Portrett av Jure Balkovec
Spillerprofil · komplett datakort

Jure Balkovec

ForsvarTilgjengelig
Født9. september 1994 · 32 årNasjonalitetSloveniaHøyde185 cmVekt74 kg
54Kamper
2 128Minutter
2Mål
3Målgivende
0,21Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
01,7
1,38–
Brudd / 90
03
–2,5
Vunne dueller
0100
–75 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9San Mar7.2Portuga7.0Østerri7.2Norge6.9Sverige7.0HNK Rij5.9HNK Rij6.5Skottla6.7Celje5.6Benfica
  1. Sverige6.9 vurdering
    18. nov. 2025 · 90 min
  2. HNK Rijeka7.0 vurdering
    19. feb. 2026 · 90 min
  3. HNK Rijeka5.9 vurdering
    26. feb. 2026 · 90 min
  4. Skottland6.5 vurdering
    26. sep. 2026 · 16 min
  5. Celje6.7 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  6. Benfica5.6 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,070,000,000,000,00MINUTTER1 27120202112024682024-251802025-261962026-27
  1. 20200,07 målpoeng / 90
    1 271 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 20240,00 målpoeng / 90
    211 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    68 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    196 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-173 kamper · 0 min · 0 mål · 1 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-188 kamper · 0 min · 2 mål · 1 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 202015 kamper · 1 271 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,07/90
  • 20235 kamper · 202 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 20243 kamper · 211 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-253 kamper · 68 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-262 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-273 kamper · 196 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Omonia Nicosia logoEuropa LeagueKlubb · Omonia Nicosia · 2026-276.17
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
80.51948051948052
Flagg: SloveniaNations LeagueLandslag · Slovenia · 2026-276.52
Kamper
1
Minutter
16
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
55.55555555555556
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Europa LeagueOmonia Nicosia
    180 min · 91,8 %
  • UEFA Nations LeagueSlovenia
    16 min · 8,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Europa LeagueOmonia Nicosia
1
UEFA Nations LeagueSlovenia
5,63

Brudd / 90

Europa LeagueOmonia Nicosia
–
UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Blokkeringer / 90

Europa LeagueOmonia Nicosia
–
UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Vunne dueller

Europa LeagueOmonia Nicosia
–
UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Pasningspresisjon

Europa LeagueOmonia Nicosia
80,5 %
UEFA Nations LeagueSlovenia
55,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,17

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
77
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80,5 %
Taklinger
2
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovenia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
16
Kaptein
Nei
Vurdering
6,52

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
9
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
55,6 %
Taklinger
1
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
2,5

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
75 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
77 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Defender · nr. 29

Spilletid

Draktnummer
29
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
104
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Brudd
5
Dueller
8
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 3 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovenia
    68 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
2,65

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovenia
73,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovenia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
68
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
25
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73,9 %
Taklinger
2
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · 3 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipSlovenia
    121 min · 57,3 %Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeSlovenia
    90 min · 42,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro ChampionshipSlovenia
4,46
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
3

Brudd / 90

Euro ChampionshipSlovenia
1,49
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
1

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipSlovenia
–
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
1

Vunne dueller

Euro ChampionshipSlovenia
53,8 %
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
71,4 %

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipSlovenia
–
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
84 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovenia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
121
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
20
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
2
Dueller
13
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovenia · Defender · nr. 3

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
3
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
53
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
7
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 5 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovenia
    202 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSlovenia
0,45

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationSlovenia
0,89

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationSlovenia
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSlovenia
66,7 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovenia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovenia · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
202
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
136
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
2
Dueller
9
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 15 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovenia
    866 min · 68,1 %
  • Euro ChampionshipSlovenia
    405 min · 31,9 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
1,04
Euro ChampionshipSlovenia
0,89

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
0,94
Euro ChampionshipSlovenia
0,89

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–
Euro ChampionshipSlovenia
0

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
57,8 %
Euro ChampionshipSlovenia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–
Euro ChampionshipSlovenia
75 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovenia · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
866
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,86

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
404
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Brudd
9
Dueller
45
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovenia · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
405
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
141
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Taklinger
4
Blokkeringer
0
Brudd
4

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSlovenia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovenia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 8 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueNK Domzale
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · NK Domzale · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
8
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2
Målgivende
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
3
Røde kort
0
2016-171 turnering · 3 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueNK Domzale
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · NK Domzale · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

