Portrett av Virgil Eugen Ghiță
Spillerprofil · komplett datakort

Virgil Ghiță

Fullt navn: Virgil Eugen Ghiță

ForsvarTilgjengelig
Født4. juni 1998 · 28 årNasjonalitetRomaniaHøyde186 cmVekt80 kg
21Kamper
594Minutter
1Mål
0Målgivende
0,15Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
02,4
21

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Liechte6.6Cyprus6.9Cyprus6.7Canada6.2Cyprus7.5Østerri6.0Bosnia-6.9San Mar6.4Sverige
  1. Canada6.7 vurdering
    5. sep. 2025 · 90 min
  2. Cyprus6.2 vurdering
    9. sep. 2025 · 90 min
  3. Østerrike7.5 vurdering
    12. okt. 2025 · 18 min
  4. Bosnia-Hercegovina6.0 vurdering
    15. nov. 2025 · 90 min
  5. San Marino6.9 vurdering
    18. nov. 2025 · 90 min
  6. Sverige6.4 vurdering
    25. sep. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,300,000,000,00MINUTTER112020305202482024-259020251802026-27
  1. 20200,00 målpoeng / 90
    11 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20240,30 målpoeng / 90
    305 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    8 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20250,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20201 kamper · 11 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20245 kamper · 305 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,30/90
  • 2024-251 kamper · 8 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20251 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-272 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: RomaniaNations LeagueLandslag · Romania · 2026-275.39
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
88.31168831168831
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueRomania
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueRomania
2

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueRomania
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueRomania
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueRomania
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueRomania
88,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Romania · D

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
5,39

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
77
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,3 %
Taklinger
4
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
20251 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperRomania
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

PrivatlandskamperRomania
1

Brudd / 90

PrivatlandskamperRomania
–

Blokkeringer / 90

PrivatlandskamperRomania
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperRomania
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperRomania
86,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Romania · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
74

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,5 %
Taklinger
1
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueRomania
    8 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueRomania
11,25

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueRomania
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueRomania
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueRomania
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueRomania
83,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Romania · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
6

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,3 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 5 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeRomania
    305 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
0,89

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
0,89

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
0,3

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeRomania
44,4 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeRomania
83 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Romania · Defender · nr. 5

Spilletid

Draktnummer
5
Kamper
5
Fra start
3
Minutter
305
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
199
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
18
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeRomania
    11 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
8,18

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeRomania
100 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Romania · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
11
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
2
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Cracovia Krakow → Hannover 96tir 1. juli 2025Permanent overgang
  2. →Farul Constanta → Cracovia Krakowman 28. februar 2022Ikke oppgitt
  3. →Viitorul Constanta → Farul Constantator 1. juli 2021Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – landslag

21 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
2. oktober · Romania–PolenNations League · 2026-2790–
28. september · Romania–Bosnia-HercegovinaNations League · 2026-270–
25. september · Romania–SverigeNations League · 2026-27906.4
26. mars · Romania–TyrkiaVM-kvalifisering Europa · 2024––
18. november · Romania–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
15. november · Romania–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 2024906.0
12. oktober · Romania–ØsterrikeVM-kvalifisering Europa · 2024187.51
9. oktober · Romania–MoldovaPrivatlandskamper · 2025––
9. september · Romania–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2024906.2
5. september · Romania–CanadaPrivatlandskamper · 2025906.7
10. juni · Romania–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2024176.9
7. juni · Romania–ØsterrikeVM-kvalifisering Europa · 2024––
24. mars · Romania–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2024––
21. mars · Romania–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 2024––
15. oktober · Romania–LitauenNations League · 2024-25––
12. oktober · Romania–CyprusNations League · 2024-2586.6
9. september · Romania–LitauenNations League · 2024-25––
6. september · Romania–KosovoNations League · 2024-25––
14. november · Romania–LiechtensteinVM-kvalifisering Europa · 2020––
8. september · Romania–FYR MacedoniaVM-kvalifisering Europa · 2020––
5. september · Romania–LiechtensteinVM-kvalifisering Europa · 2020116.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.