Portrett av Lars Mika Traber
Spillerprofil · komplett datakort

Lars Traber

Fullt navn: Lars Mika Traber

ForsvarTilgjengelig
Født12. juni 2000 · 26 årNasjonalitetLiechtensteinHøyde186 cmVekt82 kg
28Kamper
2 371Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
02,4
20,98

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Gibralt6.3San Mar6.0FYR Mac7.6Kazakhs6.9Wales6.3Skottla6.2Belgia6.2FYR Mac6.4Litauen5.8Azerbai
  1. Wales6.9 vurdering
    6. juni 2025 · 96 min
  2. Skottland6.3 vurdering
    9. juni 2025 · 92 min
  3. Belgia6.2 vurdering
    4. sep. 2025 · 90 min
  4. FYR Macedonia6.2 vurdering
    7. sep. 2025 · 38 min
  5. Litauen6.4 vurdering
    24. sep. 2026 · 90 min
  6. Azerbaijan5.8 vurdering
    1. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,00MINUTTER6302022-237952023902023-2440420241802024-251802026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    630 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20230,00 målpoeng / 90
    795 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20240,00 målpoeng / 90
    404 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-238 kamper · 630 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20239 kamper · 795 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-241 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20245 kamper · 404 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-252 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20251 kamper · 92 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-272 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: LiechtensteinNations LeagueLandslag · Liechtenstein · 2026-276.08
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
58.97435897435897
FC Vaduz logoConference LeagueKlubb · FC Vaduz · 2024-25–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueLiechtenstein
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueLiechtenstein
2

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueLiechtenstein
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueLiechtenstein
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueLiechtenstein
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueLiechtenstein
59 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Liechtenstein · D

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,09

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
39
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
59 %
Taklinger
4
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20251 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperLiechtenstein
    92 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

PrivatlandskamperLiechtenstein
0,98

Brudd / 90

PrivatlandskamperLiechtenstein
–

Blokkeringer / 90

PrivatlandskamperLiechtenstein
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperLiechtenstein
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperLiechtenstein
80 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Liechtenstein · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
92
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Pasninger
15

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 2 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Nations League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Nations LeagueLiechtenstein
    180 min · 100 %
  • UEFA Europa Conference LeagueFC Vaduz
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueLiechtenstein
2,5
UEFA Europa Conference LeagueFC Vaduz
–

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueLiechtenstein
–
UEFA Europa Conference LeagueFC Vaduz
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueLiechtenstein
–
UEFA Europa Conference LeagueFC Vaduz
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueLiechtenstein
–
UEFA Europa Conference LeagueFC Vaduz
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueLiechtenstein
82,8 %
UEFA Europa Conference LeagueFC Vaduz
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Liechtenstein · D

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
134

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,8 %
Taklinger
5
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Vaduz · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 5 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeLiechtenstein
    404 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeLiechtenstein
4,01

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeLiechtenstein
1,34

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeLiechtenstein
1,78

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeLiechtenstein
55 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeLiechtenstein
67 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Liechtenstein · Defender · nr. 4

Spilletid

Draktnummer
4
Kamper
5
Fra start
5
Minutter
404
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
100
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67 %
Taklinger
18
Blokkeringer
8
Brudd
6
Dueller
40
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Vaduz
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Vaduz
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Vaduz
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Vaduz
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Vaduz
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Vaduz
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Vaduz · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationLiechtenstein
    795 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationLiechtenstein
0,91

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationLiechtenstein
0,45

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationLiechtenstein
0,91

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationLiechtenstein
53,8 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationLiechtenstein
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Liechtenstein · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
795
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,21

Angrep

Mål
0
Pasninger
157
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
8
Brudd
4
Dueller
39
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Vaduz
    630 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Vaduz
1,57

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Vaduz
1,14

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Vaduz
0,29

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Vaduz
51,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Vaduz
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Vaduz · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
630
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
206
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Blokkeringer
2
Brudd
8
Dueller
33
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →FC Vaduz → Brühlons 23. juli 2025Fri overgang
  2. →FC Vaduz → Brühlsøn 29. juni 2025Fri overgang
  3. →Brühl → FC Vaduzman 13. juni 2022Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

26 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag1. oktober · Liechtenstein–AzerbaijanNations League · 2026-27905.8
Landslag24. september · Liechtenstein–LitauenNations League · 2026-27906.4
Landslag7. september · Liechtenstein–FYR MacedoniaVM-kvalifisering Europa · 2024386.2
Landslag4. september · Liechtenstein–BelgiaVM-kvalifisering Europa · 2024906.2
Landslag9. juni · Liechtenstein–SkottlandPrivatlandskamper · 2025926.3
Landslag6. juni · Liechtenstein–WalesVM-kvalifisering Europa · 2024966.9
Landslag25. mars · Liechtenstein–KazakhstanVM-kvalifisering Europa · 2024907.6
Landslag22. mars · Liechtenstein–FYR MacedoniaVM-kvalifisering Europa · 2024906.0
Landslag18. november · Liechtenstein–San MarinoNations League · 2024-25906.3
Landslag13. oktober · Liechtenstein–GibraltarNations League · 2024-25907.2
Landslag19. november · Liechtenstein–LuxembourgEM-kvalifisering · 2023756.2
Landslag16. november · Liechtenstein–PortugalEM-kvalifisering · 2023906.3
Landslag16. oktober · Liechtenstein–IslandEM-kvalifisering · 2023906.5
Landslag11. september · Liechtenstein–SlovakiaEM-kvalifisering · 2023906.3
Landslag8. september · Liechtenstein–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 2023906.2
Landslag20. juni · Liechtenstein–SlovakiaEM-kvalifisering · 2023906.5
Landslag17. juni · Liechtenstein–LuxembourgEM-kvalifisering · 2023906.2
Landslag26. mars · Liechtenstein–IslandEM-kvalifisering · 2023905.6
Landslag23. mars · Liechtenstein–PortugalEM-kvalifisering · 2023906.2
Klubb3. november · FC Vaduz–Apollon LimassolConference League · 2022-23907.2
Klubb27. oktober · FC Vaduz–AZ AlkmaarConference League · 2022-23––
Klubb6. oktober · FC Vaduz–Dnipro-1Conference League · 2022-23906.2
Klubb15. september · FC Vaduz–AZ AlkmaarConference League · 2022-23876.9
Klubb8. september · FC Vaduz–Apollon LimassolConference League · 2022-23––
Klubb25. august · FC Vaduz–Rapid ViennaConference League · 2022-23906.2
Klubb18. august · FC Vaduz–Rapid ViennaConference League · 2022-23906.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Lars Traber: statistikk, kamper og karriere | Coro