Portrett av Muhammed Şengezer
Spillerprofil · komplett datakort

Muhammed Şengezer

KeeperTilgjengelig
Født5. januar 1997 · 29 årNasjonalitetTyrkiaHøyde192 cmVekt80 kg
20Kamper
1 260Minutter
0Mål
1Målgivende
0,07Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Redninger / 90
03,9
–3,25
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,2
–1
Pasningspresisjon
0100
78,2 %62 %
Kampvurdering
510
6,207,35

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Heart O7.9FC Købe7.0Petrocu6.91. FC H8.0Cercle 8.0Cherno 6.7Viking7.7Viking7.0Univers6.2Samsuns
  1. Cercle Brugge8.0 vurdering
    19. des. 2024 · 90 min
  2. Cherno More Varna8.0 vurdering
    31. juli 2025 · 90 min
  3. Viking6.7 vurdering
    7. aug. 2025 · 90 min
  4. Viking7.7 vurdering
    13. aug. 2025 · 90 min
  5. Universitatea Craiova7.0 vurdering
    21. aug. 2025 · 90 min
  6. Samsunspor6.2 vurdering
    1. nov. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,200,000,000,00MINUTTER4502022-233602024-253602025-26902026
  1. 2022-230,20 målpoeng / 90
    450 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2024-250,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2025-260,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20260,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-235 kamper · 450 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,20/90
  • 2024-254 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-263 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20261 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Başakşehir logoSüper LigKlubb · Başakşehir · 20266.20
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
78.18181818181819
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Süper Lig.

Registrert spilletid

  • Süper LigBaşakşehir
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Süper LigBaşakşehir
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Süper LigBaşakşehir
–

Pasningspresisjon

Süper LigBaşakşehir
78,2 %

Kampvurdering

Süper LigBaşakşehir
6,20

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Süper Lig
  • Klubb · Başakşehir · G

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd på mål
0
Pasninger
55
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78,2 %
Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueBaşakşehir
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBaşakşehir
3,25

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueBaşakşehir
1

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBaşakşehir
62 %

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueBaşakşehir
7,35

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Başakşehir · Goalkeeper · nr. 16

Spilletid

Draktnummer
16
Kamper
3
Fra start
3
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,35

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
168
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
62 %
Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
13
Baklengsmål
4

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueBaşakşehir
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBaşakşehir
4,5

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueBaşakşehir
1,25

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBaşakşehir
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueBaşakşehir
7,45

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Başakşehir · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,45

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
144
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
18
Baklengsmål
5

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
1
Røde kort
0
2022-231 turnering · 5 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueBaşakşehir
    450 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBaşakşehir
2,2

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueBaşakşehir
0,6

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBaşakşehir
53 %

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueBaşakşehir
7,18

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Başakşehir · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Målgivende
1
Pasninger
316
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
53 %
Dueller
1
Redninger
11
Baklengsmål
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBaşakşehir
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueBaşakşehir
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Başakşehir · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Adana Demirspor → Başakşehirtor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  2. →Başakşehir → Adana Demirsporman 1. februar 2021Lån
  3. →Adana Demirspor → Başakşehirlør 1. august 2020Ikke oppgitt
  4. →Başakşehir → Adana Demirsportir 14. januar 2020Lån
  5. →Bursaspor → Başakşehirman 2. september 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

20 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Başakşehir–SamsunsporSüper Lig · 2026906.2
21. august · Başakşehir–Universitatea CraiovaConference League · 2025-26907.0
13. august · Başakşehir–VikingConference League · 2025-26907.7
7. august · Başakşehir–VikingConference League · 2025-26906.7
31. juli · Başakşehir–Cherno More VarnaConference League · 2025-26908.0
19. desember · Başakşehir–Cercle BruggeConference League · 2024-25908.0
12. desember · Başakşehir–1. FC HeidenheimConference League · 2024-25906.9
27. november · Başakşehir–PetrocubConference League · 2024-25907.0
7. november · Başakşehir–FC KøbenhavnConference League · 2024-25907.9
24. oktober · Başakşehir–CeljeConference League · 2024-25––
2. oktober · Başakşehir–Rapid ViennaConference League · 2024-25––
15. mars · Başakşehir–GentConference League · 2022-23––
9. mars · Başakşehir–GentConference League · 2022-23––
3. november · Başakşehir–Heart Of MidlothianConference League · 2022-23906.7
27. oktober · Başakşehir–FiorentinaConference League · 2022-23907.21
13. oktober · Başakşehir–Rīgas FSConference League · 2022-23––
6. oktober · Başakşehir–Rīgas FSConference League · 2022-23907.5
15. september · Başakşehir–FiorentinaConference League · 2022-23907.2
8. september · Başakşehir–Heart Of MidlothianConference League · 2022-23907.2
25. august · Başakşehir–AntwerpConference League · 2022-23––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Muhammed Şengezer: statistikk, kamper og karriere | Coro