Portrett av Attila Osváth
Spillerprofil · komplett datakort

Attila Osváth

ForsvarTilgjengelig
Født10. desember 1995 · 30 årNasjonalitetUngarnHøyde178 cmVektIkke oppgitt
11Kamper
865Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
01
0–
Vunne dueller
0100
–50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Mornar6.9Mornar6.6Mlada B6.9Mlada B6.3Polessy6.2Polessy6.4Plzen
  1. Mornar6.9 vurdering
    13. aug. 2024 · 90 min
  2. Mlada Boleslav6.6 vurdering
    22. aug. 2024 · 90 min
  3. Mlada Boleslav6.9 vurdering
    29. aug. 2024 · 90 min
  4. Polessya6.3 vurdering
    7. aug. 2025 · 45 min
  5. Polessya6.2 vurdering
    14. aug. 2025 · 10 min
  6. Plzen6.4 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,00MINUTTER7202024-25552025-26902026-27
  1. 2024-250,00 målpoeng / 90
    720 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2025-260,00 målpoeng / 90
    55 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2026-270,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2024-258 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-261 kamper · 55 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-271 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Ferencvarosi TC logoEuropa LeagueKlubb · Ferencvarosi TC · 2026-276.36
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
80
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europa League.

Registrert spilletid

  • Europa LeagueFerencvarosi TC
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Europa LeagueFerencvarosi TC
0

Brudd / 90

Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Blokkeringer / 90

Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Vunne dueller

Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

Europa LeagueFerencvarosi TC
80 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,36

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
40
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
0
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePaks
    55 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePaks
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeaguePaks
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeaguePaks
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePaks
50 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePaks
57 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Paks · Defender · nr. 11

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
11
Kamper
1
Fra start
0
Minutter
55
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
7
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
57 %
Dueller
12
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 8 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeaguePaks
    360 min · 50 %
  • UEFA Europa LeaguePaks
    360 min · 50 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePaks
1,75
UEFA Europa LeaguePaks
1,75

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeaguePaks
2,25
UEFA Europa LeaguePaks
2,25

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeaguePaks
0,75
UEFA Europa LeaguePaks
0,75

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePaks
48,6 %
UEFA Europa LeaguePaks
48,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePaks
–
UEFA Europa LeaguePaks
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Paks · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
116
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
3
Brudd
9
Dueller
35
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Paks · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
116
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
3
Brudd
9
Dueller
35
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Paks → Ferencvarosi TCons 4. februar 2026–
  2. →Paks → Ferencvarosi TCtir 3. februar 2026–
  3. →Puskas Academy → Paksfre 12. juli 2019Ikke oppgitt
  4. →Vasas → Puskas Academylør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  5. →Debreceni VSC → Vasasfre 30. juni 2017Ikke oppgitt
  6. →Vasas → Debreceni VSCtir 24. januar 2017Lån
  7. →SZTK-Erima → Vasasons 1. juli 2015Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

8 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
22. oktober · Ferencvarosi TC–TorreenseEuropa League · 2026-270–
15. oktober · Ferencvarosi TC–PlzenEuropa League · 2026-27906.4
14. august · Paks–PolessyaConference League · 2025-26106.2
7. august · Paks–PolessyaConference League · 2025-26456.3
29. august · Paks–Mlada BoleslavConference League · 2024-25906.9
22. august · Paks–Mlada BoleslavConference League · 2024-25906.6
13. august · Paks–MornarConference League · 2024-25906.9
7. august · Paks–MornarConference League · 2024-25907.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Attila Osváth: statistikk, kamper og karriere | Coro