Portrett av Zach Muscat
Spillerprofil · komplett datakort

Zach Muscat

ForsvarTilgjengelig
Født22. august 1993 · 33 årNasjonalitetMaltaHøyde184 cmVekt78 kg
45Kamper
3 128Minutter
1Mål
0Målgivende
0,03Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
01,7
01,35

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Polen6.9Litauen6.9Litauen7.5Finland7.0Polen6.9Luxembo6.3Luxembo6.5Andorra5.9Gibralt6.9Andorra
  1. Polen7.0 vurdering
    17. nov. 2025 · 54 min
  2. Luxembourg6.9 vurdering
    26. mars 2026 · 78 min
  3. Luxembourg6.3 vurdering
    31. mars 2026 · 74 min
  4. Andorra6.5 vurdering
    24. sep. 2026 · 45 min
  5. Gibraltar5.9 vurdering
    1. okt. 2026 · 2 min
  6. Andorra6.9 vurdering
    4. okt. 2026 · 18 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,070,000,000,000,00MINUTTER72020181 2472020307202345620243332024-25652026-27
  1. 20180,00 målpoeng / 90
    720 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20200,07 målpoeng / 90
    1 247 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 20230,00 målpoeng / 90
    307 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20240,00 målpoeng / 90
    456 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    333 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    65 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20188 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202017 kamper · 1 247 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,07/90
  • 20235 kamper · 307 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20246 kamper · 456 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-255 kamper · 333 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-273 kamper · 65 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Klubbkarriere

Klubb

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Flagg: MaltaNations LeagueLandslag · Malta · 2026-276.59
Kamper
3
Minutter
65
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
74.35897435897436
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueMalta
    65 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueMalta
0

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueMalta
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueMalta
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueMalta
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueMalta
74,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Malta · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
65
Kaptein
Nei
Vurdering
6,59

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
39
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74,4 %
Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2024-251 turnering · 5 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueMalta
    333 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueMalta
1,35

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueMalta
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueMalta
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueMalta
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueMalta
81,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Malta · D

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
333
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Pasninger
143
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,1 %
Taklinger
5
Vunne dueller
20

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20241 turnering · 6 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeMalta
    456 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
1,38

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
0,59

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
1,18

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeMalta
57,9 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeMalta
79 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Malta · Defender · nr. 22

Spilletid

Draktnummer
22
Kamper
6
Fra start
6
Minutter
456
Innbytter
0
Byttet ut
5
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
152
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79 %
Taklinger
7
Blokkeringer
6
Brudd
3
Dueller
38
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
4
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
20231 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationMalta
    307 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationMalta
1,47

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationMalta
2,93

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationMalta
0,59

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationMalta
61,9 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationMalta
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Malta · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
307
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,52

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
166
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
2
Brudd
10
Dueller
21
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 17 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipMalta
    743 min · 59,6 %
  • World Cup - Qualification EuropeMalta
    504 min · 40,4 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro ChampionshipMalta
0,73
World Cup - Qualification EuropeMalta
1,43

Brudd / 90

Euro ChampionshipMalta
1,09
World Cup - Qualification EuropeMalta
1,79

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipMalta
1,57
World Cup - Qualification EuropeMalta
1,07

Vunne dueller

Euro ChampionshipMalta
72,2 %
World Cup - Qualification EuropeMalta
65,6 %

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipMalta
83 %
World Cup - Qualification EuropeMalta
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Malta · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
743
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
248
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
6
Blokkeringer
13
Brudd
9
Dueller
18
Vunne dueller
13

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Malta · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
504
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
304
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
6
Brudd
10
Dueller
32
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeMalta
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
1,5

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeMalta
60,9 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeMalta
82 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Malta · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
96
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Brudd
12
Dueller
23
Vunne dueller
14

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Chaves → Birkirkaraons 1. juli 2026Fri overgang
  2. →Chaves → Birkirkaratir 30. juni 2026Fri overgang
  3. →Şanlıurfaspor → Chavesman 7. juli 2025Fri overgang
  4. →Casa Pia → Farenselør 20. august 2022Fri overgang
  5. →Olhanense → Casa Pialør 5. september 2020Fri overgang
  6. →Birkirkara → Akragasfre 8. januar 2016Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

45 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag4. oktober · Malta–AndorraNations League · 2026-27186.9
Landslag1. oktober · Malta–GibraltarNations League · 2026-2725.9
Landslag24. september · Malta–AndorraNations League · 2026-27456.5
Landslag31. mars · Malta–LuxembourgNations League · 2024-25746.3
Landslag26. mars · Malta–LuxembourgNations League · 2024-25786.9
Landslag17. november · Malta–PolenVM-kvalifisering Europa · 2024547.0
Landslag14. november · Malta–FinlandVM-kvalifisering Europa · 2024797.5
Landslag4. september · Malta–LitauenVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
Landslag7. juni · Malta–LitauenVM-kvalifisering Europa · 2024866.9
Landslag24. mars · Malta–PolenVM-kvalifisering Europa · 2024586.5
Landslag21. mars · Malta–FinlandVM-kvalifisering Europa · 2024897.0
Landslag13. oktober · Malta–MoldovaNations League · 2024-251–
Landslag10. september · Malta–AndorraNations League · 2024-25907.3
Landslag7. september · Malta–MoldovaNations League · 2024-25906.5
Landslag17. november · Malta–EnglandEM-kvalifisering · 2023116.3
Landslag17. oktober · Malta–UkrainaEM-kvalifisering · 2023––
Landslag14. oktober · Malta–ItalyEM-kvalifisering · 2023906.2
Landslag12. september · Malta–FYR MacedoniaEM-kvalifisering · 2023907.0
Landslag19. juni · Malta–UkrainaEM-kvalifisering · 2023––
Landslag16. juni · Malta–EnglandEM-kvalifisering · 2023906.3
Landslag26. mars · Malta–ItalyEM-kvalifisering · 2023266.9
Landslag23. mars · Malta–FYR MacedoniaEM-kvalifisering · 2023––
Landslag14. november · Malta–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020906.0
Landslag11. oktober · Malta–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020907.31
Landslag8. oktober · Malta–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2020906.7
Landslag7. september · Malta–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020906.3
Landslag4. september · Malta–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2020907.2
Landslag1. september · Malta–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020317.2
Landslag30. mars · Malta–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020236.3
Landslag27. mars · Malta–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag24. mars · Malta–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag18. november · Malta–NorgeEuropamesterskapet · 2020906.1
Landslag15. november · Malta–SpaniaEuropamesterskapet · 2020906.4
Landslag15. oktober · Malta–Faroe IslandsEuropamesterskapet · 2020906.8
Landslag12. oktober · Malta–SverigeEuropamesterskapet · 2020666.5
Landslag8. september · Malta–RomaniaEuropamesterskapet · 2020907.6
Landslag5. september · Malta–NorgeEuropamesterskapet · 2020206.6
Landslag10. juni · Malta–RomaniaEuropamesterskapet · 2020907.1
Landslag7. juni · Malta–SverigeEuropamesterskapet · 2020907.5
Landslag26. mars · Malta–SpaniaEuropamesterskapet · 2020906.8
Landslag23. mars · Malta–Faroe IslandsEuropamesterskapet · 2020276.6
Landslag5. oktober · Malta–LitauenVM-kvalifisering Europa · 2018906.6
Landslag4. september · Malta–SkottlandVM-kvalifisering Europa · 2018906.8
Landslag1. september · Malta–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2018906.5
Landslag10. juni · Malta–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2018907.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.