Portrett av Jens Stryger Larsen
Spillerprofil · komplett datakort

Jens Stryger Larsen

ForsvarTilgjengelig
Født21. februar 1991 · 35 årNasjonalitetDanmarkHøyde182 cmVekt81 kg
195Kamper
15 679Minutter
7Mål
11Målgivende
0,1Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
01,6
0,641,26
Brudd / 90
01,1
–0,88
Blokkeringer / 90
01
–0,13
Vunne dueller
0100
–59,5 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Gais6.9Sirius6.7AIK Sto7.3Orgryte6.4Vastera8.3Kalmar 7.4BK Hack7.1IF Elfs7.1Halmsta6.1Hammarb
  1. Vasteras SK FK6.4 vurdering
    19. sep. 2026 · 90 min
  2. Kalmar FF8.3 vurdering
    12. okt. 2026 · 90 min
  3. BK Hacken7.4 vurdering
    18. okt. 2026 · 84 min
  4. IF Elfsborg7.1 vurdering
    25. okt. 2026 · 90 min
  5. Halmstad7.1 vurdering
    28. okt. 2026 · 60 min
  6. Hammarby FF6.1 vurdering
    1. nov. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,070,140,130,070,130,120,130,000,16MINUTTER2 5302017-183 2352018-192 7962019-202 6472020-216862021-227352022-237122024-257122025-261 1232026
  1. 2020-210,07 målpoeng / 90
    2 647 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,13 målpoeng / 90
    686 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2022-230,12 målpoeng / 90
    735 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,13 målpoeng / 90
    712 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    712 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 20260,16 målpoeng / 90
    1 123 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-176 kamper · 503 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2017-1833 kamper · 2 530 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,07/90
  • 2018-1936 kamper · 3 235 min · 1 mål · 4 målgivende · 0,14/90
  • 2019-2033 kamper · 2 796 min · 1 mål · 3 målgivende · 0,13/90
  • 2020-2133 kamper · 2 647 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,07/90
  • 2021-2211 kamper · 686 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,13/90
  • 2022-239 kamper · 735 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,12/90
  • 2024-258 kamper · 712 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,13/90
  • 2025-2613 kamper · 712 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202613 kamper · 1 123 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,16/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

15 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Malmo FF logoAllsvenskanKlubb · Malmo FF · 20267.00
Kamper
13
Minutter
1123
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
86.54434250764525
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 13 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Allsvenskan.

Registrert spilletid

  • AllsvenskanMalmo FF
    1 123 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

AllsvenskanMalmo FF
0,64

Brudd / 90

AllsvenskanMalmo FF
–

Blokkeringer / 90

AllsvenskanMalmo FF
–

Vunne dueller

AllsvenskanMalmo FF
–

Pasningspresisjon

AllsvenskanMalmo FF
86,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Allsvenskan
  • Klubb · Malmo FF · Defender

Spilletid

Kamper
13
Fra start
13
Minutter
1 123
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
15
Skudd på mål
5
Pasninger
654
Nøkkelpasninger
14
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,5 %
Taklinger
8
Vunne dueller
24

Disiplin

Gule kort
4
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 13 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueMalmo FF
    532 min · 74,7 %
  • UEFA Champions LeagueMalmo FF
    180 min · 25,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
0,68
UEFA Champions LeagueMalmo FF
3

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
0,51
UEFA Champions LeagueMalmo FF
2

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
0,17
UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMalmo FF
48 %
UEFA Champions LeagueMalmo FF
83,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMalmo FF
78 %
UEFA Champions LeagueMalmo FF
67 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Malmo FF · Defender · nr. 17

Spilletid

Draktnummer
17
Kamper
7
Fra start
7
Minutter
532
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,35

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
226
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
25
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Malmo FF · Midfielder · nr. 17

Spilletid

Draktnummer
17
Kamper
6
Fra start
6
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
58
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67 %
Taklinger
6
Brudd
4
Dueller
12
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 8 kamper · – mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueMalmo FF
    532 min · 74,7 %
  • UEFA Champions LeagueMalmo FF
    180 min · 25,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
0,34
UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
0,51
UEFA Champions LeagueMalmo FF
1,5

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
0,17
UEFA Champions LeagueMalmo FF
0,5

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMalmo FF
45 %
UEFA Champions LeagueMalmo FF
50 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMalmo FF
–
UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Malmo FF · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
532
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Målgivende
1
Pasninger
251
Nøkkelpasninger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
20
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
5
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Malmo FF · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
67
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
10
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 9 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueTrabzonspor
    429 min · 58,4 %
  • UEFA Champions LeagueTrabzonspor
    180 min · 24,5 %
  • UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
    126 min · 17,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueTrabzonspor
1,26
UEFA Champions LeagueTrabzonspor
2
UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
0,71

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueTrabzonspor
0,21
UEFA Champions LeagueTrabzonspor
2
UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
1,43

