Portrett av Róbert Boženík
Spillerprofil · komplett datakort

Róbert Boženík

AngrepTilgjengelig
Født18. november 1999 · 26 årNasjonalitetSlovakiaHøyde188 cmVekt81 kg
52Kamper
2 104Minutter
6Mål
1Målgivende
0,3Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Målpoeng / 90
01
00
Skudd / 90
03,9
3,182,23
Skudd på mål
0100
33,3 %42,9 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Sverige7.2Estonia6.6Sloveni7.0Sloveni6.7Tysklan6.3Luxembo7.0Luxembo6.7Norther6.7Kazakhs6.3Faroe I
  1. Tyskland6.7 vurdering
    4. sep. 2025 · 12 min
  2. Luxembourg6.3 vurdering
    7. sep. 2025 · 24 min
  3. Luxembourg7.0 vurdering
    13. okt. 2025 · 12 min
  4. Northern Ireland6.7 vurdering
    14. nov. 2025 · 12 min
  5. Kazakhstan6.7 vurdering
    29. sep. 2026 · 15 min
  6. Faroe Islands6.3 vurdering
    2. okt. 2026 · 70 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,250,430,180,000,00MINUTTER3662020423202350420242832024-25852026-27
  1. 20200,25 målpoeng / 90
    366 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 20230,43 målpoeng / 90
    423 min · 1 mål · 1 målgivende
  3. 20240,18 målpoeng / 90
    504 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    283 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    85 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20208 kamper · 366 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,25/90
  • 20238 kamper · 423 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,43/90
  • 202411 kamper · 504 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,18/90
  • 2024-256 kamper · 283 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-272 kamper · 85 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: SlovakiaNations LeagueLandslag · Slovakia · 2026-276.41
Kamper
2
Minutter
85
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
66.66666666666667
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    85 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
0

Skudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
3,18

Skudd på mål

UEFA Nations LeagueSlovakia
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
0

Vellykkede driblinger

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · F

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
85
Kaptein
Nei
Vurdering
6,41

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
12
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66,7 %
Taklinger
1
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 6 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    283 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Skudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
2,23

Skudd på mål

UEFA Nations LeagueSlovakia
42,9 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
1,59

Vellykkede driblinger

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · F

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
283
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Målgivende
0
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
55
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67,3 %
Taklinger
2
Vunne dueller
19

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20243 turneringer · 11 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Privatlandskamper.

Spilletid fordelt på turneringer

  • PrivatlandskamperSlovakia
    236 min · 46,8 %
  • Euro ChampionshipSlovakia
    208 min · 41,3 %
  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    60 min · 11,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

PrivatlandskamperSlovakia
0,38
Euro ChampionshipSlovakia
0
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0

Skudd / 90

PrivatlandskamperSlovakia
3,43
Euro ChampionshipSlovakia
0,87
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,5

Skudd på mål

PrivatlandskamperSlovakia
22,2 %
Euro ChampionshipSlovakia
50 %
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
100 %

Nøkkelpasninger / 90

PrivatlandskamperSlovakia
0,76
Euro ChampionshipSlovakia
0,43
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Vellykkede driblinger

PrivatlandskamperSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovakia · F

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
236
Kaptein
Nei
Vurdering
7,01

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
9
Skudd på mål
2
Pasninger
43
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72,1 %
Taklinger
1
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Attacker · nr. 9

Spilletid

Draktnummer
9
Kamper
4
Fra start
2
Minutter
208
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
36
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Dueller
30
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Attacker · nr. 9

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
9
Kamper
4
Fra start
0
Minutter
60
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
1
Dueller
15
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 8 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovakia
    423 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
0,43

Skudd / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
0,85

Skudd på mål

Euro Championship - QualificationSlovakia
50 %

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
0,64

Vellykkede driblinger

Euro Championship - QualificationSlovakia
36,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovakia · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
4
Minutter
423
Innbytter
4
Byttet ut
3
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,61

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
69
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
63
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
11
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    366 min · 100 %
  • Euro ChampionshipSlovakia
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Skudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,97
Euro ChampionshipSlovakia
–

