Portrett av James Wilson
Spillerprofil · komplett datakort

James Wilson

AngrepTilgjengelig
Født6. mars 2007 · 19 årNasjonalitetSkottlandHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
17Kamper
628Minutter
3Mål
0Målgivende
0,43Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
0,23–
Skudd / 90
01,5
1,17–
Skudd på mål
0100
40 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Cercle 6.5FC Købe7.0Petrocu7.8ST John6.4Kilmarn6.4ST Mirr6.3FC Nord6.2Trabzon6.5Rangers
  1. ST Johnstone7.8 vurdering
    29. aug. 2026 · 57 min
  2. Kilmarnock6.4 vurdering
    19. sep. 2026 · 90 min
  3. ST Mirren6.4 vurdering
    10. okt. 2026 · 73 min
  4. FC Nordsjaelland6.3 vurdering
    15. okt. 2026 · 77 min
  5. Trabzonspor6.2 vurdering
    22. okt. 2026 · 75 min
  6. Rangers6.5 vurdering
    28. okt. 2026 · 12 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,740,23MINUTTER2442024-253842026-27
  1. 2024-250,74 målpoeng / 90
    244 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2026-270,23 målpoeng / 90
    384 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2510 kamper · 244 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,74/90
  • 2025-260 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-276 kamper · 384 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,23/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Heart Of Midlothian logoSkotsk PremiershipKlubb · Heart Of Midlothian · 2026-276.75
Kamper
4
Minutter
232
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
73.6842105263158
Heart Of Midlothian logoConference LeagueKlubb · Heart Of Midlothian · 2026-276.25
Kamper
2
Minutter
152
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
80.76923076923077
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 6 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Scottish Premiership.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
    232 min · 60,4 %
  • Conference LeagueHeart Of Midlothian
    152 min · 39,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
0,39
Conference LeagueHeart Of Midlothian
–

Skudd / 90

Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
1,55
Conference LeagueHeart Of Midlothian
0,59

Skudd på mål

Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
50 %
Conference LeagueHeart Of Midlothian
–

Nøkkelpasninger / 90

Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
1,55
Conference LeagueHeart Of Midlothian
–

Vellykkede driblinger

Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
–
Conference LeagueHeart Of Midlothian
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Scottish Premiership
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
232
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
38
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73,7 %
Taklinger
4
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
152
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
26

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80,8 %
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-261 turnering · 0 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueTottenham
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Premier LeagueTottenham
–

Skudd / 90

Premier LeagueTottenham
–

Skudd på mål

Premier LeagueTottenham
–

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueTottenham
–

Vellykkede driblinger

Premier LeagueTottenham
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Tottenham · Attacker · nr. 79

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
79
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 10 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
    122 min · 50 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
    122 min · 50 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
0,74
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
0,74

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
1,48
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
1,48

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
50 %
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
0,74
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
0,74

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
–
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
122
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
14
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
10
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
122
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
14
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
10
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Tottenham → Heart Of Midlothianlør 30. mai 2026Tilbake fra lån
  2. →Hearts → Tottenhamsøn 1. februar 2026Lån
  3. →Heart Of Midlothian → Tottenhamsøn 1. februar 2026Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

17 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
28. oktober · Heart Of Midlothian–RangersSkotsk Premiership · 2026-27126.5
22. oktober · Heart Of Midlothian–TrabzonsporConference League · 2026-27756.2
15. oktober · Heart Of Midlothian–FC NordsjaellandConference League · 2026-27776.3
10. oktober · Heart Of Midlothian–ST MirrenSkotsk Premiership · 2026-27736.4
19. september · Heart Of Midlothian–KilmarnockSkotsk Premiership · 2026-27906.4
29. august · Heart Of Midlothian–ST JohnstoneSkotsk Premiership · 2026-27577.81
1. august · Heart Of Midlothian–AberdeenSkotsk Premiership · 2026-27––
28. juli · Heart Of Midlothian–Sturm GrazChampions League · 2026-27––
21. juli · Heart Of Midlothian–Sturm GrazChampions League · 2026-27––
15. mars · Tottenham–LiverpoolPremier League · 2025-26––
22. februar · Tottenham–ArsenalPremier League · 2025-26––
19. desember · Heart Of Midlothian–PetrocubConference League · 2024-25907.01
12. desember · Heart Of Midlothian–FC KøbenhavnConference League · 2024-25176.5
28. november · Heart Of Midlothian–Cercle BruggeConference League · 2024-25156.7
7. november · Heart Of Midlothian–1. FC HeidenheimConference League · 2024-25––
24. oktober · Heart Of Midlothian–Omonia NicosiaConference League · 2024-25––
24. august · Heart Of Midlothian–PAOKConference League · 2023-24––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
James Wilson: statistikk, kamper og karriere | Coro