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueTrabzonspor
–
UEFA Champions LeagueTrabzonspor
0,5
UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueTrabzonspor
68,2 %
UEFA Champions LeagueTrabzonspor
52,6 %
UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
71,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueTrabzonspor
51 %
UEFA Champions LeagueTrabzonspor
–
UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Trabzonspor · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
429
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
291
Nøkkelpasninger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
51 %
Taklinger
6
Brudd
1
Dueller
22
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Trabzonspor · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Skudd
1
Pasninger
92
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
19
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Trabzonspor · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
126
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
68
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
2
Dueller
7
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
1
Røde kort
0
2021-221 turnering · 11 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie AUdinese
    686 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Serie AUdinese
0,66

Brudd / 90

Serie AUdinese
0,52

Blokkeringer / 90

Serie AUdinese
–

Vunne dueller

Serie AUdinese
41 %

Pasningspresisjon

Serie AUdinese
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Udinese · Defender

Spilletid

Kamper
11
Fra start
9
Minutter
686
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
197
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
4
Dueller
39
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 33 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie AUdinese
    2 647 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Serie AUdinese
0,58

Brudd / 90

Serie AUdinese
0,82

Blokkeringer / 90

Serie AUdinese
0,37

Vunne dueller

Serie AUdinese
42,9 %

Pasningspresisjon

Serie AUdinese
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Udinese · Defender

Spilletid

Kamper
33
Fra start
32
Minutter
2 647
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
2
Skudd
20
Skudd på mål
12
Pasninger
1 071
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
23
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
17
Blokkeringer
11
Brudd
24
Dueller
154
Vunne dueller
66
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
12
Gule kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 33 kamper · 1 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie AUdinese
    2 796 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Serie AUdinese
0,87

Brudd / 90

Serie AUdinese
0,64

Blokkeringer / 90

Serie AUdinese
0,16

Vunne dueller

Serie AUdinese
49,2 %

Pasningspresisjon

Serie AUdinese
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Udinese · Defender

Spilletid

Kamper
33
Fra start
32
Minutter
2 796
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Mål
1
Målgivende
3
Skudd
8
Skudd på mål
3
Pasninger
1 250
Nøkkelpasninger
24
Driblinger
22
Vellykkede driblinger
16
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
27
Blokkeringer
5
Brudd
20
Dueller
122
Vunne dueller
60
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
9
Gule kort
5
Røde kort
0
2018-191 turnering · 36 kamper · 1 mål · 4 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie AUdinese
    3 235 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Serie AUdinese
1,2

Brudd / 90

Serie AUdinese
0,72

Blokkeringer / 90

Serie AUdinese
0,22

Vunne dueller

Serie AUdinese
48 %

Pasningspresisjon

Serie AUdinese
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Udinese · Defender

Spilletid

Kamper
36
Fra start
36
Minutter
3 235
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
1
Målgivende
4
Skudd
13
Skudd på mål
6
Pasninger
1 418
Nøkkelpasninger
31
Driblinger
26
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
43
Blokkeringer
8
Brudd
26
Dueller
202
Vunne dueller
97
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
14
Gule kort
6
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 33 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AUdinese
    2 530 min · –
  • UEFA Europa LeagueAustria Vienna
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Serie AUdinese
1,28
UEFA Europa LeagueAustria Vienna
–

Brudd / 90

Serie AUdinese
1,14
UEFA Europa LeagueAustria Vienna
–

Blokkeringer / 90

Serie AUdinese
0,5
UEFA Europa LeagueAustria Vienna
–

Vunne dueller

Serie AUdinese
50 %
UEFA Europa LeagueAustria Vienna
–

Pasningspresisjon

Serie AUdinese
–
UEFA Europa LeagueAustria Vienna
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Udinese · Defender

Spilletid

Kamper
30
Fra start
29
Minutter
2 530
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
14
Skudd på mål
5
Pasninger
1 146
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
36
Blokkeringer
14
Brudd
32
Dueller
170
Vunne dueller
85
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
18
Frispark begått
15
Gule kort
5
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Austria Vienna · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2016-171 turnering · 6 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAustria Vienna
    503 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueAustria Vienna
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueAustria Vienna
1,79

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueAustria Vienna
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueAustria Vienna
40,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueAustria Vienna
78 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Austria Vienna · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
503
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,33

Angrep

Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
161
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Brudd
10
Dueller
27
Vunne dueller
11

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Trabzonspor → Malmo FFtor 1. februar 2024Fri overgang
  2. →Austria Vienna → Udinesetor 24. august 2017Ikke oppgitt
  3. →FC Nordsjaelland → Austria Viennatir 1. juli 2014€ 670K
  4. →Brondby → FC Nordsjaellandman 1. juli 2013Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

