Portrett av Matthew Guillaumier
Spillerprofil · komplett datakort

Matthew Guillaumier

MidtbaneTilgjengelig
Født9. april 1998 · 28 årNasjonalitetMaltaHøyde183 cmVekt79 kg
43Kamper
3 440Minutter
4Mål
0Målgivende
0,1Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01,2
10,51
Pasningspresisjon
0100
84,5 %82,2 %
Taklinger / 90
03,1
22,53

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Polen6.9Litauen6.6Nederla6.6Nederla7.0Finland6.9Polen7.2Luxembo6.9Luxembo6.6Andorra6.4Gibralt
  1. Finland7.0 vurdering
    14. nov. 2025 · 90 min
  2. Polen6.9 vurdering
    17. nov. 2025 · 90 min
  3. Luxembourg7.2 vurdering
    26. mars 2026 · 87 min
  4. Luxembourg6.9 vurdering
    31. mars 2026 · 90 min
  5. Andorra6.6 vurdering
    24. sep. 2026 · 90 min
  6. Gibraltar6.4 vurdering
    1. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,500,000,000,000,00MINUTTER1652016-1756220207222022-23644202363420245332024-251802026-27
  1. 20200,00 målpoeng / 90
    562 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,50 målpoeng / 90
    722 min · 4 mål · 0 målgivende
  3. 20230,00 målpoeng / 90
    644 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20240,00 målpoeng / 90
    634 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    533 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-175 kamper · 165 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20207 kamper · 562 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-238 kamper · 722 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,50/90
  • 20238 kamper · 644 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20247 kamper · 634 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-256 kamper · 533 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-272 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: MaltaNations LeagueLandslag · Malta · 2026-276.50
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
84.46601941747574
Hamrun Spartans logoConference LeagueKlubb · Hamrun Spartans · 2022-23–
Kamper
8
Minutter
722
Mål
4
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueMalta
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueMalta
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueMalta
1

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueMalta
84,5 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueMalta
2

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueMalta
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Malta · M

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
0
Pasninger
103
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,5 %
Taklinger
4
Vunne dueller
13

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 6 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueMalta
    533 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueMalta
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueMalta
0,51

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueMalta
82,2 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueMalta
2,53

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueMalta
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Malta · M

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
533
Kaptein
Ja
Vurdering
7,40

Angrep

Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
321
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
7

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,2 %
Taklinger
15
Vunne dueller
44

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20241 turnering · 7 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeMalta
    634 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
0

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
0,57

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeMalta
83 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
2,41

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeMalta
57,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Malta · Midfielder · nr. 6

Spilletid

Draktnummer
6
Kamper
7
Fra start
7
Minutter
634
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,79

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
344
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
17
Blokkeringer
4
Brudd
8
Dueller
59
Vunne dueller
34
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
10
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationMalta
    644 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationMalta
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationMalta
1,12

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationMalta
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationMalta
0,84

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationMalta
48,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Malta · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
644
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
299
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
3
Brudd
7
Dueller
58
Vunne dueller
28
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
10
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 8 kamper · 4 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
    722 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Hamrun Spartans · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
722
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
4

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeMalta
    382 min · 68 %
  • Euro ChampionshipMalta
    180 min · 32 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
–
Euro ChampionshipMalta
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
0,71
Euro ChampionshipMalta
0

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeMalta
–
Euro ChampionshipMalta
63 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
1,65
Euro ChampionshipMalta
0,5

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeMalta
46,7 %
Euro ChampionshipMalta
33,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Malta · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
382
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
164
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
6
Dueller
45
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Malta · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
37
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
4
Dueller
15
Vunne dueller
5

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBirkirkara
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBirkirkara
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBirkirkara
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBirkirkara
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBirkirkara
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBirkirkara
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Birkirkara · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBirkirkara
    165 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBirkirkara
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBirkirkara
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBirkirkara
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBirkirkara
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBirkirkara
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Birkirkara · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
1
Minutter
165
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Panserraikos → Hamrun Spartanstor 8. januar 2026Fri overgang
  2. →Panserraikos → Hamrun Spartansons 7. januar 2026Fri overgang
  3. →Hamrun Spartans → Stal Mielector 13. juli 2023Fri overgang
  4. →Hamrun Spartans → Robur Sienaman 31. januar 2022Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

30 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag1. oktober · Malta–GibraltarNations League · 2026-27906.4
Landslag24. september · Malta–AndorraNations League · 2026-27906.6
Landslag31. mars · Malta–LuxembourgNations League · 2024-25906.9
Landslag26. mars · Malta–LuxembourgNations League · 2024-25877.2
Landslag17. november · Malta–PolenVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
Landslag14. november · Malta–FinlandVM-kvalifisering Europa · 2024907.0
Landslag9. oktober · Malta–NederlandVM-kvalifisering Europa · 2024906.6
Landslag10. juni · Malta–NederlandVM-kvalifisering Europa · 2024946.6
Landslag7. juni · Malta–LitauenVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
Landslag24. mars · Malta–PolenVM-kvalifisering Europa · 2024906.3
Landslag21. mars · Malta–FinlandVM-kvalifisering Europa · 2024907.2
Landslag19. november · Malta–AndorraNations League · 2024-25907.9
Landslag13. oktober · Malta–MoldovaNations League · 2024-25907.3
Landslag10. september · Malta–AndorraNations League · 2024-25908.2
Landslag7. september · Malta–MoldovaNations League · 2024-25866.9
Landslag17. november · Malta–EnglandEM-kvalifisering · 2023596.2
Landslag17. oktober · Malta–UkrainaEM-kvalifisering · 2023907.9
Landslag14. oktober · Malta–ItalyEM-kvalifisering · 2023906.2
Landslag12. september · Malta–FYR MacedoniaEM-kvalifisering · 2023896.7
Landslag19. juni · Malta–UkrainaEM-kvalifisering · 2023906.9
Landslag16. juni · Malta–EnglandEM-kvalifisering · 2023455.9
Landslag26. mars · Malta–ItalyEM-kvalifisering · 2023906.9
Landslag23. mars · Malta–FYR MacedoniaEM-kvalifisering · 2023906.7
Landslag14. november · Malta–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020856.3
Landslag11. november · Malta–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020276.7
Landslag30. mars · Malta–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020906.6
Landslag27. mars · Malta–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020906.3
Landslag24. mars · Malta–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020906.7
Landslag26. mars · Malta–SpaniaEuropamesterskapet · 2020906.5
Landslag23. mars · Malta–Faroe IslandsEuropamesterskapet · 2020906.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Matthew Guillaumier: statistikk, kamper og karriere | Coro