Portrett av Oiva Jukkola
Spillerprofil · komplett datakort

Oiva Jukkola

MidtbaneTilgjengelig
Født21. mai 2002 · 24 årNasjonalitetFinlandHøyde185 cmVektIkke oppgitt
14Kamper
700Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01,8
0,311,5
Pasningspresisjon
0100
71,8 %72 %
Taklinger / 90
03,6
1,883
Vellykkede driblinger
0100
–100 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Austria6.9AZ Alkm6.6AZ Alkm6.9Norge6.7Malta7.3Levski 6.2Albania6.3Belarus6.9Riga6.3Panathi
  1. Malta6.7 vurdering
    14. nov. 2025 · 17 min
  2. Levski Sofia7.3 vurdering
    11. aug. 2026 · 93 min
  3. Albania6.2 vurdering
    3. okt. 2026 · 28 min
  4. Belarus6.3 vurdering
    6. okt. 2026 · 32 min
  5. Riga6.9 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  6. Panathinaikos6.3 vurdering
    22. okt. 2026 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,00MINUTTER1720241682024-254720251802025-262882026-27
  1. 20240,00 målpoeng / 90
    17 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,00 målpoeng / 90
    168 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20250,00 målpoeng / 90
    47 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    288 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20241 kamper · 17 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-252 kamper · 168 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20251 kamper · 47 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-261 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-275 kamper · 288 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Kairat Almaty logoConference LeagueKlubb · Kairat Almaty · 2026-276.70
Kamper
2
Minutter
135
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
74.4186046511628
Flagg: FinlandNations LeagueLandslag · Finland · 2026-276.27
Kamper
2
Minutter
60
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
74.07407407407408
Kairat Almaty logoChampions LeagueKlubb · Kairat Almaty · 2026-277.30
Kamper
1
Minutter
93
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
61.904761904761905
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-273 turneringer · 5 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Conference LeagueKairat Almaty
    135 min · 46,9 %Lite datagrunnlag
  • Champions LeagueKairat Almaty
    93 min · 32,3 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Nations LeagueFinland
    60 min · 20,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Conference LeagueKairat Almaty
–
Champions LeagueKairat Almaty
–
UEFA Nations LeagueFinland
0

Nøkkelpasninger / 90

Conference LeagueKairat Almaty
–
Champions LeagueKairat Almaty
0,97
UEFA Nations LeagueFinland
0

Pasningspresisjon

Conference LeagueKairat Almaty
74,4 %
Champions LeagueKairat Almaty
61,9 %
UEFA Nations LeagueFinland
74,1 %

Taklinger / 90

Conference LeagueKairat Almaty
2
Champions LeagueKairat Almaty
1,94
UEFA Nations LeagueFinland
1,5

Vunne dueller

Conference LeagueKairat Almaty
–
Champions LeagueKairat Almaty
–
UEFA Nations LeagueFinland
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Kairat Almaty · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
135
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
43
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74,4 %
Taklinger
3
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Kairat Almaty · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
93
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
21
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
61,9 %
Taklinger
2
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Finland · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
60
Kaptein
Nei
Vurdering
6,27

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
27
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74,1 %
Taklinger
1
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueIlves
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueIlves
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueIlves
1,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueIlves
72 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueIlves
3

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueIlves
53,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ilves · Midfielder · nr. 19

Spilletid

Draktnummer
19
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
55
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Taklinger
6
Brudd
1
Dueller
15
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperFinland
    47 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

PrivatlandskamperFinland
0

Nøkkelpasninger / 90

PrivatlandskamperFinland
1,91

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperFinland
81,3 %

Taklinger / 90

PrivatlandskamperFinland
1,91

Vunne dueller

PrivatlandskamperFinland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Finland · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
47
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
16
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,3 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueIlves
    168 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueIlves
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueIlves
1,07

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueIlves
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueIlves
2,14

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueIlves
59,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ilves · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
168
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
49
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
4
Dueller
22
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeFinland
    17 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeFinland
0

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeFinland
5,29

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeFinland
85 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeFinland
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeFinland
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Finland · Attacker · nr. 22

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
22
Kamper
1
Fra start
0
Minutter
17
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
7
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Dueller
2
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueIlves
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueIlves
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueIlves
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueIlves
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueIlves
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueIlves
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ilves · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Ilves → Kairat Almatytir 10. februar 2026Permanent overgang
  2. →Ilves → Kairat Almatyman 9. februar 2026Permanent overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

14 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb22. oktober · Kairat Almaty–PanathinaikosConference League · 2026-27456.3
Klubb15. oktober · Kairat Almaty–RigaConference League · 2026-27906.9
Landslag6. oktober · Finland–BelarusNations League · 2026-27326.3
Landslag3. oktober · Finland–AlbaniaNations League · 2026-27286.2
Landslag26. september · Finland–San MarinoNations League · 2026-270–
Klubb11. august · Kairat Almaty–Levski SofiaChampions League · 2026-27937.3
Landslag17. november · Finland–AndorraPrivatlandskamper · 2025––
Landslag14. november · Finland–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2024176.7
Landslag7. september · Finland–PolenVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag4. september · Finland–NorgePrivatlandskamper · 2025476.9
Klubb31. juli · Ilves–AZ AlkmaarConference League · 2025-26906.6
Klubb24. juli · Ilves–AZ AlkmaarConference League · 2025-26906.9
Klubb31. juli · Ilves–Austria ViennaConference League · 2024-25787.3
Klubb25. juli · Ilves–Austria ViennaConference League · 2024-25907.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Oiva Jukkola: statistikk, kamper og karriere | Coro