Portrett av Eduards Emsis
Spillerprofil · komplett datakort

Eduards Emsis

MidtbaneTilgjengelig
Født23. februar 1996 · 30 årNasjonalitetLatviaHøyde178 cmVekt67 kg
41Kamper
3 526Minutter
3Mål
1Målgivende
0,1Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
01
0–
Pasningspresisjon
0100
88,2 %–
Taklinger / 90
05,6
4,62–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Montene6.9Nederla5.7Tyrkia6.9Norge6.5Tyrkia6.2Kroatia6.6Wales6.2Armenia6.2Tyrkia6.6Cyprus
  1. Tyrkia6.5 vurdering
    16. juni 2023 · 82 min
  2. Kroatia6.2 vurdering
    8. sep. 2023 · 90 min
  3. Wales6.6 vurdering
    11. sep. 2023 · 90 min
  4. Armenia6.2 vurdering
    12. okt. 2023 · 90 min
  5. Tyrkia6.2 vurdering
    15. okt. 2023 · 45 min
  6. Cyprus6.6 vurdering
    28. sep. 2026 · 78 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,140,000,000,110,090,00MINUTTER6292020902020-211562021-221 60820239652024782026-27
  1. 20200,14 målpoeng / 90
    629 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    156 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20230,11 målpoeng / 90
    1 608 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 20240,09 målpoeng / 90
    965 min · 1 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    78 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20207 kamper · 629 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,14/90
  • 2020-211 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-222 kamper · 156 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 202319 kamper · 1 608 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,11/90
  • 202411 kamper · 965 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 20250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-271 kamper · 78 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: LatviaNations LeagueLandslag · Latvia · 2026-276.60
Kamper
1
Minutter
78
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
88.23529411764706
Raufoss logo1. DivisionKlubb · Raufoss · 2025–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueLatvia
    78 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueLatvia
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueLatvia
0

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueLatvia
88,2 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueLatvia
4,62

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueLatvia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Latvia · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
78
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
34
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,2 %
Taklinger
4
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · – kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionRaufoss
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

1. DivisionRaufoss
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionRaufoss
–

Pasningspresisjon

1. DivisionRaufoss
–

Taklinger / 90

1. DivisionRaufoss
–

Vunne dueller

1. DivisionRaufoss
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Raufoss · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

20242 turneringer · 11 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionRaufoss
    810 min · 83,9 %
  • NM CupenRaufoss
    155 min · 16,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

1. DivisionRaufoss
–
NM CupenRaufoss
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionRaufoss
–
NM CupenRaufoss
–

Pasningspresisjon

1. DivisionRaufoss
–
NM CupenRaufoss
–

Taklinger / 90

1. DivisionRaufoss
–
NM CupenRaufoss
–

Vunne dueller

1. DivisionRaufoss
–
NM CupenRaufoss
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Raufoss · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
810
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Raufoss · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
155
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20232 turneringer · 19 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionRaufoss
    1 212 min · 75,4 %
  • Euro Championship - QualificationLatvia
    396 min · 24,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

1. DivisionRaufoss
–
Euro Championship - QualificationLatvia
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionRaufoss
–
Euro Championship - QualificationLatvia
0,45

Pasningspresisjon

1. DivisionRaufoss
–
Euro Championship - QualificationLatvia
–

Taklinger / 90

1. DivisionRaufoss
–
Euro Championship - QualificationLatvia
0,91

Vunne dueller

1. DivisionRaufoss
–
Euro Championship - QualificationLatvia
36,2 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Raufoss · Midfielder

Spilletid

Kamper
14
Fra start
14
Minutter
1 212
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
6
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Latvia · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
396
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,38

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
119
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
5
Brudd
3
Dueller
47
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
6
Gule kort
4
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
    156 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Noah · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
156
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Noah
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Noah
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Noah
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Noah
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Noah
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Noah
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Noah · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 7 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeLatvia
    629 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeLatvia
0,14

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeLatvia
0,57

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeLatvia
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeLatvia
2,29

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeLatvia
44,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Latvia · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
629
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
2
Pasninger
218
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
16
Blokkeringer
5
Brudd
15
Dueller
85
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
20
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Raufoss → Super Novaman 31. mars 2025Fri overgang
  2. →Egnatia Rrogozhinë → Raufosslør 5. august 2023Fri overgang
  3. →Lahti → Egnatia Rrogozhinëman 16. januar 2023Fri overgang
  4. →FC Noah → Lahtifre 21. januar 2022Fri overgang
  5. →Jelgava → FC Noahfre 17. januar 2020Ikke oppgitt
  6. →Metta / LU → Jelgavatir 1. januar 2019Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

21 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag5. oktober · Latvia–CyprusNations League · 2026-270–
Landslag2. oktober · Latvia–MontenegroNations League · 2026-270–
Landslag28. september · Latvia–CyprusNations League · 2026-27786.6
Landslag25. september · Latvia–ArmeniaNations League · 2026-270–
Landslag31. mars · Latvia–GibraltarNations League · 2024-25––
Landslag26. mars · Latvia–GibraltarNations League · 2024-25––
Landslag15. oktober · Latvia–TyrkiaEM-kvalifisering · 2023456.2
Landslag12. oktober · Latvia–ArmeniaEM-kvalifisering · 2023906.2
Landslag11. september · Latvia–WalesEM-kvalifisering · 2023906.6
Landslag8. september · Latvia–KroatiaEM-kvalifisering · 2023906.2
Landslag16. juni · Latvia–TyrkiaEM-kvalifisering · 2023826.51
Landslag28. mars · Latvia–WalesEM-kvalifisering · 2023––
Landslag13. november · Latvia–NorgeVM-kvalifisering Europa · 2020906.9
Landslag11. oktober · Latvia–TyrkiaVM-kvalifisering Europa · 2020905.7
Landslag8. oktober · Latvia–NederlandVM-kvalifisering Europa · 2020896.9
Landslag7. september · Latvia–MontenegroVM-kvalifisering Europa · 2020907.3
Landslag4. september · Latvia–NorgeVM-kvalifisering Europa · 2020906.7
Landslag1. september · Latvia–GibraltarVM-kvalifisering Europa · 2020906.9
Landslag30. mars · Latvia–TyrkiaVM-kvalifisering Europa · 2020906.91
Landslag27. mars · Latvia–NederlandVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag24. mars · Latvia–MontenegroVM-kvalifisering Europa · 2020––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.