Portrett av Adrián Rus
Spillerprofil · komplett datakort

Adrián Rus

ForsvarTilgjengelig
Født18. mars 1996 · 30 årNasjonalitetRomaniaHøyde188 cmVekt82 kg
30Kamper
919Minutter
0Mål
1Målgivende
0,1Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024Lite datagrunnlagForrige sesong 2023Lite datagrunnlag
Blokkeringer / 90
02,3
–1,91
Vunne dueller
0100
100 %33,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Spania7.2Liechte6.9Tysklan8.2Liechte6.9Bosnia-6.7Bosnia-6.9Andorra6.9Israel6.3Ukraina6.3Slovaki
  1. Bosnia-Hercegovina6.9 vurdering
    7. juni 2022 · 74 min
  2. Bosnia-Hercegovina6.7 vurdering
    26. sep. 2022 · 83 min
  3. Andorra6.9 vurdering
    15. okt. 2023 · 45 min
  4. Israel6.9 vurdering
    18. nov. 2023 · 9 min
  5. Ukraina6.3 vurdering
    17. juni 2024 · 15 min
  6. Slovakia6.3 vurdering
    26. juni 2024 · 9 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,130,000,00MINUTTER6842020472023242024
  1. 20200,13 målpoeng / 90
    684 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 20230,00 målpoeng / 90
    47 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20240,00 målpoeng / 90
    24 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20209 kamper · 684 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,13/90
  • 2022-232 kamper · 157 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20232 kamper · 47 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20242 kamper · 24 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

2 turneringer
Flagg: RomaniaEuro ChampionshipLandslag · Romania · 20246.30
Kamper
2
Minutter
24
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Flagg: RomaniaVM-kvalifisering EuropaLandslag · Romania · 2024–
Kamper
0
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20242 turneringer · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipRomania
    24 min · –Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeRomania
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro ChampionshipRomania
–
World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Brudd / 90

Euro ChampionshipRomania
–
World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipRomania
–
World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipRomania
100 %
World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipRomania
–
World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Romania · Defender · nr. 4

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
4
Kamper
2
Fra start
0
Minutter
24
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Romania · Defender · nr. 4

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
4
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationRomania
    47 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationRomania
–

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationRomania
–

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationRomania
1,91

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationRomania
33,3 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationRomania
61 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Romania · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
47
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Pasninger
63
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
61 %
Blokkeringer
1
Dueller
3
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueRomania
    157 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueRomania
3,44

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueRomania
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueRomania
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueRomania
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueRomania
75 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Romania · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
157
Kaptein
Nei
Vurdering
6,79

Angrep

Pasninger
72

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Taklinger
6
Vunne dueller
8

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipRomania
    412 min · 60,2 %
  • World Cup - Qualification EuropeRomania
    272 min · 39,8 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro ChampionshipRomania
0,22
World Cup - Qualification EuropeRomania
2,32

Brudd / 90

Euro ChampionshipRomania
1,31
World Cup - Qualification EuropeRomania
1,65

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipRomania
1,53
World Cup - Qualification EuropeRomania
0,66

Vunne dueller

Euro ChampionshipRomania
–
World Cup - Qualification EuropeRomania
78,6 %

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipRomania
85 %
World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Romania · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
412
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
0
Pasninger
165
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
1
Blokkeringer
7
Brudd
6

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
9
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Romania · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
272
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
147
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
2
Brudd
5
Dueller
28
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Pisa → Universitatea Craiovatir 2. september 2025Fri overgang
  2. →Pisa → Universitatea Craiovaman 1. september 2025Fri overgang
  3. →Pafos → Pisaman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  4. →Pisa → Pafosman 14. august 2023Lån
  5. →Fehérvár FC → Pisaman 1. august 2022€ 1M
  6. →Sepsi OSK Sfantu Gheorghe → Fehérvár FCman 1. juli 2019€ 500K
  7. →Balmazujvaros → Sepsi OSK Sfantu Gheorghefre 13. juli 2018Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – landslag

30 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
18. november · Romania–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2024––
15. november · Romania–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 2024––
24. mars · Romania–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2024––
21. mars · Romania–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 2024––
15. november · Romania–KosovoNations League · 2024-25––
2. juli · Romania–NederlandEuropamesterskapet · 2024––
26. juni · Romania–SlovakiaEuropamesterskapet · 202496.3
22. juni · Romania–BelgiaEuropamesterskapet · 2024––
17. juni · Romania–UkrainaEuropamesterskapet · 2024156.3
22. mars · Romania–Northern IrelandPrivatlandskamper · 2024––
18. november · Romania–IsraelEM-kvalifisering · 202396.9
15. oktober · Romania–AndorraEM-kvalifisering · 2023456.9
12. september · Romania–KosovoEM-kvalifisering · 2023––
9. september · Romania–IsraelEM-kvalifisering · 2023––
19. juni · Romania–SveitsEM-kvalifisering · 2023––
28. mars · Romania–BelarusEM-kvalifisering · 2023––
26. september · Romania–Bosnia-HercegovinaNations League · 2022-23836.7
7. juni · Romania–Bosnia-HercegovinaNations League · 2022-23746.9
14. november · Romania–LiechtensteinVM-kvalifisering Europa · 2020908.21
11. november · Romania–IslandVM-kvalifisering Europa · 2020––
11. oktober · Romania–ArmeniaVM-kvalifisering Europa · 2020––
8. oktober · Romania–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2020906.9
8. september · Romania–FYR MacedoniaVM-kvalifisering Europa · 2020––
5. september · Romania–LiechtensteinVM-kvalifisering Europa · 2020907.2
2. september · Romania–IslandVM-kvalifisering Europa · 20202–
18. november · Romania–SpaniaEuropamesterskapet · 2020906.3
15. november · Romania–SverigeEuropamesterskapet · 2020906.6
15. oktober · Romania–NorgeEuropamesterskapet · 2020906.3
12. oktober · Romania–Faroe IslandsEuropamesterskapet · 2020527.2
8. september · Romania–MaltaEuropamesterskapet · 2020907.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.