Portrett av Stanislav Lobotka
Spillerprofil · komplett datakort

Stanislav Lobotka

MidtbaneTilgjengelig
Født25. november 1994 · 31 årNasjonalitetSlovakiaHøyde168 cmVekt68 kg
55Kamper
4 494Minutter
3Mål
5Målgivende
0,16Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01,8
1,51,13
Pasningspresisjon
0100
91,8 %91,7 %
Taklinger / 90
01,6
11,26

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.7Sloveni6.9Tysklan6.9Luxembo7.3Norther6.7Tysklan6.9Kosovo7.2Moldova7.2Kazakhs6.6Faroe I7.2Moldova
  1. Tyskland6.7 vurdering
    17. nov. 2025 · 90 min
  2. Kosovo6.9 vurdering
    26. mars 2026 · 90 min
  3. Moldova7.2 vurdering
    26. sep. 2026 · 90 min
  4. Kazakhstan7.2 vurdering
    29. sep. 2026 · 90 min
  5. Faroe Islands6.6 vurdering
    2. okt. 2026 · 90 min
  6. Moldova7.2 vurdering
    6. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,250,210,230,000,000,00MINUTTER3602018438202078920231 05420247142024-253602026-27
  1. 20180,25 målpoeng / 90
    360 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 20200,21 målpoeng / 90
    438 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 20230,23 målpoeng / 90
    789 min · 1 mål · 1 målgivende
  4. 20240,00 målpoeng / 90
    1 054 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    714 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20184 kamper · 360 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,25/90
  • 20206 kamper · 438 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,21/90
  • 20239 kamper · 789 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,23/90
  • 202412 kamper · 1 054 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-258 kamper · 714 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-274 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: SlovakiaNations LeagueLandslag · Slovakia · 2026-277.04
Kamper
4
Minutter
360
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
91.7981072555205
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
1,5

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
91,8 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
1

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
317
Nøkkelpasninger
6
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91,8 %
Taklinger
4
Vunne dueller
20

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 8 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    714 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
1,13

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
91,7 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
1,26

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
714
Kaptein
Ja
Vurdering
7,17

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
480
Nøkkelpasninger
9
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91,7 %
Taklinger
10
Vunne dueller
24

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20243 turneringer · 12 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    450 min · 42,7 %
  • Euro ChampionshipSlovakia
    390 min · 37 %
  • PrivatlandskamperSlovakia
    214 min · 20,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0
Euro ChampionshipSlovakia
0
PrivatlandskamperSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,4
Euro ChampionshipSlovakia
0,92
PrivatlandskamperSlovakia
0,42

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
88 %
Euro ChampionshipSlovakia
57 %
PrivatlandskamperSlovakia
98,7 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1
Euro ChampionshipSlovakia
1,62
PrivatlandskamperSlovakia
0,84

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
75 %
Euro ChampionshipSlovakia
61,5 %
PrivatlandskamperSlovakia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Midfielder · nr. 22

Spilletid

Draktnummer
22
Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,94

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
258
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Taklinger
5
Brudd
4
Dueller
20
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Midfielder · nr. 22

Spilletid

Draktnummer
22
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
242
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
57 %
Taklinger
7
Brudd
3
Dueller
26
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
214
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
149
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
98,7 %
Taklinger
2
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 9 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovakia
    789 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
0,23

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
0,46

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovakia
46 %

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
1,71

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSlovakia
60 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
789
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,99

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
469
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
46 %
Taklinger
15
Brudd
8
Dueller
55
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
9
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    394 min · 90 %
  • Euro ChampionshipSlovakia
    44 min · 10 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,23
Euro ChampionshipSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,14
Euro ChampionshipSlovakia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
54 %
Euro ChampionshipSlovakia
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
2,51
Euro ChampionshipSlovakia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
67,9 %
Euro ChampionshipSlovakia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
394
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,32

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
297
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
54 %
Taklinger
11
Blokkeringer
1
Brudd
9
Dueller
56
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
44
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,25

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
92 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
72,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,75

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
327
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92 %
Brudd
3
Dueller
43
Vunne dueller
31

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Celta Vigo → Napolions 15. januar 2020€ 21M
  2. →FC Nordsjaelland → Celta Vigolør 15. juli 2017€ 5M
  3. →AS Trencin → FC Nordsjaellandtir 25. august 2015Ikke oppgitt
  4. →Ajax → AS Trencintir 1. juli 2014Ikke oppgitt
  5. →AS Trencin → Ajaxman 1. juli 2013Lån
Kamplogg

Siste kamper – landslag

17 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
6. oktober · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-27907.2
2. oktober · Slovakia–Faroe IslandsNations League · 2026-27906.6
29. september · Slovakia–KazakhstanNations League · 2026-27907.2
26. september · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-27907.2
26. mars · Slovakia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
17. november · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024906.7
14. november · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024907.3
7. september · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
4. september · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
23. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-251207.7
20. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-25907.3
19. november · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25606.9
16. november · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25906.9
14. oktober · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25846.9
11. oktober · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25906.9
8. september · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25907.3
5. september · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25907.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 27 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Stanislav Lobotka: statistikk, kamper og karriere | Coro