Portrett av Rihards Matrevics
Spillerprofil · komplett datakort

Rihards Matrevics

KeeperTilgjengelig
Født18. mars 1999 · 27 årNasjonalitetLatviaHøyde201 cmVektIkke oppgitt
34Kamper
1 537Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Pasningspresisjon
0100
67,7 %66,9 %
Kampvurdering
510
6,986,91

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Faroe I7.0FYR Mac6.9Armenia7.2Serbia7.2Gibralt7.3Gibralt5.6Armenia7.7Cyprus7.0Montene7.7Cyprus
  1. Gibraltar7.2 vurdering
    26. mars 2026 · 90 min
  2. Gibraltar7.3 vurdering
    31. mars 2026 · 90 min
  3. Armenia5.6 vurdering
    25. sep. 2026 · 90 min
  4. Cyprus7.7 vurdering
    28. sep. 2026 · 90 min
  5. Montenegro7.0 vurdering
    2. okt. 2026 · 90 min
  6. Cyprus7.7 vurdering
    5. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,00MINUTTER1802021-221802022-239020247272024-253602026-27
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20240,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    727 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-222 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-232 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20241 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-258 kamper · 727 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-274 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: LatviaNations LeagueLandslag · Latvia · 2026-276.97
Kamper
4
Minutter
360
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
67.67676767676768
Riga logoConference LeagueKlubb · Riga · 2024-25–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueLatvia
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueLatvia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueLatvia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueLatvia
67,7 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueLatvia
6,98

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Latvia · G

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
99
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67,7 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Nations LeagueLatvia
    727 min · –
  • UEFA Europa Conference LeagueRiga
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueLatvia
–
UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueLatvia
–
UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueLatvia
66,9 %
UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueLatvia
6,91
UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Latvia · G

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
727
Kaptein
Nei
Vurdering
6,91

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
169

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66,9 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Riga · Goalkeeper

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

20241 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeLatvia
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeLatvia
4

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeLatvia
2

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeLatvia
50 %

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeLatvia
7,20

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Latvia · Goalkeeper · nr. 23

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
23
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
28
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
4
Baklengsmål
2

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRiga
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Riga · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationLatvia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro Championship - QualificationLatvia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro Championship - QualificationLatvia
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationLatvia
–

Kampvurdering

Euro Championship - QualificationLatvia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Latvia · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueValmiera / BSS
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueValmiera / BSS
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueValmiera / BSS
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueValmiera / BSS
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueValmiera / BSS
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Valmiera / BSS · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueValmiera / BSS
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueValmiera / BSS
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueValmiera / BSS
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueValmiera / BSS
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueValmiera / BSS
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Valmiera / BSS · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeLatvia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeLatvia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeLatvia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeLatvia
–

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeLatvia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Latvia · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →Dukla Praha → Rīgas FSons 24. juni 2026Fri overgang
  2. →Dukla Praha → Rīgas FStir 23. juni 2026Fri overgang
  3. →Auda → Dukla Prahasøn 29. juni 2025Permanent overgang
  4. →Auda → Dukla Prahalør 21. juni 2025Permanent overgang
  5. →Auda → Dinamo Tiranalør 21. juni 2025Permanent overgang
  6. →Dinamo Tirana → Dukla Prahalør 21. juni 2025Permanent overgang
  7. →Riga → Audaman 10. februar 2025Fri overgang
  8. →Valmiera / BSS → Rigasøn 1. januar 2023Fri overgang
  9. →St Albans City → Valmiera / BSSman 1. mars 2021Fri overgang
  10. →Barnet → St Albans Citysøn 25. oktober 2020Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

34 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag5. oktober · Latvia–CyprusNations League · 2026-27907.7
Landslag2. oktober · Latvia–MontenegroNations League · 2026-27907.0
Landslag28. september · Latvia–CyprusNations League · 2026-27907.7
Landslag25. september · Latvia–ArmeniaNations League · 2026-27905.6
Landslag31. mars · Latvia–GibraltarNations League · 2024-25907.3
Landslag26. mars · Latvia–GibraltarNations League · 2024-25907.2
Landslag16. november · Latvia–SerbiaVM-kvalifisering Europa · 2024907.2
Landslag14. oktober · Latvia–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag11. oktober · Latvia–AndorraVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag9. september · Latvia–AlbaniaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag6. september · Latvia–SerbiaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag10. juni · Latvia–AlbaniaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag24. mars · Latvia–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag21. mars · Latvia–AndorraVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag17. november · Latvia–ArmeniaNations League · 2024-25906.9
Landslag14. november · Latvia–FYR MacedoniaNations League · 2024-25907.0
Landslag13. oktober · Latvia–Faroe IslandsNations League · 2024-25906.5
Landslag10. oktober · Latvia–FYR MacedoniaNations League · 2024-25976.9
Landslag10. september · Latvia–Faroe IslandsNations League · 2024-25907.3
Landslag7. september · Latvia–ArmeniaNations League · 2024-25906.2
Landslag18. november · Latvia–KroatiaEM-kvalifisering · 2023––
Landslag15. oktober · Latvia–TyrkiaEM-kvalifisering · 2023––
Landslag12. oktober · Latvia–ArmeniaEM-kvalifisering · 2023––
Klubb17. august · Riga–TwenteConference League · 2023-24––
Klubb10. august · Riga–TwenteConference League · 2023-24––
Klubb3. august · Riga–Kecskeméti TEConference League · 2023-24––
Klubb27. juli · Riga–Kecskeméti TEConference League · 2023-24––
Landslag16. november · Latvia–GibraltarVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag13. november · Latvia–NorgeVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag11. oktober · Latvia–TyrkiaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag8. oktober · Latvia–NederlandVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag7. september · Latvia–MontenegroVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag4. september · Latvia–NorgeVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag1. september · Latvia–GibraltarVM-kvalifisering Europa · 2020––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Rihards Matrevics: statistikk, kamper og karriere | Coro