14 registrert
  1. →Fatih Karagümrük → Omonia Nicosiafre 30. januar 2026Permanent overgang
  2. →Fatih Karagümrük → Omonia Nicosiator 29. januar 2026Permanent overgang
  3. →Fatih Karagümrük → Bela Krajinaons 3. september 2025Permanent overgang
  4. →Alanyaspor → Fatih Karagümrüklør 12. juli 2025Fri overgang
  5. →Fatih Karagümrük → Alanyasportir 5. juli 2022Fri overgang
  6. →Hellas Verona → Fatih Karagümrükfre 11. september 2020Fri overgang
  7. →Empoli → Hellas Veronatir 1. september 2020Ikke oppgitt
  8. →Hellas Verona → Empolitor 8. august 2019Lån
  9. →Bari → Hellas Veronafre 3. august 2018Fri overgang
  10. →NK Domzale → Bariman 8. januar 2018Ikke oppgitt
  11. →Radomlje → NK Domzaletir 16. juni 2015Ikke oppgitt
  12. →Krka → Radomljetir 1. juli 2014Ikke oppgitt
  13. →NK Domzale → Krkalør 1. februar 2014Ikke oppgitt
  14. →Bela Krajina → NK Domzalesøn 3. juli 2011Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

54 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb22. oktober · Omonia Nicosia–BenficaEuropa League · 2026-27905.6
Klubb15. oktober · Omonia Nicosia–CeljeEuropa League · 2026-27906.7
Landslag6. oktober · Slovenia–SkottlandNations League · 2026-270–
Landslag3. oktober · Slovenia–SveitsNations League · 2026-270–
Landslag29. september · Slovenia–FYR MacedoniaNations League · 2026-270–
Landslag26. september · Slovenia–SkottlandNations League · 2026-27166.5
Klubb26. februar · Omonia Nicosia–HNK RijekaConference League · 2025-26905.9
Klubb19. februar · Omonia Nicosia–HNK RijekaConference League · 2025-26907.0
Landslag18. november · Slovenia–SverigeVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
Landslag15. november · Slovenia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag13. oktober · Slovenia–SveitsVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag10. oktober · Slovenia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag8. september · Slovenia–SveitsVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag5. september · Slovenia–SverigeVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag23. mars · Slovenia–SlovakiaNations League · 2024-25––
Landslag20. mars · Slovenia–SlovakiaNations League · 2024-25––
Landslag17. november · Slovenia–ØsterrikeNations League · 2024-25––
Landslag14. november · Slovenia–NorgeNations League · 2024-25––
Landslag13. oktober · Slovenia–KazakhstanNations League · 2024-25––
Landslag10. oktober · Slovenia–NorgeNations League · 2024-25577.2
Landslag9. september · Slovenia–KazakhstanNations League · 2024-253–
Landslag6. september · Slovenia–ØsterrikeNations League · 2024-2587.0
Landslag1. juli · Slovenia–PortugalEuropamesterskapet · 20241207.2
Landslag25. juni · Slovenia–EnglandEuropamesterskapet · 20241–
Landslag20. juni · Slovenia–SerbiaEuropamesterskapet · 2024––
Landslag16. juni · Slovenia–DanmarkEuropamesterskapet · 2024––
Landslag26. mars · Slovenia–PortugalPrivatlandskamper · 2024––
Landslag20. november · Slovenia–KazakhstanEM-kvalifisering · 2023––
Landslag17. november · Slovenia–DanmarkEM-kvalifisering · 2023––
Landslag17. oktober · Slovenia–Northern IrelandEM-kvalifisering · 2023––
Landslag14. oktober · Slovenia–FinlandEM-kvalifisering · 2023––
Landslag10. september · Slovenia–San MarinoEM-kvalifisering · 2023246.9
Landslag7. september · Slovenia–Northern IrelandEM-kvalifisering · 2023116.7
Landslag19. juni · Slovenia–DanmarkEM-kvalifisering · 2023––
Landslag16. juni · Slovenia–FinlandEM-kvalifisering · 2023906.9
Landslag26. mars · Slovenia–San MarinoEM-kvalifisering · 2023326.6
Landslag23. mars · Slovenia–KazakhstanEM-kvalifisering · 2023457.0
Landslag24. september · Slovenia–NorgeNations League · 2022-23––
Landslag9. juni · Slovenia–NorgeNations League · 2022-23––
Landslag14. november · Slovenia–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020906.3
Landslag11. november · Slovenia–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020906.2
Landslag11. oktober · Slovenia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020906.9
Landslag8. oktober · Slovenia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020908.21
Landslag7. september · Slovenia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020656.6
Landslag4. september · Slovenia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020907.2
Landslag1. september · Slovenia–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020907.2
Landslag30. mars · Slovenia–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020816.2
Landslag27. mars · Slovenia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020906.5
Landslag24. mars · Slovenia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020907.0
Landslag19. november · Slovenia–PolenEuropamesterskapet · 2020906.3
Landslag13. oktober · Slovenia–ØsterrikeEuropamesterskapet · 2020906.7
Landslag10. oktober · Slovenia–FYR MacedoniaEuropamesterskapet · 2020906.8
Landslag9. september · Slovenia–IsraelEuropamesterskapet · 2020456.3
Landslag6. september · Slovenia–PolenEuropamesterskapet · 2020907.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Jure Balkovec: statistikk, kamper og karriere | Coro