Portrett av Victor Stînă
Spillerprofil · komplett datakort

Victor Stînă

MidtbaneTilgjengelig
Født20. mars 1998 · 28 årNasjonalitetMoldovaHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
22Kamper
761Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
03,4
2,761,7
Pasningspresisjon
0100
90,6 %75 %
Taklinger / 90
02,1
1,11,7

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Andorra6.5Malta6.3Norge7.3Estonia7.5Italy6.7Israel6.7Slovaki7.2Faroe I6.4Kazakhs6.1Slovaki
  1. Italy7.5 vurdering
    9. juni 2025 · 24 min
  2. Israel6.7 vurdering
    5. sep. 2025 · 34 min
  3. Slovakia6.7 vurdering
    26. sep. 2026 · 55 min
  4. Faroe Islands7.2 vurdering
    29. sep. 2026 · 52 min
  5. Kazakhstan6.4 vurdering
    2. okt. 2026 · 31 min
  6. Slovakia6.1 vurdering
    6. okt. 2026 · 25 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,00MINUTTER1522019-201682021-221452023802024532024-251632026-27
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    152 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    168 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20230,00 målpoeng / 90
    145 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20240,00 målpoeng / 90
    80 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    53 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    163 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-202 kamper · 152 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-222 kamper · 168 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20237 kamper · 145 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20244 kamper · 80 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-253 kamper · 53 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-274 kamper · 163 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: MoldovaNations LeagueLandslag · Moldova · 2026-276.70
Kamper
4
Minutter
163
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
90.625
Sfîntul Gheorghe logoConference LeagueKlubb · Sfîntul Gheorghe · 2021-22–
Kamper
2
Minutter
168
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueMoldova
    163 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueMoldova
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueMoldova
2,76

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueMoldova
90,6 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueMoldova
1,1

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueMoldova
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Moldova · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
163
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
0
Pasninger
64
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,6 %
Taklinger
2
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 3 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueMoldova
    53 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueMoldova
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueMoldova
1,7

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueMoldova
75 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueMoldova
1,7

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueMoldova
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Moldova · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
53
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
20
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Taklinger
1
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeMoldova
    80 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeMoldova
0

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeMoldova
6,75

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeMoldova
85 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeMoldova
1,13

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeMoldova
41,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Moldova · Midfielder · nr. 16

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
16
Kamper
4
Fra start
0
Minutter
80
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
35
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
12
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20232 turneringer · 7 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship - Qualification.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro Championship - QualificationMoldova
    132 min · 91 %Lite datagrunnlag
  • PrivatlandskamperMoldova
    13 min · 9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationMoldova
–
PrivatlandskamperMoldova
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationMoldova
0,68
PrivatlandskamperMoldova
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationMoldova
–
PrivatlandskamperMoldova
50 %

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationMoldova
2,05
PrivatlandskamperMoldova
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationMoldova
41,7 %
PrivatlandskamperMoldova
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Moldova · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
1
Minutter
132
Innbytter
5
Byttet ut
1
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
61
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
12
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Moldova · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
13
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Pasninger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSfîntul Gheorghe
    168 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSfîntul Gheorghe
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSfîntul Gheorghe
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSfîntul Gheorghe
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSfîntul Gheorghe
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSfîntul Gheorghe
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sfîntul Gheorghe · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
168
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSfîntul Gheorghe
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSfîntul Gheorghe
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSfîntul Gheorghe
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSfîntul Gheorghe
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSfîntul Gheorghe
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSfîntul Gheorghe
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sfîntul Gheorghe · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
    152 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Milsami Orhei · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
152
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Zimbru → Bnei Yehudator 18. september 2025Permanent overgang
  2. →Zimbru → Bnei Yehudaons 17. september 2025Permanent overgang
  3. →Larisa → Zimbrufre 18. juli 2025Permanent overgang
  4. →Larisa → Zimbrutir 15. juli 2025Fri overgang
  5. →Sfîntul Gheorghe → Panserraikoslør 1. januar 2022Fri overgang
  6. →Milsami Orhei → Sfîntul Gheorghesøn 1. mars 2020Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

21 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag6. oktober · Moldova–SlovakiaNations League · 2026-27256.1
Landslag2. oktober · Moldova–KazakhstanNations League · 2026-27316.4
Landslag29. september · Moldova–Faroe IslandsNations League · 2026-27527.2
Landslag26. september · Moldova–SlovakiaNations League · 2026-27556.7
Landslag9. september · Moldova–NorgeVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag5. september · Moldova–IsraelVM-kvalifisering Europa · 2024346.7
Landslag9. juni · Moldova–ItalyVM-kvalifisering Europa · 2024247.5
Landslag25. mars · Moldova–EstoniaVM-kvalifisering Europa · 2024127.3
Landslag22. mars · Moldova–NorgeVM-kvalifisering Europa · 2024106.3
Landslag16. november · Moldova–AndorraNations League · 2024-25––
Landslag13. oktober · Moldova–MaltaNations League · 2024-25136.5
Landslag10. oktober · Moldova–AndorraNations League · 2024-25256.2
Landslag7. september · Moldova–MaltaNations League · 2024-25156.9
Landslag20. november · Moldova–TsjekkiaEM-kvalifisering · 2023126.7
Landslag17. november · Moldova–AlbaniaEM-kvalifisering · 2023146.7
Landslag10. september · Moldova–Faroe IslandsEM-kvalifisering · 2023456.7
Landslag7. september · Moldova–ØsterrikePrivatlandskamper · 2023136.7
Landslag20. juni · Moldova–PolenEM-kvalifisering · 2023––
Landslag17. juni · Moldova–AlbaniaEM-kvalifisering · 2023356.2
Landslag27. mars · Moldova–TsjekkiaEM-kvalifisering · 202386.3
Landslag24. mars · Moldova–Faroe IslandsEM-kvalifisering · 2023176.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Victor Stînă: statistikk, kamper og karriere | Coro