Portrett av Gavin Okeroghene Bazunu
Spillerprofil · komplett datakort

Gavin Bazunu

Fullt navn: Gavin Okeroghene Bazunu

KeeperTilgjengelig
Født20. februar 2002 · 24 årNasjonalitetIrlandHøyde189 cmVekt79 kg
68Kamper
4 620Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2024Lite datagrunnlag
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01
–0
Pasningspresisjon
0100
–62,5 %
Kampvurdering
510
–6,30

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Crystal5.9Arsenal6.9Hellas7.2Gibralt6.5Frankri6.0Nederla6.5Hellas6.9Gibralt7.2Nederla6.3Sveits
  1. Frankrike6.5 vurdering
    7. sep. 2023 · 90 min
  2. Nederland6.0 vurdering
    10. sep. 2023 · 90 min
  3. Hellas6.5 vurdering
    13. okt. 2023 · 90 min
  4. Gibraltar6.9 vurdering
    16. okt. 2023 · 90 min
  5. Nederland7.2 vurdering
    18. nov. 2023 · 90 min
  6. Sveits6.3 vurdering
    26. mars 2024 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,00MINUTTER2102018-1963020202 8802022-237202023902024
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    210 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20200,00 målpoeng / 90
    630 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    2 880 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20230,00 målpoeng / 90
    720 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20240,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-192 kamper · 210 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20207 kamper · 630 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20221 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-2332 kamper · 2 880 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20238 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20241 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Southampton logoPremier LeagueKlubb · Southampton · 2024-25–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: Rep. Of IrelandPrivatlandskamperLandslag · Rep. Of Ireland · 20246.30
Kamper
1
Minutter
90
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
62.5
Flagg: Rep. Of IrelandVM-kvalifisering EuropaLandslag · Rep. Of Ireland · 2024–
Kamper
0
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueSouthampton
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Premier LeagueSouthampton
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueSouthampton
–

Pasningspresisjon

Premier LeagueSouthampton
–

Kampvurdering

Premier LeagueSouthampton
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Southampton · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · 1 kamp · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • PrivatlandskamperRep. Of Ireland
    90 min · –Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–
World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–
World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
62,5 %
World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Kampvurdering

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
6,30
World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Rep. Of Ireland · G

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Pasninger
40

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
62,5 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Goalkeeper · nr. 16

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
16
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
2,75

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
1,25

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
–

Kampvurdering

Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
6,71

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
0
Pasninger
179
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
7
Vunne dueller
6
Redninger
22
Baklengsmål
10

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 32 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueSouthampton
    2 880 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Premier LeagueSouthampton
2,16

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueSouthampton
1,75

Pasningspresisjon

Premier LeagueSouthampton
–

Kampvurdering

Premier LeagueSouthampton
6,57

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Southampton · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
32
Fra start
32
Minutter
2 880
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,57

Angrep

Mål
0
Pasninger
1 028
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
19
Vunne dueller
18
Redninger
69
Baklengsmål
56

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20221 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperRep. Of Ireland
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
74,2 %

Kampvurdering

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
6,50

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Rep. Of Ireland · G

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Pasninger
31

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74,2 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
    630 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
4,29

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
0,71

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
7,41

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
630
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,41

Angrep

Mål
0
Pasninger
198
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
30
Baklengsmål
5

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
    210 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Stoke → Southamptonlør 30. mai 2026Tilbake fra lån
  2. →Southampton → Stokeman 12. januar 2026Lån
  3. →Standard Liege → Southamptontor 24. april 2025Tilbake fra lån
  4. →Southampton → Standard Liegeman 3. februar 2025Lån
  5. →Manchester City U23 → Southamptonfre 1. juli 2022€ 14M
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

