Portrett av Artur Serobyan
Spillerprofil · komplett datakort

Artur Serobyan

AngrepTilgjengelig
Født2. juli 2003 · 23 årNasjonalitetArmeniaHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
12Kamper
916Minutter
3Mål
1Målgivende
0,39Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
00
Skudd / 90
03,9
3,17–
Skudd på mål
0100
37,5 %–
Vellykkede driblinger
0100
–33,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Puskas 7.9Puskas 6.5Anderle5.8Jagiell5.5AZ Alkm
  1. Puskas Academy7.0 vurdering
    8. aug. 2024 · 73 min
  2. Puskas Academy7.9 vurdering
    15. aug. 2024 · 90 min
  3. Anderlecht6.5 vurdering
    7. aug. 2025 · 33 min
  4. Jagiellonia5.8 vurdering
    15. okt. 2026 · 76 min
  5. AZ Alkmaar5.5 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,001,150,000,00MINUTTER3422023-243142024-25332025-262272026-27
  1. 2023-240,00 målpoeng / 90
    342 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2024-251,15 målpoeng / 90
    314 min · 3 mål · 1 målgivende
  3. 2025-260,00 målpoeng / 90
    33 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,00 målpoeng / 90
    227 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-244 kamper · 342 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-254 kamper · 314 min · 3 mål · 1 målgivende · 1,15/90
  • 2025-261 kamper · 33 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-273 kamper · 227 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Ararat-Armenia logoEuropa LeagueKlubb · Ararat-Armenia · 2026-275.64
Kamper
2
Minutter
166
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
74.50980392156863
Ararat-Armenia logoChampions LeagueKlubb · Ararat-Armenia · 2026-27–
Kamper
1
Minutter
61
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Europa LeagueArarat-Armenia
    166 min · 73,1 %Lite datagrunnlag
  • Champions LeagueArarat-Armenia
    61 min · 26,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Europa LeagueArarat-Armenia
0
Champions LeagueArarat-Armenia
0

Skudd / 90

Europa LeagueArarat-Armenia
4,34
Champions LeagueArarat-Armenia
0

Skudd på mål

Europa LeagueArarat-Armenia
37,5 %
Champions LeagueArarat-Armenia
–

Nøkkelpasninger / 90

Europa LeagueArarat-Armenia
0
Champions LeagueArarat-Armenia
0

Vellykkede driblinger

Europa LeagueArarat-Armenia
–
Champions LeagueArarat-Armenia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Ararat-Armenia · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
166
Kaptein
Nei
Vurdering
5,64

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
8
Skudd på mål
3
Pasninger
51
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74,5 %
Taklinger
2
Vunne dueller
8

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Ararat-Armenia · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
61
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
0
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSheriff Tiraspol
    33 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSheriff Tiraspol
0

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSheriff Tiraspol
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueSheriff Tiraspol
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSheriff Tiraspol
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueSheriff Tiraspol
33,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sheriff Tiraspol · Attacker · nr. 10

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
1
Fra start
0
Minutter
33
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
12
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Dueller
5
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · 3 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
    314 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
1,15

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
1,15

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
0,86

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
20 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ararat-Armenia · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
314
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,45

Angrep

Mål
3
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
57
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
23
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
    342 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ararat-Armenia · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
342
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueArarat-Armenia
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueArarat-Armenia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueArarat-Armenia
–
UEFA Europa LeagueArarat-Armenia
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueArarat-Armenia
–
UEFA Europa LeagueArarat-Armenia
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueArarat-Armenia
–
UEFA Europa LeagueArarat-Armenia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueArarat-Armenia
–
UEFA Europa LeagueArarat-Armenia
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueArarat-Armenia
–
UEFA Europa LeagueArarat-Armenia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ararat-Armenia · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ararat-Armenia · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Sheriff Tiraspol → Ararat-Armeniasøn 17. august 2025Tilbake fra lån
  2. →Sheriff Tiraspol → Ararat-Armeniator 14. august 2025Tilbake fra lån
  3. →Ararat-Armenia → Sheriff Tiraspolman 3. februar 2025Lån
  4. →Ararat-Armenia → Dinamo Tiranaman 3. februar 2025Lån
  5. →Casa Pia → Ararat-Armeniaons 10. januar 2024Ikke oppgitt
  6. →Ararat-Armenia → Casa Piafre 1. september 2023Lån
  7. →BKMA → Ararat-Armeniasøn 26. februar 2023Ikke oppgitt
  8. →Ararat-Armenia → BKMAsøn 22. august 2021Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

6 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
22. oktober · Ararat-Armenia–AZ AlkmaarEuropa League · 2026-27905.5
15. oktober · Ararat-Armenia–JagielloniaEuropa League · 2026-27765.8
14. juli · Ararat-Armenia–RigaChampions League · 2026-2761–
7. august · Sheriff Tiraspol–AnderlechtConference League · 2025-26336.5
15. august · Ararat-Armenia–Puskas AcademyConference League · 2024-25907.911
8. august · Ararat-Armenia–Puskas AcademyConference League · 2024-25737.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Artur Serobyan: statistikk, kamper og karriere | Coro