024––
9. juni · Slovakia–WalesPrivatlandskamper · 2024––
26. mars · Slovakia–NorgePrivatlandskamper · 2024906.7
23. mars · Slovakia–ØsterrikePrivatlandskamper · 2024836.7
19. november · Slovakia–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 2023––
16. november · Slovakia–IslandEM-kvalifisering · 2023906.5
16. oktober · Slovakia–LuxembourgEM-kvalifisering · 20231–
13. oktober · Slovakia–PortugalEM-kvalifisering · 2023––
11. september · Slovakia–LiechtensteinEM-kvalifisering · 2023907.9
8. september · Slovakia–PortugalEM-kvalifisering · 2023––
20. juni · Slovakia–LiechtensteinEM-kvalifisering · 202386.6
17. juni · Slovakia–IslandEM-kvalifisering · 2023––
26. mars · Slovakia–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 2023907.0
23. mars · Slovakia–LuxembourgEM-kvalifisering · 2023906.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 13 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Norbert Gyömbér: statistikk, kamper og karriere | Coro