Portrett av Nikolaus Wurmbrand
Spillerprofil · komplett datakort

Nikolaus Wurmbrand

AngrepTilgjengelig
Født5. januar 2006 · 20 årNasjonalitetØsterrikeHøyde172 cmVekt75 kg
24Kamper
1 115Minutter
4Mål
3Målgivende
0,57Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Målpoeng / 90
01
0,210,8
Skudd / 90
02,6
1,652,12
Skudd på mål
0100
37,5 %62,5 %
Vellykkede driblinger
0100
31,3 %43,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.6Borac B6.7Borac B6.9Dundee 6.7Dundee 6.2Lech Po7.2Fiorent6.3Univers6.2Raków C6.2Omonia 6.5Zrinjsk
  1. Lech Poznan6.2 vurdering
    2. okt. 2025 · 45 min
  2. Fiorentina7.2 vurdering
    23. okt. 2025 · 62 min
  3. Universitatea Craiova6.3 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min
  4. Raków Częstochowa6.2 vurdering
    27. nov. 2025 · 25 min
  5. Omonia Nicosia6.2 vurdering
    11. des. 2025 · 79 min
  6. Zrinjski6.5 vurdering
    18. des. 2025 · 65 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,800,21MINUTTER6782024-254372025-26
  1. 2024-250,80 målpoeng / 90
    678 min · 4 mål · 2 målgivende
  2. 2025-260,21 målpoeng / 90
    437 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2024-2516 kamper · 678 min · 4 mål · 2 målgivende · 0,80/90
  • 2025-268 kamper · 437 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,21/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

3 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Rapid Vienna logoConference LeagueKlubb · Rapid Vienna · 2025-266.53
Kamper
8
Minutter
437
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
63
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 8 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
    437 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0,21

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
1,65

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
37,5 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0,82

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
31,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rapid Vienna · Attacker · nr. 15

Spilletid

Draktnummer
15
Kamper
8
Fra start
4
Minutter
437
Innbytter
4
Byttet ut
3
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
3
Pasninger
76
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
54
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 16 kamper · 4 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
    339 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueRapid Vienna
    339 min · 50 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0,8
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
0,8

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
2,12
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
2,12

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
62,5 %
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
62,5 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
2,65
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
2,65

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
43,8 %
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
43,8 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rapid Vienna · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
6
Minutter
339
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,96

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
5
Pasninger
60
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
2
Dueller
39
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rapid Vienna · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
6
Minutter
339
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,96

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
5
Pasninger
60
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
2
Dueller
39
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

0 registrert

Ingen overganger registrert.

Kamplogg

Siste kamper – klubb

16 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
18. desember · Rapid Vienna–ZrinjskiConference League · 2025-26656.5
11. desember · Rapid Vienna–Omonia NicosiaConference League · 2025-26796.2
27. november · Rapid Vienna–Raków CzęstochowaConference League · 2025-26256.2
6. november · Rapid Vienna–Universitatea CraiovaConference League · 2025-26906.3
23. oktober · Rapid Vienna–FiorentinaConference League · 2025-26627.2
2. oktober · Rapid Vienna–Lech PoznanConference League · 2025-26456.2
14. august · Rapid Vienna–Dundee UtdConference League · 2025-26556.71
7. august · Rapid Vienna–Dundee UtdConference League · 2025-26166.9
13. mars · Rapid Vienna–Borac Banja LukaConference League · 2024-25826.7
6. mars · Rapid Vienna–Borac Banja LukaConference League · 2024-25867.61
19. desember · Rapid Vienna–FC KøbenhavnConference League · 2024-25708.32
12. desember · Rapid Vienna–Omonia NicosiaConference League · 2024-25676.3
28. november · Rapid Vienna–Shamrock RoversConference League · 2024-2596.9
7. november · Rapid Vienna–PetrocubConference League · 2024-2586.6
24. oktober · Rapid Vienna–FC NoahConference League · 2024-251–
2. oktober · Rapid Vienna–BaşakşehirConference League · 2024-25166.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 4 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Nikolaus Wurmbrand: statistikk, kamper og karriere | Coro