Portrett av Stephen Iain Kingsley
Spillerprofil · komplett datakort

Stephen Kingsley

Fullt navn: Stephen Iain Kingsley

ForsvarTilgjengelig
Født23. juli 1994 · 32 årNasjonalitetSkottlandHøyde178 cmVekt67 kg
37Kamper
2 498Minutter
1Mål
1Målgivende
0,07Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
01,8
1,480,52
Brudd / 90
01,9
–1,55
Blokkeringer / 90
01
–0,52
Vunne dueller
0100
–70,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.0Fiorent7.2Rīgas F7.7Rosenbo6.3PAOK6.9Omonia 6.91. FC H6.9Sturm G7.7Kilmarn6.9Trabzon5.7Rangers
  1. Omonia Nicosia6.9 vurdering
    24. okt. 2024 · 84 min
  2. 1. FC Heidenheim6.9 vurdering
    7. nov. 2024 · 90 min
  3. Sturm Graz6.9 vurdering
    28. juli 2026 · 47 min
  4. Kilmarnock7.7 vurdering
    19. sep. 2026 · 90 min
  5. Trabzonspor6.9 vurdering
    22. okt. 2026 · 46 min
  6. Rangers5.7 vurdering
    28. okt. 2026 · 57 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,330,000,37MINUTTER1 0362016-175972022-232742023-243482024-252432026-27
  1. 2016-170,00 målpoeng / 90
    1 036 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    597 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,33 målpoeng / 90
    274 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    348 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,37 målpoeng / 90
    243 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1713 kamper · 1 036 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-237 kamper · 597 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-244 kamper · 274 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,33/90
  • 2024-258 kamper · 348 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-275 kamper · 243 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,37/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

3 turneringer
Heart Of Midlothian logoConference LeagueKlubb · Heart Of Midlothian · 2026-276.90
Kamper
2
Minutter
49
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
88.88888888888889
Heart Of Midlothian logoSkotsk PremiershipKlubb · Heart Of Midlothian · 2026-276.94
Kamper
2
Minutter
147
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
82.3529411764706
Heart Of Midlothian logoChampions LeagueKlubb · Heart Of Midlothian · 2026-276.90
Kamper
1
Minutter
47
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
91.42857142857143
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-273 turneringer · 5 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Scottish Premiership.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
    147 min · 60,5 %Lite datagrunnlag
  • Conference LeagueHeart Of Midlothian
    49 min · 20,2 %Lite datagrunnlag
  • Champions LeagueHeart Of Midlothian
    47 min · 19,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
0,61
Conference LeagueHeart Of Midlothian
5,51
Champions LeagueHeart Of Midlothian
–

Brudd / 90

Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
–
Conference LeagueHeart Of Midlothian
–
Champions LeagueHeart Of Midlothian
–

Blokkeringer / 90

Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
–
Conference LeagueHeart Of Midlothian
–
Champions LeagueHeart Of Midlothian
–

Vunne dueller

Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
–
Conference LeagueHeart Of Midlothian
–
Champions LeagueHeart Of Midlothian
–

Pasningspresisjon

Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
82,4 %
Conference LeagueHeart Of Midlothian
88,9 %
Champions LeagueHeart Of Midlothian
91,4 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Scottish Premiership
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
147
Kaptein
Nei
Vurdering
6,94

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
102
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,4 %
Taklinger
1
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
49
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
18
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,9 %
Taklinger
3
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
47
Kaptein
Ja
Vurdering
6,90

Angrep

Pasninger
35

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91,4 %
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 8 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
    174 min · 50 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
    174 min · 50 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
0,52
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
0,52

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
1,55
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
1,55

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
0,52
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
0,52

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
70,6 %
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
70,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
–
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
174
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
98
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
17
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
174
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
98
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
17
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 4 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
    274 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
0,99

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
0,33

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
58,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
274
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
82
Nøkkelpasninger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
12
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
    429 min · 71,9 %
  • UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
    168 min · 28,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
0,42
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
2,94
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
1,05
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
54,1 %
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
–
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
429
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,86