Skudd på mål

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
62,5 %
Euro ChampionshipSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,49
Euro ChampionshipSlovakia
–

Vellykkede driblinger

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
50 %
Euro ChampionshipSlovakia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
4
Minutter
366
Innbytter
4
Byttet ut
4
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,54

Angrep

Mål
1
Skudd
8
Skudd på mål
5
Pasninger
54
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
44
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
14
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Boavista → Stoketor 24. juli 2025Permanent overgang
  2. →Boavista → Stokeons 23. juli 2025Permanent overgang
  3. →Feyenoord → Boavistatir 11. juli 2023Ikke oppgitt
  4. →Boavista → Feyenoordlør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  5. →Feyenoord → Boavistaons 13. juli 2022Lån
  6. →Fortuna Düsseldorf → Feyenoordfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  7. →Feyenoord → Fortuna Düsseldorftir 31. august 2021Lån
  8. →Žilina → Feyenoordman 27. januar 2020€ 4M
Kamplogg

Siste kamper – landslag

52 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
6. oktober · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-270–
2. oktober · Slovakia–Faroe IslandsNations League · 2026-27706.3
29. september · Slovakia–KazakhstanNations League · 2026-27156.7
26. september · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-270–
17. november · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024––
14. november · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024126.7
13. oktober · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024127.0
10. oktober · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024––
7. september · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024246.3
4. september · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024126.7
23. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-25757.0
20. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-25786.6
19. november · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25457.2
16. november · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25––
14. oktober · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25––
11. oktober · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25106.3
8. september · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25106.3
5. september · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25657.0
30. juni · Slovakia–EnglandEuropamesterskapet · 2024586.7
26. juni · Slovakia–RomaniaEuropamesterskapet · 2024206.6
21. juni · Slovakia–UkrainaEuropamesterskapet · 2024606.3
17. juni · Slovakia–BelgiaEuropamesterskapet · 2024706.7
9. juni · Slovakia–WalesPrivatlandskamper · 2024787.31
26. mars · Slovakia–NorgePrivatlandskamper · 2024837.2
23. mars · Slovakia–ØsterrikePrivatlandskamper · 2024756.5
19. november · Slovakia–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 2023766.61
16. november · Slovakia–IslandEM-kvalifisering · 2023896.3
16. oktober · Slovakia–LuxembourgEM-kvalifisering · 2023276.6
13. oktober · Slovakia–PortugalEM-kvalifisering · 2023656.3
11. september · Slovakia–LiechtensteinEM-kvalifisering · 2023907.31
8. september · Slovakia–PortugalEM-kvalifisering · 2023266.9
20. juni · Slovakia–LiechtensteinEM-kvalifisering · 2023––
17. juni · Slovakia–IslandEM-kvalifisering · 2023336.5
23. mars · Slovakia–LuxembourgEM-kvalifisering · 2023176.7
14. november · Slovakia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020136.6
11. november · Slovakia–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 20202–
11. oktober · Slovakia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020––
8. oktober · Slovakia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020646.6
7. september · Slovakia–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020796.6
4. september · Slovakia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020286.2
1. september · Slovakia–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2020767.01
18. juni · Slovakia–SverigeEuropamesterskapet · 2020––
30. mars · Slovakia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020––
27. mars · Slovakia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020456.3
24. mars · Slovakia–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020616.3
8. oktober · Slovakia–Rep. Of IrelandEuropamesterskapet · 2020136.7
19. november · Slovakia–AzerbaijanEuropamesterskapet · 2020777.21
16. november · Slovakia–KroatiaEuropamesterskapet · 2020726.71
10. oktober · Slovakia–WalesEuropamesterskapet · 2020866.7
9. september · Slovakia–UngarnEuropamesterskapet · 2020777.21
6. september · Slovakia–KroatiaEuropamesterskapet · 2020456.7
11. juni · Slovakia–AzerbaijanEuropamesterskapet · 2020716.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.