Portrett av Eoin Toal
Spillerprofil · komplett datakort

Eoin Toal

Også registrert som E. Toal

ForsvarTilgjengelig
Født15. februar 1999 · 27 årNasjonalitetNord-IrlandHøyde191 cmVekt70 kg
21Kamper
1 090Minutter
1Mål
0Målgivende
0,08Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2024
Taklinger / 90
03,3
2,670,92
Vunne dueller
0100
–185,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Sloveni6.0Finland7.3Danmark6.7Romania6.9Skottla6.0Spania7.0Belarus6.3Bulgari6.6Luxembo5.6Tysklan
  1. Skottland6.9 vurdering
    26. mars 2024 · 90 min
  2. Spania6.0 vurdering
    8. juni 2024 · 45 min
  3. Belarus7.0 vurdering
    12. okt. 2024 · 90 min
  4. Bulgaria6.3 vurdering
    15. okt. 2024 · 45 min
  5. Luxembourg6.6 vurdering
    4. sep. 2025 · 77 min
  6. Tyskland5.6 vurdering
    7. sep. 2025 · 88 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,750,000,000,000,00MINUTTER1202020-211752022-23270202339020241352024-25
  1. 2020-210,75 målpoeng / 90
    120 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    175 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20230,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20240,00 målpoeng / 90
    390 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    135 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-211 kamper · 120 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,75/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-232 kamper · 175 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20233 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20245 kamper · 390 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-252 kamper · 135 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: Northern IrelandNations LeagueLandslag · Northern Ireland · 2024-256.77
Kamper
2
Minutter
135
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
81.48148148148148
Derry City logoConference LeagueKlubb · Derry City · 2022-23–
Kamper
2
Minutter
175
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
    135 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
2,67

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueNorthern Ireland
81,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Northern Ireland · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
135
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
81

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,5 %
Taklinger
4
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
20242 turneringer · 5 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Privatlandskamper.

Spilletid fordelt på turneringer

  • PrivatlandskamperNorthern Ireland
    225 min · 57,7 %
  • World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
    165 min · 42,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

PrivatlandskamperNorthern Ireland
1,6
World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
–

Brudd / 90

PrivatlandskamperNorthern Ireland
–
World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
–

Blokkeringer / 90

PrivatlandskamperNorthern Ireland
–
World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperNorthern Ireland
–
World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
42,9 %

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperNorthern Ireland
69 %
World Cup - Qualification EuropeNorthern Ireland
98 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Northern Ireland · D

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
225
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
58

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69 %
Taklinger
4
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Northern Ireland · Defender · nr. 4

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
4
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
165
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,10

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
52
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
98 %
Dueller
7
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationNorthern Ireland
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationNorthern Ireland
0,67

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationNorthern Ireland
–

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationNorthern Ireland
0,33

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationNorthern Ireland
63,2 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationNorthern Ireland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Northern Ireland · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
94
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
1
Dueller
19
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueDerry City
    175 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDerry City
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueDerry City
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueDerry City
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueDerry City
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueDerry City
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Derry City · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
175
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueDerry City
    120 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueDerry City
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueDerry City
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueDerry City
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueDerry City
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueDerry City
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Derry City · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
120
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueDerry City
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueDerry City
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueDerry City
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueDerry City
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueDerry City
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueDerry City
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Derry City · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Derry City → Boltonons 20. juli 2022Ikke oppgitt
  2. →Armagh City → Derry Citytor 1. juni 2017Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

21 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag5. oktober · Northern Ireland–GeorgiaNations League · 2026-270–
Landslag26. mars · Northern Ireland–ItalyVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag17. november · Northern Ireland–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag13. oktober · Northern Ireland–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag10. oktober · Northern Ireland–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag7. september · Northern Ireland–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024885.6
Landslag4. september · Northern Ireland–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024776.6
Landslag15. oktober · Northern Ireland–BulgariaNations League · 2024-25456.3
Landslag12. oktober · Northern Ireland–BelarusNations League · 2024-25907.0
Landslag8. september · Northern Ireland–BulgariaNations League · 2024-25––
Landslag11. juni · Northern Ireland–AndorraPrivatlandskamper · 2024––
Landslag8. juni · Northern Ireland–SpaniaPrivatlandskamper · 2024456.0
Landslag26. mars · Northern Ireland–SkottlandPrivatlandskamper · 2024906.9
Landslag22. mars · Northern Ireland–RomaniaPrivatlandskamper · 2024906.7
Landslag20. november · Northern Ireland–DanmarkEM-kvalifisering · 2023907.3
Landslag17. november · Northern Ireland–FinlandEM-kvalifisering · 2023906.0
Landslag17. oktober · Northern Ireland–SloveniaEM-kvalifisering · 2023906.3
Landslag10. september · Northern Ireland–KazakhstanEM-kvalifisering · 2023––
Landslag7. september · Northern Ireland–SloveniaEM-kvalifisering · 2023––
Landslag26. mars · Northern Ireland–FinlandEM-kvalifisering · 2023––
Landslag23. mars · Northern Ireland–San MarinoEM-kvalifisering · 2023––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Eoin Toal: statistikk, kamper og karriere | Coro