Portrett av Yari Verschaeren
Spillerprofil · komplett datakort

Yari Verschaeren

Også registrert som Y. Verschaeren

MidtbaneTilgjengelig
Født12. juli 2001 · 25 årNasjonalitetBelgiaHøyde172 cmVekt69 kg
31Kamper
1 690Minutter
8Mål
3Målgivende
0,59Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01,6
1,260,84
Pasningspresisjon
0100
91 %–
Taklinger / 90
04,6
3,782,53
Vellykkede driblinger
0100
–33,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Villarr8.5Ferencv6.3Real So6.3Ludogor6.5FC Port7.5Slavia 6.6Plzen7.21899 Ho8.0Sheriff7.2AEK Ath
  1. FC Porto6.5 vurdering
    28. nov. 2024 · 12 min
  2. Slavia Praha7.5 vurdering
    12. des. 2024 · 45 min
  3. Plzen6.6 vurdering
    23. jan. 2025 · 45 min
  4. 1899 Hoffenheim7.2 vurdering
    30. jan. 2025 · 69 min
  5. Sheriff Tiraspol8.0 vurdering
    7. aug. 2025 · 90 min
  6. AEK Athens FC7.2 vurdering
    28. aug. 2025 · 53 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,001,581,180,360,561,26MINUTTER92018-195720201522021-221 0092022-233202024-251432025-26
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    9 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20201,58 målpoeng / 90
    57 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2021-221,18 målpoeng / 90
    152 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,36 målpoeng / 90
    1 009 min · 2 mål · 2 målgivende
  5. 2024-250,56 målpoeng / 90
    320 min · 2 mål · 0 målgivende
  6. 2025-261,26 målpoeng / 90
    143 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-191 kamper · 9 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20203 kamper · 57 min · 1 mål · 0 målgivende · 1,58/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-224 kamper · 152 min · 2 mål · 0 målgivende · 1,18/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-2313 kamper · 1 009 min · 2 mål · 2 målgivende · 0,36/90
  • 2024-259 kamper · 320 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,56/90
  • 2025-261 kamper · 143 min · 1 mål · 1 målgivende · 1,26/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Anderlecht logoConference LeagueKlubb · Anderlecht · 2025-267.60
Kamper
1
Minutter
143
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
91
Flagg: BelgiaEuro ChampionshipLandslag · Belgia · 20206.93
Kamper
3
Minutter
57
Mål
1
Målgivende
–
Pasning %
92
Flagg: BelgiaVM-kvalifisering EuropaLandslag · Belgia · 2020–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 1 kamp · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
    143 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
1,26

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
1,26

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
91 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
3,78

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
54,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Anderlecht · Midfielder · nr. 10

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
143
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,60

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
56
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91 %
Taklinger
6
Brudd
1
Dueller
11
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 9 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAnderlecht
    320 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueAnderlecht
0,56

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueAnderlecht
0,84

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueAnderlecht
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueAnderlecht
2,53

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueAnderlecht
52,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Anderlecht · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
7
Minutter
320
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
157
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
36
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 13 kamper · 2 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
    1 009 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
0,36

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
1,25

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
1,07

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
49,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Anderlecht · Midfielder

Spilletid

Kamper
13
Fra start
11
Minutter
1 009
Innbytter
2
Byttet ut
5
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,08

Angrep

Mål
2
Målgivende
2
Skudd
14
Skudd på mål
6
Pasninger
338
Nøkkelpasninger
14
Driblinger
20
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
2
Brudd
14
Dueller
77
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
    152 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Anderlecht · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
152
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 3 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipBelgia
    57 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeBelgia
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipBelgia
–
World Cup - Qualification EuropeBelgia
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipBelgia
1,58
World Cup - Qualification EuropeBelgia
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipBelgia
92 %
World Cup - Qualification EuropeBelgia
–

Taklinger / 90

Euro ChampionshipBelgia
1,58
World Cup - Qualification EuropeBelgia
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipBelgia
–
World Cup - Qualification EuropeBelgia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Belgia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
57
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
33
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
4
Straffer vunnet
1
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
2

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Belgia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAnderlecht
    9 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueAnderlecht
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueAnderlecht
0

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueAnderlecht
75 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueAnderlecht
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueAnderlecht
0 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Anderlecht · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
9
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
3
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
1
Vunne dueller
0

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

0 registrert

Ingen overganger registrert.

Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

29 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb28. august · Anderlecht–AEK Athens FCConference League · 2025-26537.2
Klubb21. august · Anderlecht–AEK Athens FCConference League · 2025-26––
Klubb7. august · Anderlecht–Sheriff TiraspolConference League · 2025-26908.011
Klubb13. februar · Anderlecht–FenerbahçeEuropa League · 2024-25––
Klubb30. januar · Anderlecht–1899 HoffenheimEuropa League · 2024-25697.2
Klubb23. januar · Anderlecht–PlzenEuropa League · 2024-25456.6
Klubb12. desember · Anderlecht–Slavia PrahaEuropa League · 2024-25457.51
Klubb28. november · Anderlecht–FC PortoEuropa League · 2024-25126.5
Klubb7. november · Anderlecht–Rīgas FSEuropa League · 2024-251–
Klubb24. oktober · Anderlecht–LudogoretsEuropa League · 2024-25316.3
Klubb3. oktober · Anderlecht–Real SociedadEuropa League · 2024-25276.3
Klubb25. september · Anderlecht–Ferencvarosi TCEuropa League · 2024-25908.51
Klubb16. mars · Anderlecht–VillarrealConference League · 2022-23766.9
Klubb9. mars · Anderlecht–VillarrealConference League · 2022-23906.3
Klubb23. februar · Anderlecht–LudogoretsConference League · 2022-231208.21
Klubb16. februar · Anderlecht–LudogoretsConference League · 2022-23907.3
Klubb3. november · Anderlecht–SilkeborgConference League · 2022-23907.31
Klubb27. oktober · Anderlecht–FCSBConference League · 2022-23908.911
Klubb13. oktober · Anderlecht–West HamConference League · 2022-23677.2
Klubb6. oktober · Anderlecht–West HamConference League · 2022-23807.3
Klubb15. september · Anderlecht–FCSBConference League · 2022-23196.5
Klubb8. september · Anderlecht–SilkeborgConference League · 2022-23456.2
Klubb25. august · Anderlecht–BSC Young BoysConference League · 2022-23806.3
Klubb18. august · Anderlecht–BSC Young BoysConference League · 2022-23906.9
Landslag8. september · Belgia–BelarusVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag19. november · Belgia–CyprusEuropamesterskapet · 2020265.9
Landslag10. oktober · Belgia–San MarinoEuropamesterskapet · 2020278.11
Landslag9. september · Belgia–SkottlandEuropamesterskapet · 202086.7
Klubb29. november · Anderlecht–Spartak TrnavaEuropa League · 2018-1996.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.