Portrett av Petar Stojanović
Spillerprofil · komplett datakort

Petar Stojanović

ForsvarTilgjengelig
Født7. oktober 1995 · 31 årNasjonalitetSloveniaHøyde178 cmVekt72 kg
48Kamper
3 904Minutter
1Mål
5Målgivende
0,14Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2024
Taklinger / 90
02,5
2,081,48
Brudd / 90
01
–0,27
Blokkeringer / 90
01
–0,13
Vunne dueller
0100
–47,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68105.9Norge7.3Kazakhs6.9Norge6.3Østerri6.9Slovaki7.2Slovaki6.3Sverige6.5Sveits6.7Kosovo6.7Sveits
  1. Slovakia6.9 vurdering
    20. mars 2025 · 79 min
  2. Slovakia7.2 vurdering
    23. mars 2025 · 120 min
  3. Sverige6.3 vurdering
    5. sep. 2025 · 82 min
  4. Sveits6.5 vurdering
    8. sep. 2025 · 61 min
  5. Kosovo6.7 vurdering
    10. okt. 2025 · 71 min
  6. Sveits6.7 vurdering
    13. okt. 2025 · 33 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,170,230,130,00MINUTTER1 5892020774202366820246932024-25
  1. 20200,17 målpoeng / 90
    1 589 min · 1 mål · 2 målgivende
  2. 20230,23 målpoeng / 90
    774 min · 0 mål · 2 målgivende
  3. 20240,13 målpoeng / 90
    668 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    693 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 202018 kamper · 1 589 min · 1 mål · 2 målgivende · 0,17/90
  • 2022-232 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 20239 kamper · 774 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,23/90
  • 202410 kamper · 668 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,13/90
  • 2024-258 kamper · 693 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: SloveniaNations LeagueLandslag · Slovenia · 2024-256.90
Kamper
8
Minutter
693
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
77.82101167315174
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 8 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovenia
    693 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
2,08

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovenia
77,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovenia · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
693
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
257
Nøkkelpasninger
12
Vellykkede driblinger
13

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77,8 %
Taklinger
16
Vunne dueller
40

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20243 turneringer · 10 kamper · – mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipSlovenia
    319 min · 47,8 %
  • World Cup - Qualification EuropeSlovenia
    255 min · 38,2 %
  • PrivatlandskamperSlovenia
    94 min · 14,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro ChampionshipSlovenia
1,69
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–
PrivatlandskamperSlovenia
4,79

Brudd / 90

Euro ChampionshipSlovenia
0,28
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
0,35
PrivatlandskamperSlovenia
–

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipSlovenia
0,28
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–
PrivatlandskamperSlovenia
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipSlovenia
37,5 %
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
26,1 %
PrivatlandskamperSlovenia
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipSlovenia
–
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
79 %
PrivatlandskamperSlovenia
72 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovenia · Midfielder · nr. 20

Spilletid

Draktnummer
20
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
319
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
100
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
40
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovenia · Midfielder · nr. 20

Spilletid

Draktnummer
20
Kamper
5
Fra start
3
Minutter
255
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
5,90

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
105
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79 %
Brudd
1
Dueller
23
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
9
Gule kort
1
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovenia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
94
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Målgivende
1
Pasninger
50
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Taklinger
5
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20231 turnering · 9 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovenia
    774 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSlovenia
1,16

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationSlovenia
0,35

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationSlovenia
0,12

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSlovenia
42,3 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovenia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovenia · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
774
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
8
Skudd på mål
4
Pasninger
404
Nøkkelpasninger
12
Driblinger
31
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
104
Vunne dueller
44
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
17
Frispark begått
10
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovenia
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
0,5

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovenia
67,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovenia · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Pasninger
61
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67,2 %
Taklinger
1
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
20202 turneringer · 18 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipSlovenia
    900 min · 56,6 %
  • World Cup - Qualification EuropeSlovenia
    689 min · 43,4 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro ChampionshipSlovenia
2
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
3,13

