Portrett av Styopa Mkrtchyan
Spillerprofil · komplett datakort

Styopa Mkrtchyan

ForsvarTilgjengelig
Født17. februar 2003 · 23 årNasjonalitetArmeniaHøyde190 cmVektIkke oppgitt
40Kamper
1 557Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2024
Taklinger / 90
02,3
1,841,67
Brudd / 90
01,4
1,150,33
Blokkeringer / 90
01
0,230,67
Vunne dueller
0100
68,8 %51,9 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Adana D7.2Adana D7.0Tyrkia7.0Kroatia6.3Latvia6.7Kroatia5.3Georgia6.5Rep. Of7.5Ungarn5.2Portuga
  1. Latvia6.3 vurdering
    12. okt. 2023 · 59 min
  2. Kroatia6.7 vurdering
    21. nov. 2023 · 90 min
  3. Georgia5.3 vurdering
    23. mars 2025 · 90 min
  4. Rep. Of Ireland6.5 vurdering
    14. okt. 2025 · 90 min
  5. Ungarn7.5 vurdering
    13. nov. 2025 · 90 min
  6. Portugal5.2 vurdering
    16. nov. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,00MINUTTER53520233602023-2427020243922024-25
  1. 20230,00 målpoeng / 90
    535 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20240,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    392 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20237 kamper · 535 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-244 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20243 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2526 kamper · 392 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
NK Osijek logoConference LeagueKlubb · NK Osijek · 2024-256.38
Kamper
25
Minutter
302
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
–
Flagg: ArmeniaNations LeagueLandslag · Armenia · 2024-255.30
Kamper
1
Minutter
90
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
81.25
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-252 turneringer · 26 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
    302 min · 77 %
  • UEFA Nations LeagueArmenia
    90 min · 23 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
2,09
UEFA Nations LeagueArmenia
1

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
1,49
UEFA Nations LeagueArmenia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
0,3
UEFA Nations LeagueArmenia
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
53,1 %
UEFA Nations LeagueArmenia
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueNK Osijek
–
UEFA Nations LeagueArmenia
81,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · NK Osijek · Defender

Spilletid

Kamper
25
Fra start
10
Minutter
302
Innbytter
15
Kaptein
Nei
Vurdering
6,38

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
165
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
32
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
8
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Armenia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
5,30

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
48

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,3 %
Taklinger
1
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeArmenia
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeArmenia
1,67

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeArmenia
0,33

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeArmenia
0,67

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeArmenia
51,9 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeArmenia
87 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Armenia · Defender · nr. 5

Spilletid

Draktnummer
5
Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
130
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
5
Blokkeringer
2
Brudd
1
Dueller
27
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia · NK Osijek
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia · NK Osijek
1

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia · NK Osijek
1,5

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia · NK Osijek
0,75

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia · NK Osijek
65,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia · NK Osijek
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ararat-Armenia · Defender
  • Klubb · NK Osijek · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
348
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
6
Brudd
12
Dueller
82
Vunne dueller
54
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
10
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationArmenia
    535 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationArmenia
1,85

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationArmenia
0,84

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationArmenia
0,67

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationArmenia
57,1 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationArmenia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Armenia · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
535
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Mål
0
Pasninger
252
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Blokkeringer
4
Brudd
5
Dueller
42
Vunne dueller
24
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ararat-Armenia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeArmenia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeArmenia
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeArmenia
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeArmenia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeArmenia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeArmenia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Armenia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →NK Osijek → 1. FC Nürnbergman 2. februar 2026Permanent overgang
  2. →NK Osijek → 1. FC Nürnbergsøn 1. februar 2026Permanent overgang
  3. →Ararat-Armenia → NK Osijekfre 21. juli 2023Ikke oppgitt
  4. →BKMA → Ararat-Armenialør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  5. →Ararat-Armenia → BKMAtir 28. februar 2023Lån
  6. →BKMA → Ararat-Armeniafre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  7. →Ararat-Armenia → BKMAtor 1. juli 2021Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

18 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag16. november · Armenia–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2024905.2
Landslag13. november · Armenia–UngarnVM-kvalifisering Europa · 2024907.5
Landslag14. oktober · Armenia–Rep. Of IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024906.5
Landslag11. oktober · Armenia–UngarnVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag23. mars · Armenia–GeorgiaNations League · 2024-25905.3
Landslag20. mars · Armenia–GeorgiaNations League · 2024-25––
Landslag21. november · Armenia–KroatiaEM-kvalifisering · 2023906.7
Landslag18. november · Armenia–WalesEM-kvalifisering · 2023––
Landslag12. oktober · Armenia–LatviaEM-kvalifisering · 2023596.3
Landslag11. september · Armenia–KroatiaEM-kvalifisering · 2023907.0
Landslag8. september · Armenia–TyrkiaEM-kvalifisering · 2023907.0
Klubb17. august · NK Osijek–Adana DemirsporConference League · 2023-24907.2
Klubb10. august · NK Osijek–Adana DemirsporConference League · 2023-24906.2
Klubb3. august · NK Osijek–Zalaegerszegi TEConference League · 2023-24906.5
Klubb27. juli · NK Osijek–Zalaegerszegi TEConference League · 2023-24907.5
Landslag19. juni · Armenia–LatviaEM-kvalifisering · 2023907.0
Landslag16. juni · Armenia–WalesEM-kvalifisering · 2023906.5
Landslag25. mars · Armenia–TyrkiaEM-kvalifisering · 2023266.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.