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
209
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
5
Brudd
14
Dueller
37
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
168
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueSwansea
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Premier LeagueSwansea
–

Brudd / 90

Premier LeagueSwansea
–

Blokkeringer / 90

Premier LeagueSwansea
–

Vunne dueller

Premier LeagueSwansea
–

Pasningspresisjon

Premier LeagueSwansea
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Swansea · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 13 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueSwansea
    1 036 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Premier LeagueSwansea
1,04

Brudd / 90

Premier LeagueSwansea
0,69

Blokkeringer / 90

Premier LeagueSwansea
0,35

Vunne dueller

Premier LeagueSwansea
54,2 %

Pasningspresisjon

Premier LeagueSwansea
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Swansea · Defender

Spilletid

Kamper
13
Fra start
12
Minutter
1 036
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
11
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
434
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
4
Brudd
8
Dueller
59
Vunne dueller
32
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Hull City → Heart Of Midlothianman 5. oktober 2020Fri overgang
  2. →Swansea → Hull Cityons 23. august 2017Ikke oppgitt
  3. →Crewe → Swanseasøn 29. november 2015Ikke oppgitt
  4. →Swansea → Creweons 26. august 2015Lån
  5. →Yeovil Town → Swanseaman 1. juni 2015Ikke oppgitt
  6. →Swansea → Yeovil Townons 18. februar 2015Lån
  7. →Falkirk → Swanseatir 1. juli 2014Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

30 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
28. oktober · Heart Of Midlothian–RangersSkotsk Premiership · 2026-27575.7
22. oktober · Heart Of Midlothian–TrabzonsporConference League · 2026-27466.9
15. oktober · Heart Of Midlothian–FC NordsjaellandConference League · 2026-273–
19. september · Heart Of Midlothian–KilmarnockSkotsk Premiership · 2026-27907.71
28. juli · Heart Of Midlothian–Sturm GrazChampions League · 2026-27476.9
21. juli · Heart Of Midlothian–Sturm GrazChampions League · 2026-27––
28. november · Heart Of Midlothian–Cercle BruggeConference League · 2024-25––
7. november · Heart Of Midlothian–1. FC HeidenheimConference League · 2024-25906.9
24. oktober · Heart Of Midlothian–Omonia NicosiaConference League · 2024-25846.9
3. oktober · Heart Of Midlothian–Dinamo MinskConference League · 2024-25––
24. august · Heart Of Midlothian–PAOKConference League · 2023-24906.3
17. august · Heart Of Midlothian–RosenborgConference League · 2023-24907.71
27. oktober · Heart Of Midlothian–Rīgas FSConference League · 2022-23697.2
13. oktober · Heart Of Midlothian–FiorentinaConference League · 2022-23906.0
6. oktober · Heart Of Midlothian–FiorentinaConference League · 2022-23906.3
15. september · Heart Of Midlothian–Rīgas FSConference League · 2022-23907.9
8. september · Heart Of Midlothian–BaşakşehirConference League · 2022-23906.9
21. mai · Swansea–West BromPremier League · 2016-171–
30. april · Swansea–Manchester UnitedPremier League · 2016-17906.6
22. april · Swansea–StokePremier League · 2016-17906.7
18. mars · Swansea–BournemouthPremier League · 2016-17906.3
14. januar · Swansea–ArsenalPremier League · 2016-17906.1
26. desember · Swansea–West HamPremier League · 2016-17906.2
6. november · Swansea–Manchester UnitedPremier League · 2016-17905.9
22. oktober · Swansea–WatfordPremier League · 2016-17906.9
18. september · Swansea–SouthamptonPremier League · 2016-17456.2
11. september · Swansea–ChelseaPremier League · 2016-17906.4
27. august · Swansea–LeicesterPremier League · 2016-17906.7
20. august · Swansea–Hull CityPremier League · 2016-17907.0
13. august · Swansea–BurnleyPremier League · 2016-17907.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Stephen Kingsley: statistikk, kamper og karriere | Coro