Brudd / 90

Euro ChampionshipSlovenia
1,6
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
1,04

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipSlovenia
0,3
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
0,26

Vunne dueller

Euro ChampionshipSlovenia
50 %
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
49,5 %

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipSlovenia
74 %
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovenia · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,79

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
4
Skudd på mål
0
Pasninger
333
Nøkkelpasninger
12
Driblinger
24
Vellykkede driblinger
15
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74 %
Taklinger
20
Blokkeringer
3
Brudd
16
Dueller
44
Vunne dueller
22

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
18
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovenia · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
689
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
384
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
30
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
24
Blokkeringer
2
Brudd
8
Dueller
97
Vunne dueller
48
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
10
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSlovenia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovenia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

11 registrert
  1. →Salernitana → Empolitir 1. juli 2025Ikke oppgitt
  2. →Empoli → Legia Warszawatir 1. juli 2025Fri overgang
  3. →Empoli → Legia Warszawaman 30. juni 2025Fri overgang
  4. →Empoli → Salernitanafre 30. august 2024Lån
  5. →Sampdoria → Empoliman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  6. →Empoli → Sampdoriatir 22. august 2023Lån
  7. →Dinamo Zagreb → Empolifre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  8. →Dinamo Zagreb → Empolitir 20. juli 2021Lån
  9. →Maribor → Dinamo Zagrebons 10. februar 2016Ikke oppgitt
  10. →Veržej → Mariborons 13. november 2013Ikke oppgitt
  11. →Maribor → Veržejman 22. juli 2013Lån
Kamplogg

Siste kamper – landslag

30 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
15. november · Slovenia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 20248–
13. oktober · Slovenia–SveitsVM-kvalifisering Europa · 2024336.7
10. oktober · Slovenia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024716.7
8. september · Slovenia–SveitsVM-kvalifisering Europa · 2024616.5
5. september · Slovenia–SverigeVM-kvalifisering Europa · 2024826.3
23. mars · Slovenia–SlovakiaNations League · 2024-251207.2
20. mars · Slovenia–SlovakiaNations League · 2024-25796.9
17. november · Slovenia–ØsterrikeNations League · 2024-25656.3
14. november · Slovenia–NorgeNations League · 2024-25816.9
13. oktober · Slovenia–KazakhstanNations League · 2024-25907.3
10. oktober · Slovenia–NorgeNations League · 2024-25905.9
9. september · Slovenia–KazakhstanNations League · 2024-25787.3
6. september · Slovenia–ØsterrikeNations League · 2024-25907.2
1. juli · Slovenia–PortugalEuropamesterskapet · 2024866.3
25. juni · Slovenia–EnglandEuropamesterskapet · 2024907.0
20. juni · Slovenia–SerbiaEuropamesterskapet · 2024766.6
16. juni · Slovenia–DanmarkEuropamesterskapet · 2024676.2
26. mars · Slovenia–PortugalPrivatlandskamper · 2024947.31
20. november · Slovenia–KazakhstanEM-kvalifisering · 2023897.21
17. november · Slovenia–DanmarkEM-kvalifisering · 2023––
17. oktober · Slovenia–Northern IrelandEM-kvalifisering · 2023907.3
14. oktober · Slovenia–FinlandEM-kvalifisering · 2023896.9
10. september · Slovenia–San MarinoEM-kvalifisering · 2023667.5
7. september · Slovenia–Northern IrelandEM-kvalifisering · 2023905.9
19. juni · Slovenia–DanmarkEM-kvalifisering · 2023906.2
16. juni · Slovenia–FinlandEM-kvalifisering · 2023787.6
26. mars · Slovenia–San MarinoEM-kvalifisering · 2023906.9
23. mars · Slovenia–KazakhstanEM-kvalifisering · 2023907.51
24. september · Slovenia–NorgeNations League · 2022-23906.5
9. juni · Slovenia–NorgeNations League · 2022-23906.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 22 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Petar Stojanović: statistikk, kamper og karriere | Coro