Portrett av Igor Vujačić
Spillerprofil · komplett datakort

Igor Vujačić

ForsvarTilgjengelig
Født8. august 1994 · 32 årNasjonalitetMontenegroHøyde189 cmVekt77 kg
30Kamper
2 507Minutter
1Mål
0Målgivende
0,04Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2022-23Forrige sesong 2021-22
Taklinger / 90
01,2
0,950,35
Brudd / 90
01,4
1,141,05
Blokkeringer / 90
01
0,470,56
Vunne dueller
0100
70,9 %57,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Sparta 7.0Sparta 5.2Feyenoo6.6Slováck7.0Nice7.71. FC K7.91. FC K6.9Nice6.9Slováck5.2Sheriff
  1. Nice7.0 vurdering
    15. sep. 2022 · 90 min
  2. 1. FC Köln7.7 vurdering
    6. okt. 2022 · 90 min
  3. 1. FC Köln7.9 vurdering
    13. okt. 2022 · 90 min
  4. Nice6.9 vurdering
    27. okt. 2022 · 90 min
  5. Slovácko6.9 vurdering
    3. nov. 2022 · 90 min
  6. Sheriff Tiraspol5.2 vurdering
    16. feb. 2023 · 50 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,070,00MINUTTER1662017-181012019-201 2902021-229502022-23
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    166 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,00 målpoeng / 90
    101 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,07 målpoeng / 90
    1 290 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    950 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-182 kamper · 166 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-203 kamper · 101 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-2214 kamper · 1 290 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,07/90
  • 2022-2311 kamper · 950 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
FK Partizan logoConference LeagueKlubb · FK Partizan · 2022-236.91
Kamper
9
Minutter
770
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
FK Partizan logoEuropa LeagueKlubb · FK Partizan · 2022-23–
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2022-232 turneringer · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
    770 min · 81,1 %
  • UEFA Europa LeagueFK Partizan
    180 min · 18,9 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
1,17
UEFA Europa LeagueFK Partizan
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
1,4
UEFA Europa LeagueFK Partizan
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
0,58
UEFA Europa LeagueFK Partizan
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
70,9 %
UEFA Europa LeagueFK Partizan
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
–
UEFA Europa LeagueFK Partizan
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Partizan · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
770
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,91

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
228
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
5
Brudd
12
Dueller
55
Vunne dueller
39
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
9
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Partizan · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 14 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
    1 290 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
0,35

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
1,05

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
0,56

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
57,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Partizan · Defender

Spilletid

Kamper
14
Fra start
14
Minutter
1 290
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,91

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
338
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
8
Brudd
15
Dueller
59
Vunne dueller
34
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
9
Gule kort
6
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFK Partizan
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFK Partizan
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFK Partizan
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFK Partizan
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFK Partizan
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFK Partizan
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Partizan · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFK Partizan
    101 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFK Partizan
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFK Partizan
0

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFK Partizan
0

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFK Partizan
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFK Partizan
100 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Partizan · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
101
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
11
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
1
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Blokkeringer
0
Brudd
0

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueZeta
    166 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueZeta
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueZeta
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueZeta
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueZeta
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueZeta
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Zeta · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
166
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →FK Partizan → Rubinsøn 2. juli 2023€ 1M
  2. →Zeta → FK Partizanman 1. juli 2019Fri overgang
  3. →Mogren → Zetatir 20. januar 2015Fri overgang
  4. →Widzew Łódź → Mogrentir 1. juli 2014Fri overgang
  5. →Vojvodina → Widzew Łódźtir 1. april 2014Fri overgang
  6. →Zeta → Vojvodinafre 8. februar 2013Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

16 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
16. februar · FK Partizan–Sheriff TiraspolConference League · 2022-23505.2
3. november · FK Partizan–SlováckoConference League · 2022-23906.9
27. oktober · FK Partizan–NiceConference League · 2022-23906.9
13. oktober · FK Partizan–1. FC KölnConference League · 2022-23907.9
6. oktober · FK Partizan–1. FC KölnConference League · 2022-23907.7
15. september · FK Partizan–NiceConference League · 2022-23907.0
8. september · FK Partizan–SlováckoConference League · 2022-23906.6
10. mars · FK Partizan–FeyenoordConference League · 2021-22905.2
24. februar · FK Partizan–Sparta PrahaConference League · 2021-22907.0
17. februar · FK Partizan–Sparta PrahaConference League · 2021-22906.9
9. desember · FK Partizan–AnorthosisConference League · 2021-22906.9
4. november · FK Partizan–GentConference League · 2021-22907.2
21. oktober · FK Partizan–GentConference League · 2021-22907.2
30. september · FK Partizan–Flora TallinnConference League · 2021-22907.2
16. september · FK Partizan–AnorthosisConference League · 2021-22907.2
28. november · FK Partizan–AZ AlkmaarEuropa League · 2019-201–
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Igor Vujačić: statistikk, kamper og karriere | Coro