Portrett av Shane Patrick Michael Duffy
Spillerprofil · komplett datakort

Shane Duffy

Fullt navn: Shane Patrick Michael Duffy

ForsvarTilgjengelig
Født1. januar 1992 · 34 årNasjonalitetIrlandHøyde193 cmVekt76 kg
34Kamper
2 931Minutter
5Mål
0Målgivende
0,15Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024Lite datagrunnlagForrige sesong 2023
Taklinger / 90
01
–0,6
Brudd / 90
01
–0,6
Blokkeringer / 90
01
–0,4
Vunne dueller
0100
–78,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Serbia7.3Azerbai7.5Portuga7.5Luxembo6.9Frankri6.5Nederla6.9Hellas7.2Gibralt7.5New Zea6.2Ungarn
  1. Frankrike6.9 vurdering
    7. sep. 2023 · 90 min
  2. Nederland6.5 vurdering
    10. sep. 2023 · 90 min
  3. Hellas6.9 vurdering
    13. okt. 2023 · 90 min
  4. Gibraltar7.2 vurdering
    16. okt. 2023 · 90 min
  5. New Zealand7.5 vurdering
    21. nov. 2023 · 90 min
  6. Ungarn6.2 vurdering
    4. juni 2024 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,200,200,000,00MINUTTER156201690020181 38020204502023452024
  1. 20160,00 målpoeng / 90
    156 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20180,20 målpoeng / 90
    900 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 20200,20 målpoeng / 90
    1 380 min · 3 mål · 0 målgivende
  4. 20230,00 målpoeng / 90
    450 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20240,00 målpoeng / 90
    45 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20162 kamper · 156 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 201810 kamper · 900 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,20/90
  • 202015 kamper · 1 380 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,20/90
  • 20235 kamper · 450 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20241 kamper · 45 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: Rep. Of IrelandPrivatlandskamperLandslag · Rep. Of Ireland · 20246.20
Kamper
1
Minutter
45
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
100
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20241 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperRep. Of Ireland
    45 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Brudd / 90

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Blokkeringer / 90

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
100 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Rep. Of Ireland · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
45
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
16

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20232 turneringer · 5 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship - Qualification.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
    360 min · 80 %
  • PrivatlandskamperRep. Of Ireland
    90 min · 20 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
0,25
PrivatlandskamperRep. Of Ireland
2

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
0,75
PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
0,5
PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
53,6 %
PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
47 %
PrivatlandskamperRep. Of Ireland
84,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
0
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
219
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
47 %
Taklinger
1
Blokkeringer
2
Brudd
3
Dueller
28
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Rep. Of Ireland · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Ja
Vurdering
7,50

Angrep

Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
52
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,6 %
Taklinger
2
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 15 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipRep. Of Ireland
    840 min · 60,9 %
  • World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
    540 min · 39,1 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro ChampionshipRep. Of Ireland
0,86
World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
0,17

Brudd / 90

Euro ChampionshipRep. Of Ireland
1,18
World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
1

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipRep. Of Ireland
0,96
World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
1,67

Vunne dueller

Euro ChampionshipRep. Of Ireland
64,8 %
World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
58,9 %

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipRep. Of Ireland
78 %
World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
840
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,33

Angrep

Mål
1
Skudd
10
Skudd på mål
4
Pasninger
381
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
8
Blokkeringer
9
Brudd
11
Dueller
54
Vunne dueller
35
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
13
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,25

Angrep

Mål
2
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
256
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
10
Brudd
6
Dueller
56
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
14
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 10 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
    900 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
1,3

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
67 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
62 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,36

Angrep

Mål
2
Skudd
14
Skudd på mål
5
Pasninger
154
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
62 %
Brudd
13
Dueller
94
Vunne dueller
63

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20161 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship.

Registrert spilletid

  • Euro ChampionshipRep. Of Ireland
    156 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro ChampionshipRep. Of Ireland
–

Brudd / 90

Euro ChampionshipRep. Of Ireland
–

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipRep. Of Ireland
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipRep. Of Ireland
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipRep. Of Ireland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
156
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

13 registrert
  1. →Fulham → Norwichlør 1. juli 2023Fri overgang
  2. →Brighton → Fulhamtir 31. januar 2023Ikke oppgitt
  3. →Brighton → Fulhamfre 5. august 2022Lån
  4. →Celtic → Brightontor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  5. →Brighton → Celticons 2. september 2020Lån
  6. →Blackburn → Brightonfre 26. august 2016€ 4.8M
  7. →Everton → Blackburnman 1. september 2014Ikke oppgitt
  8. →Yeovil Town → Evertontir 1. juli 2014Ikke oppgitt
  9. →Everton → Yeovil Towntor 26. september 2013Lån
  10. →Scunthorpe → Evertonman 2. januar 2012Ikke oppgitt
  11. →Everton → Scunthorpetor 1. september 2011Lån
  12. →Les Sables-d'Olonne → Burnleytor 24. mars 2011Lån
  13. →Everton → Burnleytor 24. mars 2011Lån
Kamplogg

Siste kamper – landslag

20 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
11. juni · Rep. Of Ireland–PortugalPrivatlandskamper · 2024––
4. juni · Rep. Of Ireland–UngarnPrivatlandskamper · 2024456.2
21. november · Rep. Of Ireland–New ZealandPrivatlandskamper · 2023907.5
18. november · Rep. Of Ireland–NederlandEM-kvalifisering · 2023––
16. oktober · Rep. Of Ireland–GibraltarEM-kvalifisering · 2023907.2
13. oktober · Rep. Of Ireland–HellasEM-kvalifisering · 2023906.9
10. september · Rep. Of Ireland–NederlandEM-kvalifisering · 2023906.5
7. september · Rep. Of Ireland–FrankrikeEM-kvalifisering · 2023906.9
14. november · Rep. Of Ireland–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2020907.51
11. november · Rep. Of Ireland–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2020907.5
9. oktober · Rep. Of Ireland–AzerbaijanVM-kvalifisering Europa · 2020907.3
7. september · Rep. Of Ireland–SerbiaVM-kvalifisering Europa · 2020906.9
4. september · Rep. Of Ireland–AzerbaijanVM-kvalifisering Europa · 2020907.91
1. september · Rep. Of Ireland–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2020906.9
27. mars · Rep. Of Ireland–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2020––
24. mars · Rep. Of Ireland–SerbiaVM-kvalifisering Europa · 2020––
8. oktober · Rep. Of Ireland–SlovakiaEuropamesterskapet · 20201207.9
18. november · Rep. Of Ireland–DanmarkEuropamesterskapet · 2020906.8
15. oktober · Rep. Of Ireland–SveitsEuropamesterskapet · 2020906.6
12. oktober · Rep. Of Ireland–GeorgiaEuropamesterskapet · 2020908.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.