Portrett av Kaheem Anthony Parris
Spillerprofil · komplett datakort

Kaheem Parris

Fullt navn: Kaheem Anthony Parris

MidtbaneTilgjengelig
Født6. januar 2000 · 26 årNasjonalitetJamaicaHøyde177 cmVekt69 kg
17Kamper
852Minutter
2Mål
0Målgivende
0,21Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01,3
1,05–
Pasningspresisjon
0100
75 %–
Taklinger / 90
01,6
1,32–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2AEK Lar6.3Qatar6.9Aarhus6.3Hapoel 6.4Manches8.2Slavia 5.8Borussi
  1. Qatar6.3 vurdering
    15. juni 2023 · 83 min
  2. Aarhus6.9 vurdering
    5. aug. 2026 · 65 min
  3. Hapoel Beer Sheva6.3 vurdering
    25. aug. 2026 · 63 min
  4. Manchester United6.4 vurdering
    10. sep. 2026 · 63 min
  5. Slavia Praha8.2 vurdering
    13. okt. 2026 · 73 min
  6. Borussia Dortmund5.8 vurdering
    20. okt. 2026 · 65 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,360,26MINUTTER1612022-23152023-242512024-253422026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    161 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    15 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,36 målpoeng / 90
    251 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,26 målpoeng / 90
    342 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-233 kamper · 161 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20231 kamper · 83 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-241 kamper · 15 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-254 kamper · 251 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,36/90
  • 2026-276 kamper · 342 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,26/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Sabah FA logoChampions LeagueKlubb · Sabah FA · 2026-276.75
Kamper
6
Minutter
342
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
75
Flagg: JamaicaPrivatlandskamperLandslag · Jamaica · 20236.30
Kamper
1
Minutter
83
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
86.20689655172414
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 6 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueSabah FA
    342 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Champions LeagueSabah FA
0,26

Nøkkelpasninger / 90

Champions LeagueSabah FA
1,05

Pasningspresisjon

Champions LeagueSabah FA
75 %

Taklinger / 90

Champions LeagueSabah FA
1,32

Vunne dueller

Champions LeagueSabah FA
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Sabah FA · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
342
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
80
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Taklinger
5
Vunne dueller
12

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSabah FA
    251 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSabah FA
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSabah FA
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSabah FA
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSabah FA
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSabah FA
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sabah FA · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
251
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueDynamo Kyiv
    15 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueDynamo Kyiv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDynamo Kyiv
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueDynamo Kyiv
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDynamo Kyiv
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueDynamo Kyiv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
15
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperJamaica
    83 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

PrivatlandskamperJamaica
–

Nøkkelpasninger / 90

PrivatlandskamperJamaica
1,08

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperJamaica
86,2 %

Taklinger / 90

PrivatlandskamperJamaica
1,08

Vunne dueller

PrivatlandskamperJamaica
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Jamaica · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
83
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Pasninger
29
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,2 %
Taklinger
1
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueKoper
    146 min · 90,7 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
    15 min · 9,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueKoper
–
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueKoper
–
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
6

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueKoper
–
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueKoper
–
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
12

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueKoper
–
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
80 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Koper · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
146
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
15
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
6
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
5
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Dynamo Kyiv → Sabah FAtir 25. juni 2024€ 600K
  2. →Dynamo Kyiv → Sabah FAons 6. september 2023Lån
  3. →Koper → Dynamo Kyivfre 2. september 2022€ 1M
  4. →Krka → Koperfre 9. juli 2021Fri overgang
  5. →NK Domzale → Krkafre 14. februar 2020Lån
  6. →Cavalier → NK Domzaletir 3. september 2019Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

17 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb20. oktober · Sabah FA–Borussia DortmundChampions League · 2026-27655.8
Klubb13. oktober · Sabah FA–Slavia PrahaChampions League · 2026-27738.21
Klubb10. september · Sabah FA–Manchester UnitedChampions League · 2026-27636.4
Klubb25. august · Sabah FA–Hapoel Beer ShevaChampions League · 2026-27636.3
Klubb19. august · Sabah FA–Hapoel Beer ShevaChampions League · 2026-27––
Klubb11. august · Sabah FA–AarhusChampions League · 2026-27––
Klubb5. august · Sabah FA–AarhusChampions League · 2026-27656.9
Klubb14. juli · Sabah FA–The New SaintsChampions League · 2026-2713–
Klubb31. august · Dynamo Kyiv–BeşiktaşConference League · 2023-24––
Klubb24. august · Dynamo Kyiv–BeşiktaşConference League · 2023-24––
Landslag15. juni · Jamaica–QatarPrivatlandskamper · 2023836.3
Klubb3. november · Dynamo Kyiv–FenerbahçeEuropa League · 2022-23––
Klubb27. oktober · Dynamo Kyiv–AEK LarnacaEuropa League · 2022-23147.2
Klubb13. oktober · Dynamo Kyiv–RennesEuropa League · 2022-23––
Klubb6. oktober · Dynamo Kyiv–RennesEuropa League · 2022-23––
Klubb15. september · Dynamo Kyiv–AEK LarnacaEuropa League · 2022-23––
Klubb8. september · Dynamo Kyiv–FenerbahçeEuropa League · 2022-23––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.