68 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag1. oktober · Rep. Of Ireland–ØsterrikeNations League · 2026-270–
Landslag24. september · Rep. Of Ireland–KosovoNations League · 2026-270–
Landslag16. november · Rep. Of Ireland–UngarnVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag13. november · Rep. Of Ireland–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag14. oktober · Rep. Of Ireland–ArmeniaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag11. oktober · Rep. Of Ireland–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag9. september · Rep. Of Ireland–ArmeniaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag6. september · Rep. Of Ireland–UngarnVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag23. mars · Rep. Of Ireland–BulgariaNations League · 2024-25––
Landslag20. mars · Rep. Of Ireland–BulgariaNations League · 2024-25––
Landslag26. mars · Rep. Of Ireland–SveitsPrivatlandskamper · 2024906.3
Landslag23. mars · Rep. Of Ireland–BelgiaPrivatlandskamper · 2024––
Landslag21. november · Rep. Of Ireland–New ZealandPrivatlandskamper · 2023––
Landslag18. november · Rep. Of Ireland–NederlandEM-kvalifisering · 2023907.2
Landslag16. oktober · Rep. Of Ireland–GibraltarEM-kvalifisering · 2023906.9
Landslag13. oktober · Rep. Of Ireland–HellasEM-kvalifisering · 2023906.5
Landslag10. september · Rep. Of Ireland–NederlandEM-kvalifisering · 2023906.0
Landslag7. september · Rep. Of Ireland–FrankrikeEM-kvalifisering · 2023906.5
Landslag19. juni · Rep. Of Ireland–GibraltarEM-kvalifisering · 2023907.2
Landslag16. juni · Rep. Of Ireland–HellasEM-kvalifisering · 2023906.9
Klubb28. mai · Southampton–LiverpoolPremier League · 2022-23––
Klubb21. mai · Southampton–BrightonPremier League · 2022-23––
Klubb13. mai · Southampton–FulhamPremier League · 2022-23––
Klubb8. mai · Southampton–Nottingham ForestPremier League · 2022-23––
Klubb30. april · Southampton–NewcastlePremier League · 2022-23––
Klubb27. april · Southampton–BournemouthPremier League · 2022-23––
Klubb21. april · Southampton–ArsenalPremier League · 2022-23905.9
Klubb15. april · Southampton–Crystal PalacePremier League · 2022-23906.2
Klubb8. april · Southampton–Manchester CityPremier League · 2022-23906.3
Klubb2. april · Southampton–West HamPremier League · 2022-23906.9
Landslag27. mars · Rep. Of Ireland–FrankrikeEM-kvalifisering · 2023906.7
Klubb18. mars · Southampton–TottenhamPremier League · 2022-23905.6
Klubb15. mars · Southampton–BrentfordPremier League · 2022-23906.3
Klubb12. mars · Southampton–Manchester UnitedPremier League · 2022-23908.3
Klubb4. mars · Southampton–LeicesterPremier League · 2022-23906.3
Klubb25. februar · Southampton–LeedsPremier League · 2022-23906.9
Klubb18. februar · Southampton–ChelseaPremier League · 2022-23907.7
Klubb11. februar · Southampton–WolvesPremier League · 2022-23905.9
Klubb4. februar · Southampton–BrentfordPremier League · 2022-23905.6
Klubb21. januar · Southampton–Aston VillaPremier League · 2022-23907.3
Klubb14. januar · Southampton–EvertonPremier League · 2022-23906.9
Klubb4. januar · Southampton–Nottingham ForestPremier League · 2022-23906.2
Klubb31. desember · Southampton–FulhamPremier League · 2022-23906.7
Klubb26. desember · Southampton–BrightonPremier League · 2022-23905.5
Landslag17. november · Rep. Of Ireland–NorgePrivatlandskamper · 2022906.5
Klubb12. november · Southampton–LiverpoolPremier League · 2022-23907.0
Klubb6. november · Southampton–NewcastlePremier League · 2022-23905.2
Klubb29. oktober · Southampton–Crystal PalacePremier League · 2022-23906.9
Klubb23. oktober · Southampton–ArsenalPremier League · 2022-23906.9
Klubb19. oktober · Southampton–BournemouthPremier League · 2022-23907.6
Klubb16. oktober · Southampton–West HamPremier League · 2022-23907.0
Klubb8. oktober · Southampton–Manchester CityPremier League · 2022-23906.5
Klubb1. oktober · Southampton–EvertonPremier League · 2022-23906.3
Klubb16. september · Southampton–Aston VillaPremier League · 2022-23906.7
Klubb3. september · Southampton–WolvesPremier League · 2022-23906.3
Klubb30. august · Southampton–ChelseaPremier League · 2022-23907.0
Klubb27. august · Southampton–Manchester UnitedPremier League · 2022-23907.0
Klubb20. august · Southampton–LeicesterPremier League · 2022-23906.2
Klubb13. august · Southampton–LeedsPremier League · 2022-23906.9
Klubb6. august · Southampton–TottenhamPremier League · 2022-23906.7
Landslag14. november · Rep. Of Ireland–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2020907.2
Landslag11. november · Rep. Of Ireland–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2020907.9
Landslag9. oktober · Rep. Of Ireland–AzerbaijanVM-kvalifisering Europa · 2020907.6
Landslag7. september · Rep. Of Ireland–SerbiaVM-kvalifisering Europa · 2020908.3
Landslag4. september · Rep. Of Ireland–AzerbaijanVM-kvalifisering Europa · 2020906.9
Landslag1. september · Rep. Of Ireland–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2020907.3
Landslag27. mars · Rep. Of Ireland–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2020906.6
Landslag24. mars · Rep. Of Ireland–SerbiaVM-kvalifisering Europa · 2020––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Gavin Bazunu: statistikk, kamper og karriere | Coro