75 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Malmo FF–Hammarby FFAllsvenskan · 2026906.1
28. oktober · Malmo FF–HalmstadAllsvenskan · 2026607.1
25. oktober · Malmo FF–IF ElfsborgAllsvenskan · 2026907.1
18. oktober · Malmo FF–BK HackenAllsvenskan · 2026847.4
12. oktober · Malmo FF–Kalmar FFAllsvenskan · 2026908.31
19. september · Malmo FF–Vasteras SK FKAllsvenskan · 2026906.4
13. september · Malmo FF–Orgryte ISAllsvenskan · 2026907.3
7. september · Malmo FF–AIK StockholmAllsvenskan · 2026906.7
31. august · Malmo FF–SiriusAllsvenskan · 2026946.9
16. august · Malmo FF–GaisAllsvenskan · 2026947.2
9. august · Malmo FF–Degerfors IFAllsvenskan · 2026946.7
2. august · Malmo FF–IF BrommapojkarnaAllsvenskan · 2026736.3
26. juli · Malmo FF–IF ElfsborgAllsvenskan · 2026847.51
11. desember · Malmo FF–FC PortoEuropa League · 2025-26905.7
27. november · Malmo FF–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26906.3
6. november · Malmo FF–PanathinaikosEuropa League · 2025-26906.2
23. oktober · Malmo FF–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26827.3
2. oktober · Malmo FF–PlzenEuropa League · 2025-26906.3
24. september · Malmo FF–LudogoretsEuropa League · 2025-26906.3
12. august · Malmo FF–FC KøbenhavnChampions League · 2025-26906.7
5. august · Malmo FF–FC KøbenhavnChampions League · 2025-26906.7
23. januar · Malmo FF–TwenteEuropa League · 2024-25906.2
12. desember · Malmo FF–GalatasarayEuropa League · 2024-25907.21
28. november · Malmo FF–Ferencvarosi TCEuropa League · 2024-25826.2
24. oktober · Malmo FF–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2024-25906.9
3. oktober · Malmo FF–QarabagEuropa League · 2024-25906.9
26. september · Malmo FF–RangersEuropa League · 2024-25906.3
27. august · Malmo FF–Sparta PrahaChampions League · 2024-25906.3
21. august · Malmo FF–Sparta PrahaChampions League · 2024-25906.5
23. februar · Trabzonspor–FC Basel 1893Conference League · 2022-23816.7
16. februar · Trabzonspor–FC Basel 1893Conference League · 2022-23457.31
3. november · Trabzonspor–Ferencvarosi TCEuropa League · 2022-23907.2
27. oktober · Trabzonspor–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2022-23906.5
13. oktober · Trabzonspor–MonacoEuropa League · 2022-23––
6. oktober · Trabzonspor–MonacoEuropa League · 2022-23906.7
15. september · Trabzonspor–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2022-23696.9
8. september · Trabzonspor–Ferencvarosi TCEuropa League · 2022-23906.6
24. august · Trabzonspor–FC KøbenhavnChampions League · 2022-23907.5
16. august · Trabzonspor–FC KøbenhavnChampions League · 2022-23906.9
31. oktober · Udinese–InterSerie A · 2021-22696.7
27. oktober · Udinese–Hellas VeronaSerie A · 2021-22276.2
24. oktober · Udinese–AtalantaSerie A · 2021-22766.5
17. oktober · Udinese–BolognaSerie A · 2021-22686.3
3. oktober · Udinese–SampdoriaSerie A · 2021-22796.5
26. september · Udinese–FiorentinaSerie A · 2021-22716.5
23. september · Udinese–AS RomaSerie A · 2021-22116.3
20. september · Udinese–NapoliSerie A · 2021-22726.2
12. september · Udinese–SpeziaSerie A · 2021-22906.7
27. august · Udinese–VeneziaSerie A · 2021-22907.71
22. august · Udinese–JuventusSerie A · 2021-22336.3
23. mai · Udinese–InterSerie A · 2020-21906.0
16. mai · Udinese–SampdoriaSerie A · 2020-21906.5
11. mai · Udinese–NapoliSerie A · 2020-21906.5
8. mai · Udinese–BolognaSerie A · 2020-21906.9
2. mai · Udinese–JuventusSerie A · 2020-21906.3
25. april · Udinese–BeneventoSerie A · 2020-21707.01
21. april · Udinese–CagliariSerie A · 2020-21866.6
17. april · Udinese–CrotoneSerie A · 2020-21906.5
10. april · Udinese–TorinoSerie A · 2020-21866.2
3. april · Udinese–AtalantaSerie A · 2020-21317.51
21. mars · Udinese–LazioSerie A · 2020-21906.3
13. mars · Udinese–GenoaSerie A · 2020-21906.9
6. mars · Udinese–SassuoloSerie A · 2020-21907.6
3. mars · Udinese–AC MilanSerie A · 2020-21195.7
28. februar · Udinese–FiorentinaSerie A · 2020-21907.3
21. februar · Udinese–ParmaSerie A · 2020-21906.6
14. februar · Udinese–AS RomaSerie A · 2020-21626.6
7. februar · Udinese–Hellas VeronaSerie A · 2020-21907.0
31. januar · Udinese–SpeziaSerie A · 2020-21906.7
23. januar · Udinese–InterSerie A · 2020-21786.9
20. januar · Udinese–AtalantaSerie A · 2020-21896.9
16. januar · Udinese–SampdoriaSerie A · 2020-21846.2
10. januar · Udinese–NapoliSerie A · 2020-21726.2
6. januar · Udinese–BolognaSerie A · 2020-21776.2
3. januar · Udinese–JuventusSerie A · 2020-21906.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 21 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.